Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
192303 16.11.2109 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
197021 08.11.2019 17. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
191151 02.11.2019 MČR ORC Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko Colins Yacht Club z.s.
194034 30.10.2019 Mistrovství Německa T24-12mm Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194032 25.10.2019 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
194033 25.10.2019 Mistrovství Belgie T24-12mm Antwerpen Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191722 19.10.2019 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Murten, Switzerland Český Fireball, z.s.
194030 14.10.2019 MS Open T24-36ms Genoa, Itálie Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191147 05.10.2019 Vytrvalostní závod Kaj-3V,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191221 05.10.2019 Štít města Neratovic Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
191331 05.10.2019 Jihočeská žába Pir-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
191332 05.10.2019 10. Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191623 05.10.2019 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
197019 04.10.2019 ČP Slalom X. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
192169 28.09.2019 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
191330 27.09.2019 MČR 420 420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191719 27.09.2019 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019
Fb-12mr,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
191145 25.09.2019 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192419 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192420 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191144 21.09.2019 CERE regata Lar-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191512 21.09.2019 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191622 21.09.2019 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191718 21.09.2019 Mácháčské finále RsF-7P,Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192159 21.09.2019 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
194029 21.09.2019 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Punta Ala, Italy Český Fireball, z.s.
192156 20.09.2019 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192157 20.09.2019 CECC CADET Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
194028 20.09.2019 Mistrovství Bavorska T24-12mm Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191143 18.09.2019 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194027 16.09.2019 ME FD Fd-24me Balaton ALT Flying Dutchman, z.s.
197017 15.09.2019 7. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191511 14.09.2019 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191717 14.09.2019 Lighthouse Cup Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
192210 14.09.2019 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
194026 14.09.2019 ME Pir-24me Turecko Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
191328 13.09.2019 MČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata
Rs5, RsA, RsV, 29r, pouze dvoudenní (14.-15.9.)
Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
194025 13.09.2019 Mistrovství Holandska T24-12mm Amsterdam Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
197016 13.09.2019 ČP Slalom VIII. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191142 11.09.2019 Pražský točák 24
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192153 11.09.2019 Prígl Rejs 2019 XX OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192418 11.09.2019 Cvilín race 5 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192152 08.09.2019 Nedělní Rejs V. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191141 07.09.2019 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad 420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191217 07.09.2019 Záplavsky závan Fin-3V,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191326 07.09.2019 Babí Léto 420-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191327 07.09.2019 Last Summer Day Fb-7P Lipno - Hrdoňov Český Fireball, z.s.
191620 07.09.2019 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192150 07.09.2019 GRAND PRIX NJ (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Poslední věc je Krajský přebor 27. 4. 2019 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192208 07.09.2019 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
197015 07.09.2019 Stauseepokal Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
191619 06.09.2019 MMČR Eurocup Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
191140 04.09.2019 Pražský točák 23
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191323 31.08.2019 MČR 29r-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191324 31.08.2019 Frymburský pohár CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
191325 31.08.2019 Borůvková regata Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191618 31.08.2019 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191715 31.08.2019 Grand Prix Bohemia Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192148 31.08.2019 Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Q-4K,Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191322 30.08.2019 Lipno regata Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
194023 30.08.2019 MM Polska Fd-12mm,Fd-7P Glebinów ALT Flying Dutchman, z.s.
194024 30.08.2019 Mistrovství Francie T24-12mm Paris Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
194022 29.08.2019 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
191139 28.08.2019 Pražský točák 22
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194021 25.08.2019 2019 World Championships Fb-36ms Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
191321 24.08.2019 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Evr-3C,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
192145 24.08.2019 Omniplast Cup RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192146 24.08.2019 Pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
191138 21.08.2019 Pražský točák 21
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192143 21.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Fb-12mm Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191214 17.08.2019 Táborová regata (uzavřený závod) 420-2,Cad-2,Pir-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup 420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-2,Bic-2 Nechranice Sportklub Lomazice
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192141 17.08.2019 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Fin-7P Attersee - Rakousko ALT Finn
191320 17.08.2019 Modrá stuha Dvořiště Pir-2, Q-2, E-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
191137 14.08.2019 Pražský točák 20
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191614 14.08.2019 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
192139 14.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191213 10.08.2019 TEAM RACE TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191318 10.08.2019 Lipenský vítr KAJ-1VPOZ Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191509 10.08.2019 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Q-4K,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
192415 10.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
191714 09.08.2019 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191136 07.08.2019 Pražský točák 19
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Rs5-36ms,Rs5-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191212 03.08.2019 Modrá stuha YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192008 03.08.2019 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále Lig-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Melges 24 z.s.
191135 31.07.2019 Pražský točák 18
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192137 31.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIV OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Cad-24ms Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
191315 27.07.2019 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
197011 27.07.2019 HIC Regata RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Asociace lodních tříd RS, z.s.
191508 27.07.2019 O Pohár Karlovarského Kraje Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191908 27.07.2019 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
194018 26.07.2019 Mistrovství V. Británie T24-12mm Oakham Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191134 24.07.2019 Pražský točák 17
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194017 22.07.2019 ME RS700 Rs7-24me Garda Asociace lodních tříd RS, z.s.
191507 20.07.2019 Sdružený krajský přebor CaO-3R,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
192413 20.07.2019 Yacht-tenis regata RsF-3M Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191133 17.07.2019 Pražský točák 16
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192134 17.07.2019 Prígl Rejs 2019 XII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
197010 15.07.2019 MČR FUN Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
192133 14.07.2019 Nedělní Rejs II. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191314 13.07.2019 Modrý stuha Lipna 54.ročník
Kaj - VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191408 13.07.2019 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191711 13.07.2019 MAIER Star Cup Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192007 13.07.2019 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192132 13.07.2019 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192168 13.07.2019 Moravia Cup Sta-4K Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
194016 13.07.2019 Worlds Youth 420-10iz Gdynia Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
191132 12.07.2019 Prague SailOpen MR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
197009 12.07.2019 Gardský fičák - Euros test event Rs7-3R Garda Asociace lodních tříd RS, z.s.
191131 10.07.2019 Pražský točák 15
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192130 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191506 06.07.2019 Porcelán cup Las-3C,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Bic-7P,L47-7P,Q-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
194015 06.07.2019 World Championship Q-24ms Antigua Česká asociace lodní třídy Optimist
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192412 06.07.2019 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
191407 05.07.2019 Modrá stuha Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce
všechny třídy kromě Cadet 3 dny od 5.7.2019
Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191505 04.07.2019 MMČR Pir-12mr Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191130 03.07.2019 Pražský točák 14
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194014 01.07.2019 MS Disabled T24-36ms Cadiz, Španělsko Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191406 29.06.2019 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192204 29.06.2019 Červnový závod Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191907 29.06.2019 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. 29r-7P,420-7P,Rs5-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
192004 28.06.2019 MČR Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
191129 26.06.2019 Pražský točák 13
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava TJ Sokol Vrané II
192128 26.06.2019 Pohár JMK III Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192129 26.06.2019 Prígl Rejs 2019 IX OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191309 22.06.2019 Modrá stuha Pojišťovny Pir-7P, Q-2, E-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191611 22.06.2019 Česká brána
Labe-Roudnice n. Labem-Ústí n. Labem
Kaj-3D,OT-1 Labe - Roudnice TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
192125 22.06.2019 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192126 22.06.2019 MČR RS Feva RsF-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192167 22.06.2019 Voltax regata Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
194011 22.06.2019 Kielerwoche 420-10iz Kiel-Schilksee Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194012 22.06.2019 European Championship Q-18me France, Crozon-Morgat Česká asociace lodní třídy Optimist
194013 22.06.2019 Kieler Woche T24-10iz Kiel Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191310 22.06.2019 Velká cena kajutových plachetnic
Kaj - VPOZ, Součást Lipenského poháru
Kaj-8vc,Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup CaO-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
192127 22.06.2019 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Fin-3R Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
197008 21.06.2019 ČP Slalom VII. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191128 19.06.2019 Pražský točák 12
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192124 19.06.2019 Prígl Rejs 2019 VIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192409 19.06.2019 Cvilín race 4 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191126 15.06.2019 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191127 15.06.2019 Windypoint regata
ve spolupráci s JK Černá
Rs7-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Cad-7P,Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191308 15.06.2019 Lipno Marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
191609 15.06.2019 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191610 15.06.2019 Cena Nechranic L47-7P,Las-7P,RsA-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
191805 15.06.2019 Odysseův pohár II.
VPOZ
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 Seč Yachtclub Pardubice
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192408 15.06.2019 Mladý vítr Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
191333 15.06.2019 Lipno Marathon - Kajutové lodě
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191513 15.06.2019 Sdružený Krajský přebor Optimistu 14+15 Q-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One De1-8vc Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191804 14.06.2019 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
197007 14.06.2019 ČP Slalom VI.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191125 12.06.2019 Pražský točák 11
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192122 12.06.2019 Prígl Rejs 2019 VII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192407 12.06.2019 Cvilín race 3 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu Bic-2,Fin-2,420-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
191608 08.06.2019 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
192121 08.06.2019 Modrý hrozen 420-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192166 08.06.2019 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
194010 08.06.2019 CECC GER Cad-6ip Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
191306 08.06.2019 Cena Šumavy 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. L47-7P,Las-7P,Evr-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
194009 07.06.2019 Mistrovství Rakouska T24-12mm Woerthersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
197006 07.06.2019 ČP Slalom V. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
192424 07.06.2019 Finn 24
závod od pátku 07.06.2019 19.00 hod, do soboty 08.06.2019 19:00 hod (24 hodin)
Fin-3V Petrův rybník - Krnov TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
191124 05.06.2019 Pražský točák 10
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
194008 05.06.2019 ME TORNADO Tor-24me Rimini ALT Tornado
191405 01.06.2019 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191710 01.06.2019 Bohemia Cup Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192406 01.06.2019 Jarní závod Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191305 01.06.2019 Jihočeský pohár+Krajský přebor Q Q-4K,Q-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191607 01.06.2019 Cena YCN
Na svazu pod 1203
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
191122 29.05.2019 Pražský točák 9
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192119 29.05.2019 Prígl Rejs 2019 V OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192405 29.05.2019 Cvilín race 2 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
194007 27.05.2019 ME Open T24-24me Traunsee, Rakousko Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191304 26.05.2019 European Championship Fb-24me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191207 25.05.2019 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191303 25.05.2019 Krajský přebor
závod zrušen
Evr-4K,Pir-4K,Fd-3R Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191503 25.05.2019 Stříbrná plachetnice Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191605 25.05.2019 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
191709 25.05.2019 Mácháčský zápich Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191902 25.05.2019 Jarní závod Vau-7P,RsF-3C Seč Yachtclub Pardubice
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192116 25.05.2019 Velká cena Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
194006 25.05.2019 CECC POL Cad-6ip Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
192123 25.05.2019 MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
197005 24.05.2019 ČP Slalom IV. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191121 22.05.2019 Pražský točák 8
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192114 22.05.2019 Prígl Rejs 2019 IV OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192403 22.05.2019 Cvilín race 1 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ