MČR - Burčáková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192161
Datum 26.09.2019
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0563 Čáp Milan
6*
7*
1
3
3
4
3
1
1
2
1
19
18578
1203-0404 Procházka Filip
19
18578
2
1214-0095 Kubový Martin
2
3
2
1
4*
2
2
7*
3
4
3
22
14966
1214-0079 Winkler Pavel
22
14966
3
1401-0250 Čechura Jiří
1
1
4
10*
1
1
1
9
5
DNC*
4
27
12852
1401-0215 Will Jan
27
12852
4
1214-0097 Parůžek Jiří
5
11*
6
2
2
3
6
4
4
7*
2
34
11353
2103-0684 Košvica Jakub
34
11353
5
1203-0172 Kořan Petr
8
6
5
13
7
10
4
2
14*
1
DNF*
56
10190
1203-0293 Kvasnik Milan
56
10190
6
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
9
9
8
6
6
11*
9
14*
11
8
7
73
9240
1101-0882 Nápravník Jakub
73
9240
7
1203-0483 Jedličková Michaela
3
8
7
8
UFD*
8
13
12
7
15*
8
74
8437
1203-0477 Mrzílková Lenka
74
8437
8
1401-0224 Mudra Martin
13
4
19*
5
9
6
16*
16
10
6
6
75
7741
1401-0292 Šedivák Kryštof
75
7741
9
1206-0293 Vomáčko Ladislav
11
15*
11
11
8
12*
8
8
8
9
5
79
7127
1201-0127 Gemperle Jiří
79
7127
10
1124-0004 Janderová Klára
4
2
16
12
5
7
17*
6
19*
17
12
81
6578
2103-0428 Bidlová Jitka
81
6578
11
1203-0083 Procházka Libor
14
12
24*
9
13
14
5
5
2
18*
15
89
6081
1214-0090 Cikrt Tomáš
89
6081
12
1201-0116 Jeništa Milan
7
17
10
4
18*
5
20*
17
9
11
10
90
5628
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
90
5628
13
1401-0419 Šnajdr Milan
12
10
3
7
17
21*
18*
11
17
5
13
95
5211
1401-0420 Šnajdr Matěj
95
5211
14
1203-0550 Jedlička Jan
10
5
12
15*
15*
13
15
13
15
3
9
95
4824
1203-0503 Štrunc Jan
95
4824
15
1108-0127 Průcha Alexandr
19*
13
13
18
10
9
7
20*
16
13
11
110
4465
1108-0131 Beneš Vlastimil
110
4465
16
1130-0985 Šamšulová Tereza
22*
22*
17
14
11
19
19
3
6
19
14
122
4128
1401-0446 Čechura Přemysl
122
4128
17
2103-0608 Klusáčková Radka
DNC*
DNC*
14
16
12
16
11
19
12
12
20
132
3813
1402-0353 Dragoun Dominik
132
3813
18
1201-0142 Šupolík Petr
18
21*
18
17
14
20*
12
10
18
16
16
139
3515
1201-0124 Vích Ondřej
139
3515
19
7012-0034 Veit Martin
17
25*
15
21
20
15
25*
18
13
10
17
146
3233
7012-0035 Krejza Filip
146
3233
20
1130-0750 Beneš Jiří
16
19
9
20
16
23*
21
22*
21
20
18
160
2966
1130-0749 Špaček Matěj
160
2966
21
1203-0499 Havel Filip
20
23
20
DNC*
22
17
22
25*
23
14
19
180
2711
1203-0510 Svoboda Lukáš
180
2711
22
1504-0015 Jindřichová Markéta
15
14
21
19
19
27
24
24
22
DNC*
DNC*
185
2469
1503-0276 Veselá Jana
185
2469
23
2203-0164 Rozsypal Jakub 1990
DNS*
18
22
23
21
24
14
15
20
DNC*
DNC
186
2237
2301-0138 Daněk Michal
186
2237
24
2402-0007 Čudek Radim
DNS*
20
23
22
24
18
23
23
25
DNC*
DNC
207
2015
2402-0004 Šáňa Jan
207
2015
25
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
DNC*
DNC*
25
26
23
22
10
21
24
DNC
DNC
209
1803
2405-0093 Bílek Vladimír
209
1803
26
1206-0033 Šindýlek Jiří
21
16
27
DNF*
DNC*
26
28
26
28
22
DNF
223
1598
1206-0316 Licek Jiří
223
1598
27
1125-0030 Kulísek Jan
DNS*
24
UFD*
24
25
UFD
26
27
27
21
21
224
1402
1125-0003 Hron Petr
224
1402
28
2404-0260 Kuřava Jaromír
23
26
26
25
26
25
27
28
26
DNC*
DNC*
232
1212
2404-0256 Řezáč Jindřich
232
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ