Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191147 05.10.2019 Vytrvalostní závod Kaj-3V,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191221 05.10.2019 Štít města Neratovic Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Murten, Switzerland Český Fireball, z.s.
191722 19.10.2019 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191145 25.09.2019 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191143 18.09.2019 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192303 16.11.2109 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
194030 14.10.2019 MS Open T24-36ms Genoa, Itálie Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191623 05.10.2019 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194034 30.10.2019 Mistrovství Německa T24-12mm Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
194033 25.10.2019 Mistrovství Belgie T24-12mm Antwerpen Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194028 20.09.2019 Mistrovství Bavorska T24-12mm Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191330 27.09.2019 MČR 420 420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019 - koef. Fd-12mr, přesun ze závodu 19-1619
Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192156 20.09.2019 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
191718 21.09.2019 Mácháčské finále RsF-7P,Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191622 21.09.2019 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191331 05.10.2019 Jihočeská žába Pir-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191512 21.09.2019 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
194029 20.09.2019 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Punta Ala, Italy Český Fireball, z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192422 05.10.2019 Hlučínská regata
přesun koef. Evr-4K + Fin-3M ze závodu 19-2417
Evr-4K,Fin-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192150 28.09.2019 GRAND PRIX NJ
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191719 27.09.2019 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
192169 28.09.2019 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
197019 04.10.2019 ČP Slalom X. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
192419 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192420 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191144 21.09.2019 CERE regata Lar-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
192157 20.09.2019 CECC CADET Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
197021 08.11.2019 17. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
191332 05.10.2019 10. Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ