MČR vítr a slunce

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 241314
Datum závodu 04.07.2024
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cadet-12mr
RS 500-12mr (05.07.2024 Dní: 3)
Fireball-12mr
Flying Dutchman-7P (05.07.2024 Dní: 3)
Fireball-7P (05.07.2024 Dní: 3)
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0324 Grill Milan
1
1
2*
1
3.00
5600
1609-0262 Palkovský Tomáš
3.00
5600
2
1605-0093 Storch Petr
2*
2
1
2
5.00
3493
1607-0298 Neužil Pavel 1961
5.00
3493
3
1302-0111 Novotný Karel
3*
3
3
3
9.00
2260
9999-0071 Suchomel Ondřej
9.00
2260
4
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
4*
4
4
4
12.00
1385
1101-0687 Vistr Tomáš
12.00
1385
5
2203-0147 Lehečka Zdeněk
DNF*
DNC
DNC
DNC
18.00
707
2203-0084 Korbová Ivana
18.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0591 Dítětová Tereza
1
2*
1
1
1
1
1
2*
6.00
15977
1203-0608 Dítětová Anna Marie
6.00
15977
2
1203-0586 Pfeifer Matyáš
2
1
5*
5
2
9*
2
3
15.00
12365
1101-0623 Maršálková Michaela
15.00
12365
3
1214-0111 Winklerová Anna
3
3
3
2
6*
4
7*
1
16.00
10252
1214-0129 Šebor Martin Morgan
16.00
10252
4
1602-0104 Krchňavý Vít
5
6
6
3
3
2
8*
7*
25.00
8753
1602-0354 Jiránková Karolína
25.00
8753
5
1214-0127 Sluka Zbyněk
9*
5
4
8
12*
7
4
5
33.00
7590
1214-0123 Jiřička Tomáš
33.00
7590
6
1305-0328 Lojka Jakub
4
4
SCP
4
14*
11
DNC*
4
35.00
6640
1302-0066 Čutka Oliver Jan
35.00
6640
7
1602-0341 Jiránek Radek
7
8
8
10*
4
13*
5
6
38.00
5836
1602-0358 Kyncl Frederic
38.00
5836
8
1101-0513 Beretová Adéla
DNF*
10*
7
9
8
3
3
9
39.00
5140
1101-0705 Fadli Pětivoká Anisah
39.00
5140
9
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
6
9
11*
7
5
5
14*
8
40.00
4526
1602-0357 Vojíková Anna
40.00
4526
10
1603-0091 Veselý Filip
8
7
9
14*
7
6
6
13*
43.00
3977
1603-0093 Novotný Jiří
43.00
3977
11
1101-0539 Dressler Antonín
DNF*
DNC*
10
6
13
10
9
14
62.00
3481
1101-0704 Fadli Pětivoký Thoriq
62.00
3481
12
1214-0120 Cvikrová Berenika
DNF*
11
13*
13
11
8
10
10
63.00
3027
1214-0131 Jirásek Jiří
63.00
3027
13
1602-0111 Vojík Matěj
DNF*
12*
12
12
9
12
11
12
68.00
2610
1101-0573 Horváth Pavel
68.00
2610
14
1206-0360 Karbusický Jaroslav
DNF*
DNC*
14
11
10
14
12
11
72.00
2224
1602-0360 Kopecká Laura
72.00
2224
15
1206-0334 Horynová Alexandra
11
13
15
16*
16*
15
13
15
82.00
1864
1602-0356 Vojík Jakub
82.00
1864
16
1603-0088 Drašnarová Eliška
10
14
16
17*
15
17*
15
16
86.00
1528
1603-0096 Vlčková Eliška
86.00
1528
17
1101-0621 Nebeská Josefína
DNF*
DNC*
DNC
15
17
16
16
DNF
100.00
1212
1214-0125 Kátrik Viktor
100.00
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0563 Čáp Milan
5*
1
1
6*
2
5
4
2
15.00
18388
1203-0404 Procházka Filip
15.00
18388
2
1401-0224 Mudra Martin
1
3
3
11*
3
14*
3
6
19.00
14776
1401-0292 Šedivák Kryštof
19.00
14776
3
1214-0095 Kubový Martin
9*
2
4
1
13*
4
8
3
22.00
12663
1401-0215 Will Jan
22.00
12663
4
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
3
4
10*
3
6
8*
2
4
22.00
11164
1101-0882 Nápravník Jakub
22.00
11164
5
1402-0508 Štursová Lucie
4
6
11*
5
17*
1
11
7
34.00
10001
1402-0353 Dragoun Dominik
34.00
10001
6
1214-0097 Parůžek Jiří
UFD*
12
5
BFD*
11
7
1
1
37.00
9051
2103-0684 Košvica Jakub
37.00
9051
7
1203-0172 Kořan Petr
10
UFD*
6
BFD*
5
2
5
12
40.00
8247
1203-0293 Kvasnik Milan
40.00
8247
8
1206-0293 Vomáčko Ladislav
12*
7
7
4
15*
10
10
5
43.00
7551
1201-0127 Gemperle Jiří
43.00
7551
9
1130-0985 Šamšulová Tereza
7
11
12*
2
9
6
15*
11
46.00
6937
1401-0446 Čechura Přemysl
46.00
6937
10
1214-0037 Verner Jaroslav
8
5
9
BFD*
7
11*
7
10
46.00
6388
1214-0079 Winkler Pavel
46.00
6388
11
1401-0419 Šnajdr Milan
15*
10
15*
7
1
15
6
8
47.00
5892
1401-0420 Šnajdr Matěj
47.00
5892
12
1203-0083 Procházka Libor
11
UFD*
8
8
12
3
SCP*
15
57.00
5438
1214-0090 Cikrt Tomáš
57.00
5438
13
1203-0550 Jedlička Jan
13
9
2
BFD*
14*
9
12
14
59.00
5021
1203-0503 Štrunc Jan
59.00
5021
14
7012-0034 Veit Martin
6
UFD*
18*
9
10
17
13
9
64.00
4635
7012-0035 Krejza Filip
64.00
4635
15
1108-0127 Průcha Alexandr
14
8
13
10
8
13
16*
17*
66.00
4275
1108-0131 Beneš Vlastimil
66.00
4275
16
1201-0116 Jeništa Milan
2
UFD*
14
13
18*
12
14
13
68.00
3939
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
68.00
3939
17
9911-0012 Hardi-Landerer Christina
DNC*
21*
17
12
16
16
20
16
97.00
3623
1203-0495 Mrzílek Jan
97.00
3623
18
1201-0142 Šupolík Petr
17
14
16
15
19*
18
19
21*
99.00
3325
1201-0169 Jeništa Martin
99.00
3325
19
1101-0711 Beneš Jiří
16
15
20
BFD*
4
21
26
DNC*
102.00
3043
1101-0712 Špaček Matěj
102.00
3043
20
1201-0168 Klusáčková Radka
19
13
21
14
23*
DNC*
21
20
108.00
2776
1203-0560 Vlach Martin
108.00
2776
21
7012-0039 Skála David
DNF*
16
27*
18
21
23
17
19
114.00
2522
7012-0038 Skála Petr
114.00
2522
22
1710-0003 Štursová Pavla
DNC*
DNC*
22
16
20
25
18
18
119.00
2279
1203-0510 Svoboda Lukáš
119.00
2279
23
1203-0490 Škoda Michal
RET*
17
19
BFD*
24
20
22
23
125.00
2048
1101-0525 Vrána Adam
125.00
2048
24
1402-0497 Novák Jaroslav
20
19
26*
21
25*
19
23
25
127.00
1826
1602-0349 Juda Jakub
127.00
1826
25
1702-0186 Ptáčník Matěj
18
18
24
20
26
24
DNC*
DNC*
130.00
1613
1702-0192 Ptáčník Ondřej
130.00
1613
26
1402-0323 Vít Ladislav
DNC*
DNC*
25
17
22
22
24
22
132.00
1409
1406-0272 Chodora Miroslav
132.00
1409
27
1203-0130 Lambl Vladimír
21
20
23
19
27*
26*
25
24
132.00
1212
1203-0617 Lambl Kubáňová Zuzana 1984
132.00
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
3*
2
1
1
4.00
19434
1401-0473 Dobrá Tereza
4.00
19434
2
1130-0695 Brabec Václav
4*
1
2
2
5.00
15822
1130-1746 Houšková Klára
5.00
15822
3
1101-0488 Košatová Lucie
1
4*
4
3
8.00
13709
1402-0405 Cibulka Vojtěch
8.00
13709
4
1145-0079 Staniek Štěpán
5
7*
3
5
13.00
12209
1145-0106 Uhlár Milan
13.00
12209
5
1314-0007 Matoušková Eva
6*
6
5
4
15.00
11047
1526-0039 Mertlová Michaela
15.00
11047
6
2103-0854 Křenková Monika
2
9
6
UFD*
17.00
10096
2103-0852 Křenková Kristýna
17.00
10096
7
1305-0203 Lojka Michal
7
3
12*
8
18.00
9293
1305-0266 Lojková Petra
18.00
9293
8
1149-0013 Borkovec Bořek
10
5
11*
7
22.00
8597
1149-0010 Najvárek Matěj
22.00
8597
9
1305-0236 Klíma Pavel
12*
8
7
9
24.00
7983
1305-0340 Luhan Radek
24.00
7983
10
2103-0944 Buchta Jan
15*
11
10
6
27.00
7434
2103-0741 Žák Michal
27.00
7434
11
1130-0264 Motl Luboš
16*
14
8
10
32.00
6937
1130-0220 Martinkovičová Monika
32.00
6937
12
2103-0858 Schwanzer Albert
9
15*
13
15
37.00
6484
2103-0857 Janáček Vojtěch
37.00
6484
13
1302-0018 Szmaragowski Michaela
20*
12
14
12
38.00
6067
1302-0058 Szmaragowski Daniel
38.00
6067
14
1145-0109 Stibůrková Eliška
19
20*
9
11
39.00
5681
9999-0072 Stibůrek Jan
39.00
5681
15
7040-0158 Buřil Miloš
17
10
18*
14
41.00
5321
9999-0073 Majchrák Lukáš
41.00
5321
16
1901-0469 Richterová Eliška
8
18
20*
17
43.00
4985
1145-0111 Najvárková Magdaléna
43.00
4985
17
2103-0887 Buchtová Sarah
11
13
DNF*
19
43.00
4669
2103-1023 Kuthanová Eliška
43.00
4669
18
1149-0012 Najvárek Ondřej
24*
16
17
13
46.00
4371
1302-0054 Szmaragowski David
46.00
4371
19
1705-0112 Verl Jan
22*
21
16
16
53.00
4089
1705-0165 Verl Vojtěch
53.00
4089
20
2103-0817 Škvařil Patrik
13
17
DNC*
DNC
64.00
3822
1227-0007 Nalevajko Radek
64.00
3822
21
1130-1717 Culek Jindřich
21
25
DNC*
18
64.00
3568
1130-1754 Šanda Radek
64.00
3568
22
2407-0218 Doležel František
25
DNF*
19
21
65.00
3325
2407-0152 Hlavsová Sofie
65.00
3325
23
1607-0304 Pfeiferová Veronika
23
22
DNC*
20
65.00
3093
1607-0303 Bryxová Lucie
65.00
3093
24
1801-0142 Štěpánský Jan
27
24
15
DNC*
66.00
2872
1801-0226 Gnolová Denisa
66.00
2872
25
2001-0235 Ptáčková Tereza
28*
23
21
22
66.00
2659
2407-0211 Novotný Alexandr
66.00
2659
26
2103-1025 Bónová Julia
14
19
DNF*
DNF
67.00
2454
2103-0886 Buchtová Agnes
67.00
2454
27
2103-0901 Grabarczyková Anna
18
DNC*
DNC
DNC
86.00
2258
2103-0969 Vigh Aoife
86.00
2258
28
2103-0788 Pavlovská Alexandra
26
DNS*
DNS
DNS
94.00
2068
2103-1041 Pavlovská Dominika
94.00
2068
29
9999-0074 Mazgaj Robert
29
DNF*
DNC
DNS
97.00
1885
9999-0075 Jenček Petr
97.00
1885
30
2103-0923 Fiala Alexandr
30
DNC*
DNC
DNC
98.00
1709
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
98.00
1709
31
1130-1233 Benovič Martin
31
DNC
DNF*
DNF
99.00
1538
2103-0902 Čoupek Ondřej
99.00
1538
32
1305-0342 Vastl Ladislav
32
DNF
DNF*
DNF
100.00
1372
33
1607-0313 Bryxová Pavla
DNF*
DNC
DNC
DNC
102.00
1212
9999-0062 Benešovský Michal
102.00
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru