Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
197021 08.11.2019 17. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
197019 04.10.2019 ČP Slalom X. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197017 15.09.2019 7. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
197016 13.09.2019 ČP Slalom VIII. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197015 07.09.2019 Stauseepokal Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Fin-7P Attersee - Rakousko ALT Finn
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Rs5-36ms,Rs5-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
197011 27.07.2019 HIC Regata RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Asociace lodních tříd RS, z.s.
197010 15.07.2019 MČR FUN Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197009 12.07.2019 Gardský fičák - Euros test event Rs7-3R Garda Asociace lodních tříd RS, z.s.
197008 21.06.2019 ČP Slalom VII. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197007 14.06.2019 ČP Slalom VI.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197006 07.06.2019 ČP Slalom V. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197005 24.05.2019 ČP Slalom IV. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Rac-24me Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197003 26.04.2019 ČP Slalom III.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197002 19.04.2019 ČP Slalom II. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197001 12.04.2019 ČP Slalom I.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194034 30.10.2019 Mistrovství Německa T24-12mm Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194033 25.10.2019 Mistrovství Belgie T24-12mm Antwerpen Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194032 25.10.2019 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Murten, Switzerland Český Fireball, z.s.
194030 14.10.2019 MS Open T24-36ms Genoa, Itálie Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194029 21.09.2019 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Punta Ala, Italy Český Fireball, z.s.
194028 20.09.2019 Mistrovství Bavorska T24-12mm Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194027 16.09.2019 ME FD Fd-24me Balaton ALT Flying Dutchman, z.s.
194026 14.09.2019 ME Pir-24me Turecko Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
194025 13.09.2019 Mistrovství Holandska T24-12mm Amsterdam Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194024 30.08.2019 Mistrovství Francie T24-12mm Paris Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194023 30.08.2019 MM Polska Fd-12mm,Fd-7P Glebinów ALT Flying Dutchman, z.s.
194022 29.08.2019 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194021 25.08.2019 2019 World Championships Fb-36ms Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Fb-12mm Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Cad-24ms Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
194018 26.07.2019 Mistrovství V. Británie T24-12mm Oakham Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194017 22.07.2019 ME RS700 Rs7-24me Garda Asociace lodních tříd RS, z.s.
194016 13.07.2019 Worlds Youth 420-10iz Gdynia Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194015 06.07.2019 World Championship Q-24ms Antigua Česká asociace lodní třídy Optimist
194014 01.07.2019 MS Disabled T24-36ms Cadiz, Španělsko Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194013 22.06.2019 Kieler Woche T24-10iz Kiel Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194012 22.06.2019 European Championship Q-18me France, Crozon-Morgat Česká asociace lodní třídy Optimist
194011 22.06.2019 Kielerwoche 420-10iz Kiel-Schilksee Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194010 08.06.2019 CECC GER Cad-6ip Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
194009 07.06.2019 Mistrovství Rakouska T24-12mm Woerthersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194008 05.06.2019 ME TORNADO Tor-24me Rimini ALT Tornado
194007 27.05.2019 ME Open T24-24me Traunsee, Rakousko Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194006 25.05.2019 CECC POL Cad-6ip Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
194005 18.05.2019 4 Nations Cup 420-10iz Garda Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194004 11.05.2019 Mistrovství Itálie T24-12mm Jesolo Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194003 18.04.2019 Spring Cup 420-10iz Izola Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192420 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192419 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192418 11.09.2019 Cvilín race 5 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192415 10.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
192413 20.07.2019 Yacht-tenis regata RsF-3M Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192412 06.07.2019 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Fin-3R Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192409 19.06.2019 Cvilín race 4 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192408 15.06.2019 Mladý vítr Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
192407 12.06.2019 Cvilín race 3 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192406 01.06.2019 Jarní závod Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192405 29.05.2019 Cvilín race 2 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192403 22.05.2019 Cvilín race 1 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192402 18.05.2019 Hornický kahan Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192401 27.04.2019 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192303 16.11.2109 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso Lar-4K,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192210 14.09.2019 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
192208 07.09.2019 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Q-4K,Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
192204 29.06.2019 Červnový závod Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192202 11.05.2019 Májový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192169 28.09.2019 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192168 13.07.2019 Moravia Cup Sta-4K Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192167 22.06.2019 Voltax regata Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192166 08.06.2019 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019
Fb-12mr,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192159 21.09.2019 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192157 20.09.2019 CECC CADET Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192156 20.09.2019 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata
Rs5, RsA, RsV, 29r, pouze dvoudenní (14.-15.9.)
Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192153 11.09.2019 Prígl Rejs 2019 XX OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192152 08.09.2019 Nedělní Rejs V. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192150 07.09.2019 GRAND PRIX NJ (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Poslední věc je Krajský přebor 27. 4. 2019 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192148 31.08.2019 Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192146 24.08.2019 Pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192145 24.08.2019 Omniplast Cup RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192143 21.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192141 17.08.2019 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192139 14.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192137 31.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIV OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192134 17.07.2019 Prígl Rejs 2019 XII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192133 14.07.2019 Nedělní Rejs II. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192132 13.07.2019 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192131 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 XI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192130 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192129 26.06.2019 Prígl Rejs 2019 IX OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192128 26.06.2019 Pohár JMK III Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192127 22.06.2019 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
192126 22.06.2019 MČR RS Feva RsF-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192125 22.06.2019 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192124 19.06.2019 Prígl Rejs 2019 VIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192123 15.06.2019 Medardova kapka (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192122 12.06.2019 Prígl Rejs 2019 VII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192121 08.06.2019 Modrý hrozen 420-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192119 29.05.2019 Prígl Rejs 2019 V OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
192116 25.05.2019 Velká cena Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192114 22.05.2019 Prígl Rejs 2019 IV OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192113 15.05.2019 Prígl Rejs 2019 III OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192110 11.05.2019 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
192109 11.05.2019 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192108 08.05.2019 Prígl Rejs 2019 II OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192105 27.04.2019 Spring Cup Fb-7P,L47-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192104 27.04.2019 YYEETTYY Regata Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
192103 27.04.2019 Krajský přebor Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192008 03.08.2019 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192007 13.07.2019 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Bic-7P,L47-7P,Q-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192004 28.06.2019 MČR Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192001 18.05.2019 Májový pohár Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191908 27.07.2019 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191907 29.06.2019 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191906 27.03.2019 Jarní závod Q Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Q-4K,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 Seč Yachtclub Pardubice
191902 25.05.2019 Jarní závod Vau-7P,RsF-3C Seč Yachtclub Pardubice
191901 18.05.2019 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191805 15.06.2019 Odysseův pohár II.
VPOZ
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191804 14.06.2019 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191801 04.05.2019 Jarní premiéra 420-7P,Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191722 19.10.2019 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
191719 27.09.2019 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191718 21.09.2019 Mácháčské finále RsF-7P,Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191717 14.09.2019 Lighthouse Cup Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191715 31.08.2019 Grand Prix Bohemia Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191714 09.08.2019 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191711 13.07.2019 MAIER Star Cup Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191710 01.06.2019 Bohemia Cup Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191709 25.05.2019 Mácháčský zápich Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191708 18.05.2019 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Q-4K,Lar-3C,Lar-2,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191707 11.05.2019 Mem. Bruno Hámy Pir-7P,Pir-4K,L47-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191705 20.04.2019 Optimistický Mácháč L47-4K,420-3C,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191704 13.04.2019 Cena Primátora Bic-2,Rac-2,Q-1,OT-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191702 06.04.2019 Finn premiera Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191623 05.10.2019 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191622 21.09.2019 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191620 07.09.2019 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
191619 06.09.2019 MMČR Eurocup Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
191618 31.08.2019 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-2,Bic-2 Nechranice Sportklub Lomazice
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191614 14.08.2019 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191611 22.06.2019 Česká brána Kaj-3D,OT-1 Labe - Štětí TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191610 15.06.2019 Cena Nechranic L47-7P,Las-7P,RsA-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
191609 15.06.2019 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191608 08.06.2019 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
191607 01.06.2019 Cena YCN
Na svazu pod 1203
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191605 25.05.2019 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
191604 18.05.2019 Hop Regata
Posun z 11.5.2019
Fd-7P,Cad-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP
POZOR změna termínu !!!
Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Evr-3C,L47-2,Lar-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191601 06.04.2019 O Pohár YachtClubu Štětí Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191513 15.06.2019 Sdružený Krajský přebor Optimistu 14+15 Q-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191512 21.09.2019 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191511 14.09.2019 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191509 10.08.2019 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191508 03.08.2019 O Pohár Karlovarského Kraje Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191507 20.07.2019 Sdružený krajský přebor CaO-3R,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191506 06.07.2019 Porcelán cup Las-3C,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191505 04.07.2019 MMČR Pir-12mr Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu Bic-2,Fin-2,420-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
191503 25.05.2019 Stříbrná plachetnice Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191502 18.05.2019 Sdružený krajský přebor 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191501 27.04.2019 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1, Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191415 13.04.2019 Hollandia regata RsF-3C a RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
191408 13.07.2019 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191407 05.07.2019 Modrá stuha Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191406 29.06.2019 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191405 01.06.2019 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191404 11.05.2019 Optimistický Bolevák RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191403 27.04.2019 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191402 20.04.2019 Cena Atawa Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191401 13.04.2019 Bohemia Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. 29r-7P,420-7P,Rs5-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. L47-7P,Las-7P,Evr-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191333 15.06.2019 Lipno Marathon - Kajutové lodě
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191332 05.10.2019 10. Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191331 05.10.2019 Jihočeská žába Pir-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
191330 27.09.2019 MČR 420 420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191328 13.09.2019 MČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191327 07.09.2019 Last Summer Day Fb-7P Lipno - Hrdoňov Český Fireball, z.s.
191326 07.09.2019 Babí Léto 420-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191325 31.08.2019 Borůvková regata Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191324 31.08.2019 Frymburský pohár CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
191323 31.08.2019 MČR 29r-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191322 30.08.2019 Lipno regata Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191321 24.08.2019 Uniqa cup Evr-3C,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191320 17.08.2019 Modrá stuha Dvořiště Pir-2, Q-2, E-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup 420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191318 10.08.2019 Lipenský vítr KAJ-1VPOZ Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191315 27.07.2019 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191314 13.07.2019 Modrý stuha Lipna 54.ročník
Kaj - VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce
všechny třídy kromě Cadet 3 dny od 5.7.2019
Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup CaO-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191310 22.06.2019 Velká cena kajutových plachetnic
Kaj - VPOZ, Součást Lipenského poháru
Kaj-8vc,Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191309 22.06.2019 Modrá stuha Pojišťovny Pir-7P, Q-2, E-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191308 15.06.2019 Lipno Marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Cad-7P,Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191306 08.06.2019 Cena Šumavy 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191305 01.06.2019 Jihočeský pohár+Krajský přebor Q Q-4K,Q-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191304 26.05.2019 European Championship Fb-24me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191303 25.05.2019 Krajský přebor Evr-4K,Pir-4K,Fd-3R Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191302 27.04.2019 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191301 20.04.2019 Slavoj cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191221 05.10.2019 Štít města Neratovic Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191217 07.09.2019 Záplavsky závan Fin-3V,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad 420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191214 17.08.2019 Táborová regata (uzavřený závod) 420-2,Cad-2,Pir-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191213 10.08.2019 TEAM RACE TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191212 03.08.2019 Modrá stuha YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava TJ Sokol Vrané II
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191207 25.05.2019 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191206 18.05.2019 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191205 05.05.2019 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191204 04.05.2019 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191203 23.04.2019 Jarní závod Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191151 02.11.2019 MČR ORC Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko Colins Yacht Club z.s.
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
191147 05.10.2019 Vytrvalostní závod Kaj-3V,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191145 25.09.2019 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191144 21.09.2019 CERE regata Lar-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191143 18.09.2019 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191142 11.09.2019 Pražský točák 24
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191141 07.09.2019 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
191140 04.09.2019 Pražský točák 23
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191139 28.08.2019 Pražský točák 22
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191138 21.08.2019 Pražský točák 21
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191137 14.08.2019 Pražský točák 20
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191136 07.08.2019 Pražský točák 19
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191135 31.07.2019 Pražský točák 18
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191134 24.07.2019 Pražský točák 17
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191133 17.07.2019 Pražský točák 16
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191132 12.07.2019 Prague SailOpen MR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191131 10.07.2019 Pražský točák 15
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191130 03.07.2019 Pražský točák 14
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191129 26.06.2019 Pražský točák 13
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191128 19.06.2019 Pražský točák 12
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191127 15.06.2019 Windypoint regata
ve spolupráci s JK Černá
Rs7-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
191126 15.06.2019 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191125 12.06.2019 Pražský točák 11
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191124 05.06.2019 Pražský točák 10
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191123 18.05.2019 OYC regatta RsT-7P,RsA-1 Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
191122 29.05.2019 Pražský točák 9
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191121 22.05.2019 Pražský točák 8
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Lig-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191119 15.05.2019 Pražský točák 7
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191118 08.05.2019 Pražský točák 6
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191117 01.05.2019 Pražský točák 5
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191116 27.04.2019 Fast & Furious Rs7-7P,OT-1 Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191115 24.04.2019 Pražský točák 4
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191114 04.05.2019 O vorařskou houžev VPOZ
VPOZ
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191113 19.04.2019 Nechranický skluz
rezervní den neděle 21.4.
29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191112 17.04.2019 Pražský točák 3
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191110 10.04.2019 Pražský točák 2
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191108 03.04.2019 Pražský točák 1
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191107 30.03.2019 jaRní Svezení
Závod zrušen z technických důvodů bez náhrady.
RsF-3C,RsO-3R Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ