Karolína Mouchová

 Zpět

Datum narození: 1996
Adresa
Doksy


Sulice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Doksy, spolek
ověřená licence domácího klubu
1701-0270 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 15 303
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Pir 7 5 2 814
181214 01.09.2018 Hurá do školy Jezero Poděbrady Pir 0 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171901 13.05.2017 Mem. T.Dymáka Seč Pir 7 8 1 940
171717 23.09.2017 Lighthouse Cup Máchovo jezero Pir 7 8 1 675
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 14 556
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov 470 1 1 402
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov 470 3 2 831
161718 17.09.2016 Lighthouse Cup Máchovo jezero Pir 7 6 2 814
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151319 20.06.2015 Bali Cup Bezdrev Pir 3 2 2 263
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr 4 8 404
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora 470 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr 4 6 1 108
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Evr 2 9 202
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora 470 3 1 1 734
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora 470 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Spl 3 4 831
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Pir 4 12 792
121713 05.05.2012 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Pir 3 8 303
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Pir 4 4 1 376
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Spl 4 2 1 996
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Spl 8 6 2 914
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 2 101
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470 1 1 402
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Spl 3 4 1 032
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Spl 3 2 1 497
111302 30.04.2011 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 16 303
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Spl 4 1 3 200
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Spl 4 3 1 876
111313 25.06.2011 Bali Cup Bezdrev - malý Pir 3 10 427
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl 6 35 954
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl 10 53 2 028
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov 470 1 1 101
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Spl 1 4 198
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Spl 2 2 804
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Spl 4 5 721
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Bezdrev Spl 4 4 1 108
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Spl 4 5 404
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 6 202
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr 2 6 202
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora Evr 3 10 303
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora 470 1 2 101
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora 470 0 0 0
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Spl 6 17 1 278
101336 25.09.2010 Jihočeská žába Bezdrev Spl 3 3 969
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Spl 4 2 2 312
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Spl 3 3 1 206
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091717 09.05.2009 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 5 360
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Spl 2 4 202
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Spl 4 4 598
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Spl 4 4 792
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Evr 1 11 174
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 2 8 202
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 5 741
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 7 202
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 7 318
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Spl 6 18 747
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Spl 4 5 404
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 2 5 804
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 42 599
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 49 318
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Q 4 4 2 312
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 36 587
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 44 1 041
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 9 1 053
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 40 925
071718 19.05.2007 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Pir 2 3 646
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 35 1 024
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Q 4 2 2 812
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 36 301
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 35 1 092
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 2 4 998
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 43 1 430
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 24 226
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 54 587
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 22 570
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 41 566
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 42 775
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 60 970
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 45 904
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 1 4 453
061419 02.12.2006 Mikulášská regata Bolevák Q 1 4 402
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051728 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Q 2 5 962
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 25 538
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov Q 1 10 247
051310 Modrá stuha Světa Svět - Třeboň Q 1 12 101
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 48 594
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 41 487
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 64 876
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 5 202
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 19 370
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) Q 2 8 202
041624 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 0 0 0
041729 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Q 2 4 396
041626 Cena Teplic Oldřichov Q 2 7 318

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ