Jarní fireballistická Rozkoš

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191802
Datum 11.05.2019
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Cad-7P,Fb-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0127 Holubová Tereza 2002
1
1
1
DNC*
3
6623
1214-0111 Winklerová Anna 2009
3
6623
2
1203-0572 Postránecká Klára 2002
BFD*
2
BFD
DNC
18
4515
1602-0104 Krchňavý Vít 2008
18
4515
3
1101-0481 Ronovský Jonáš 2003
BFD
3
DNC
DNC*
19
3283
1101-0454 Žalud František 2007
19
3283
4
1203-0594 Dvořáková Nela 2003
DNS*
DNC
DNC
DNC
24
1505
1602-0105 Krchňavý Vojtěch 2010
24
1505
4
1203-0591 Dítětová Tereza 2007
DNF*
DNC
DNC
DNC
24
1505
1203-0586 Pfeifer Matyáš 2009
24
1505
4
1101-0128 Holubová Kristýna 2004
BFD*
DNC
DNC
DNC
24
1505
1101-0226 Kramplová Annamaria 2006
24
1505
4
1203-0573 Postránecký František 2005
DNC
DNS
DNC
DNC*
24
1505
1203-0604 Charvát Matyáš 2010
24
1505
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
1
9*
1
2
4
9963
2103-0684 Košvica Jakub 1995
4
9963
2
1214-0095 Kubový Martin 1975
DNF*
1
2
4
7
7855
1203-0268 Roček Roman 1969
7
7855
3
1201-0116 Jeništa Milan 1977
2
7*
7
1
10
6623
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
10
6623
4
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
5
2
3
9*
10
5748
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
10
5748
5
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
12*
3
4
3
10
5070
1214-0079 Winkler Pavel 1973
10
5070
6
1203-0563 Čáp Milan 1974
3
5
BFD*
5
13
4515
1203-0404 Procházka Filip 1980
13
4515
7
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
4
4
5
6*
13
4047
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
13
4047
8
1203-0550 Jedlička Jan 1987
8*
6
6
8
20
3641
1203-0503 Štrunc Jan 1992
20
3641
9
1401-0250 Čechura Jiří 1973
9
8
BFD*
7
24
3283
1401-0215 Will Jan 1972
24
3283
10
1124-0004 Janderová Klára 1984
7
10
8
DNC*
25
2963
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
25
2963
11
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
10
12
9
DNF*
31
2673
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
31
2673
12
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
11
11
10
DNS*
32
2408
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
32
2408
13
1130-0750 Beneš Jiří 1987
DNC*
14
11
10
35
2165
1130-0749 Špaček Matěj 1987
35
2165
14
7036-0009 Skála David 1992
13
13
DNS*
DNC
54
1940
7036-0007 Skála Petr 1963
54
1940
15
7012-0034 Veit Martin 1989
6
DNF
DNC
DNC*
62
1730
7012-0035 Krejza Filip 1989
62
1730
16
1401-0229 Juha Roman 1973
DNF
DNF
DNC
DNC*
84
1105
1401-0194 Sedláček Miloslav 1970
84
1105
16
2103-0800 Dufek Martin 1971
DNS*
DNC
DNC
DNC
84
1105
2103-0754 Žák Marek 1966
84
1105
16
1203-0172 Kořan Petr 1962
DNF*
DNC
DNC
DNC
84
1105
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
84
1105
16
1801-0134 Žáková Martina 1987
DNF*
DNC
DNC
DNC
84
1105
1801-0135 Žáková Petra 1989
84
1105
16
1203-0083 Procházka Libor 1957
DNF*
DNS
DNC
DNC
84
1105
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
84
1105
16
1203-0499 Havel Filip 1994
DNF*
DNC
DNC
DNC
84
1105
1203-0510 Svoboda Lukáš 1995
84
1105
16
1130-0605 Cákoci Marek 1981
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
1130-0709 Teplý Jakub 1988
84
0
16
1206-0316 Licek Jiří 1970
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
1206-0319 Procházka Radek 1977
84
0
16
7015-1040 Motal Tomáš 1975
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
7015-1234 Žalud Tomáš 1977
84
0
16
1201-0162 Houšková Klára 1998
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
84
0
16
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
84
0
16
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
1503-0276 Veselá Jana 1986
84
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ