Lipno regata 2015

 Zpět

CTl 151334
Datum 28.08.2015
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Poš.
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Štěpán
4
8 261
2
Hrubý Karel
5
6 154
3
Dymák Jiří
10
4 921
4
Kašpar Antonín
13
4 047
5
Sláma Eduard
13
3 368
6
Vachel Ondřej
16
2 814
7
Nuc Mario
17
2 346
8
Steiner Michal
17
1 940
9
Solfronk Antonín
20
1 582
10
Petřík Martin
30
1 261
11
Stýblo Petr
32
972
12
Audy Dan
35
707
13
Demleihner Christian
42
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlupová Kateřina
8
10 944
2
Perez De La Iglesia Sergi
9
8 837
3
Směšný Marek
10
7 604
4
Škráčková Vendula
12
6 729
5
Ondíková Petra
13
6 051
6
Sivý Štěpán
13
5 497
7
Škoda Jan
24
5 028
8
Kučerová Lucie
25
4 622
9
Chlup Zdeněk
26
4 264
10
Kafka Roman
27
3 944
11
Žáček Jiří
27
3 654
12
Kala Roman
28
3 390
13
Šmakalová Pavlína
30
3 146
14
Matoušek Ondřej
31
2 921
15
Soukal ml. Miloslav
33
2 711
16
Vachelová Barbora
38
2 515
17
Kafka Richard
39
2 331
18
Čudek Radim
43
2 157
19
Plodek Adam
47
1 993
20
Kraml Miroslav
49
1 837
21
Soukup Filip
50
1 688
22
Sivý Filip
51
1 547
23
Lejhanec David
54
1 412
24
Dušek Josef
65
1 282
25
Schrollová Eva
65
1 158
26
Kilarová Marie
66
1 039
27
Kršňák Jakub
70
924
28
Cachová Šárka
90
761
28
Cach Zdeněk
90
761
poř.
jméno
body
l.body
1
Přikryl Benjamín
3
7 707
2
Provazníková Sára
5
5 600
3
Sopoušek Radek
10
4 367
4
Moučka ml. Vítězslav
11
3 493
5
Košťálová Bára
13
2 814
6
Kališová Lenka
16
2 260
7
Moučková Hana
19
1 791
8
Dvořák Filip
24
1 385
9
Veselá Elena
24
1 027
10
Dvořák Ondřej
29
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Wehrenbergová Anna
3
13 212
2
Mojdl Ondřej
9
9 600
3
Pokorný Vojtěch
9
7 487
4
Skála Filip
9
5 987
5
Mojdl Martin
13
4 824
6
Kulhánková Klára
13
3 874
7
Skála Petr
15
3 071
8
Mojdlová Kateřina
20
2 375
9
Wehrenbergova Petra
24
1 761
10
Kulhánková Nikita
25
1 212
poř.
jméno
body
l.body
1
Vácha Martin
3
7 029
Hakl David
7 029
2
Svoboda Jan
6
4 921
Mareček Šimon
4 921
3
Dvořák Ota
11
3 689
Bachtík Tomáš
3 689
4
Kováčová Tereza
11
2 814
Šugárová Kristýna
2 814
5
Pokorný Jan
13
2 136
Pavlíková Barbora
2 136
6
Krsička Martin
15
1 582
Zárubová Michaela
1 582
7
Konopík Matěj
16
1 113
Ott Adam
1 113
8
Maršálková Blanka
18
707
Tkadlecová Sára
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ