Velká cena YC Dyje



POZOR nový termín závodu !!!

Event Code 212116
First day of the event 2021-06-12
Number of days 2
Venue Nové Mlýny
Organizer YachtClub Dyje z.s.
Classes ILCA 4-8mz, 29er-7P, ILCA 4-7P, ILCA 6-7P, Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P
Note POZOR nový termín závodu !!!
End of online registration 11.06.2021 12:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


ILCA 6

maximum number of boats: 25 (registered: 10)
CZE 3Adam Popov1130-1447ManHelm
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509ManHelm Paid
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637WomanHelm Paid
CZE 192490Klára Motejlová1101-0219WomanHelm Paid
CZE 196989Richard Rezek1504-0001ManHelm Paid
CZE 207167Štěpán Veselý1901-0455ManHelm Paid
CZE 208693Zdeněk Vysloužil1702-0146ManHelm Paid
CZE 208695Jiří Vacula1702-0145ManHelm Paid
CZE 216798Jiří Halouzka2116-0003ManHelm Paid
CZE 217942Markéta Kališová2101-0653WomanHelm Paid

ILCA 4

maximum number of boats: 35 (registered: 27)
CZE 1Michal Halouzka2116-0005ManHelm Paid
CZE 4Štěpán Mastník1130-1194ManHelm
CZE 5Denis Ziegenfuss1130-1685ManHelm
CZE 6Nina Naxerová1130-1659WomanHelm
CZE 8Rudolf Bína2103-0853ManHelm Paid
CZE 9Nina Paigerová1130-1129WomanHelm
CZE 8693Adam Povolný1702-0191ManHelm Paid
CZE 169433Helena Hýžová2101-0741WomanHelm
CZE 177587Ema Pitelová1508-0202WomanHelm Paid
CZE 185633Eliška Fanfrlová2419-0059WomanHelm
CZE 185634Markéta Fanfrlová2419-0079WomanHelm
CZE 185639Eva Klára Pasteková2301-0247WomanHelm Paid
CZE 185640Michal Hubáček2301-0214ManHelm Paid
CZE 185750Jindřich Knetig2103-0951ManHelm Paid
CZE 186014Kristýna Šebková2103-0864WomanHelm Paid
CZE 190237Tomáš Chlumský1702-0193ManHelm Paid
CZE 192635Pavlína Motlíková1504-0094WomanHelm Paid
CZE 192980Teo Zajíček2301-0244ManHelm Paid
CZE 197207Michaela Blatecká2101-0758WomanHelm Paid
CZE 197515Vojtěch Tlapák1609-0301ManHelm Paid
CZE 203038Kristýna Flosmanová1304-0262WomanHelm Paid
CZE 208690Zuzana Tlapáková1609-0308WomanHelm Paid
CZE 216519Karolína Hejnová2404-0450WomanHelm Paid
CZE 216530Tatiana Bělunková2404-0467WomanHelm Paid
CZE 216574Jan Zahornacký2301-0220ManHelm Paid
CZE 217957Michal Rais1609-0298ManHelm Paid
GER 213652Jan Bělík1508-0205ManHelm

29er

maximum number of boats: 20 (registered: 10)
CZE 787Tibor Nevelöš1609-0256ManHelm Paid
Adam Nevelöš1609-0255Man
CZE 1155Alexander Nahodil1203-0612ManHelm Paid
Jan Sušil1103-0317Man
CZE 2278Matěj Iljuchin1101-0575ManHelm Paid
Tobiáš Dvořák1702-0267Man
CZE 2279Bára Košťálová1901-0449WomanHelm Paid
Anna Košťálová1901-0465Woman
CZE 2281Matyáš Dymák1902-0198ManHelm Paid
Ladislav Čechura1401-0478Man
CZE 2283Ondřej Baštář1401-0476ManHelm Paid
Jan Juha1401-0482Man
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405ManHelm Paid
Petr Tupý2103-0724Man
CZE 2285Sára Svobodová1703-0269WomanHelm Paid
Kateřina Muchová1703-0248Woman
CZE 3089Lukáš Dadák2103-0796ManHelm Paid
Dan Viščor2103-0794Man
CZE 12279Nela Viščorová2103-0795WomanHelm Paid
Kateřina Šlechtická2103-0922Woman

Optimist - starší žactvo

maximum number of boats: 60 (registered: 49)
CZE 41Zuzana Čížková1702-0225WomanHelm Paid
CZE 44Jan Fikáček2405-0160ManHelm Paid
CZE 66Daniel Beroun2101-0729ManHelm Paid
CZE 70Anežka Beerová1609-0272WomanHelm Paid
CZE 81Jan Verl1705-0164ManHelm Paid
CZE 82Ludmila Rezková1504-0141WomanHelm Paid
CZE 240Naďa Hegrová1705-0205WomanHelm Paid
CZE 259Vojtěch Novák1701-0337ManHelm Paid
CZE 412Adéla Podrábská1609-0312WomanHelm Paid
CZE 615Jan Snížek1606-0304ManHelm Paid
CZE 618Jan Kříž1609-0303ManHelm Paid
CZE 633Daniel Michalík1705-0209ManHelm Paid
CZE 703Liliana Dymáková1902-0197WomanHelm Paid
CZE 704Vojtěch Dymák1902-0199ManHelm Paid
CZE 743Ondřej Šercl1705-0189ManHelm Paid
CZE 747Alf Zajíček2301-0253ManHelm Paid
CZE 756Daniel Zima1705-0188ManHelm Paid
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485WomanHelm Paid
CZE 769Jeremiáš Přikryl2301-0205ManHelm Paid
CZE 778Nella Rollerová1909-0125WomanHelm Paid
CZE 797Bartoloměj Bernt1702-0220ManHelm Paid
CZE 810Richard Kováč2201-0053ManHelm Paid
CZE 816Matyáš Roček1203-0589ManHelm Paid
CZE 819Beáta Dokoupilová2101-0725WomanHelm Paid
CZE 835Linda Dokoupilová2101-0726WomanHelm Paid
CZE 839Michaela Kučerová1909-0080WomanHelm Paid
CZE 840Jáchym Klíma1101-0433ManHelm Paid
CZE 843Karolína Lojková1305-0321WomanHelm Paid
CZE 856Veronika Blatecká2101-0757WomanHelm Paid
CZE 857David Pitel1508-0214ManHelm Paid
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470ManHelm Paid
CZE 867Julie Čaganová2101-0756WomanHelm Paid
CZE 868Lukáš Krč2201-0039ManHelm Paid
CZE 869David Ira2101-0754ManHelm
CZE 878Martin Blatecký2101-0722ManHelm Paid
CZE 888Barbora Valenová2203-0243WomanHelm Paid
CZE 910Petr Knorr1606-0956ManHelm Paid
CZE 922Rozálie Bilerová1909-0099WomanHelm Paid
CZE 925Ela Štolbová1101-0478WomanHelm Paid
CZE 927Tereza Ptáčková2001-0235WomanHelm Paid
CZE 932Matyáš Ráža1606-0282ManHelm Paid
CZE 933Ondřej Klíma1701-0331ManHelm
CZE 936Albert Mátl2101-0752ManHelm Paid
CZE 953Jakub Povolný1702-0206ManHelm Paid
CZE 954Markéta Ptáčková2001-0240WomanHelm Paid
CZE 957Šimon Pitel1508-0212ManHelm Paid
CZE 958Štěpán Pitel1508-0209ManHelm Paid
CZE 8181Matěj Maar2101-0779ManHelm Paid
CZE 8221Michael Mareš1901-0481ManHelm

Optimist - mladší žactvo

maximum number of boats: 60 (registered: 38)
CZE 2Tereza Chlumská1702-0205WomanHelm Paid
CZE 10Karolína Čulenová1130-1573WomanHelm
CZE 11Antonín Horký1130-1240ManHelm
CZE 38Světlana Vlčková1606-0301WomanHelm Paid
CZE 57Marek Beroun2101-0776ManHelm Paid
CZE 74Marek Michalík1705-0211ManHelm Paid
CZE 79Sofie Čaganová2101-0780WomanHelm Paid
CZE 84Anna Skořepová1101-0507WomanHelm Paid
CZE 124Eliška Blatecká2101-0768WomanHelm Paid
CZE 289Jindřich Piňos2201-0051ManHelm Paid
CZE 367Barbora Maarová2101-0783WomanHelm Paid
CZE 550Marie Halouzková2116-0013WomanHelm Paid
CZE 772Vladimír Kováč2201-0054ManHelm Paid
CZE 774Daniela Vranková1909-0124WomanHelm Paid
CZE 776Martina Zimová1705-0197WomanHelm Paid
CZE 781Roxie Berta Bartušková1101-0558WomanHelm Paid
CZE 784Victoria Vaszi1609-0274WomanHelm Paid
CZE 785Denisa Podrábská1609-0313WomanHelm Paid
CZE 802Ela Berntová1702-0246WomanHelm Paid
CZE 806Max Martiš2101-0784ManHelm Paid
CZE 811Vojtěch Verl1705-0165ManHelm Paid
CZE 812Daniel Mikula2301-0231ManHelm
CZE 813Václav Zákoucký1101-0526ManHelm Paid
CZE 818Hynek Dokoupil2101-0749ManHelm Paid
CZE 823Jakub Lojka1305-0328ManHelm Paid
CZE 830Marek Štolba1101-0572ManHelm Paid
CZE 833Ema Lidaříková2101-0767WomanHelm
CZE 834Mariana Balzerová2101-0778WomanHelm Paid
CZE 861Filip Záchvěj1604-0276ManHelm Paid
CZE 866David Hrubý1607-0299ManHelm Paid
CZE 870Johana Klímová1101-0514WomanHelm Paid
CZE 900Anna Hejnová2404-0463WomanHelm Paid
CZE 908Max Valenta1130-0981ManHelm
CZE 917Benjamín Košík1101-0571ManHelm Paid
CZE 923Vojtěch Vondra1909-0115ManHelm Paid
CZE 928Zuzana Cintlová1504-0132WomanHelm Paid
CZE 956Ema Drahorádová1504-0109WomanHelm Paid
CZE 120000Lea Rážová1606-0299WomanHelm Paid

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ