Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
211514 13.11.2021 Evropa Cup Evr-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Lar-4K,Q-4K Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
217013 12.11.2021 19. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
211141 12.11.2021 Sametová regata
RS FEVA
TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy TRQ-12mr,TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy TR-12mr,TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211138 27.10.2021 Pražský točák 22 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211720 23.10.2021 STAR finále Sta-7P,Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
212174 23.10.2021 Modrá stuha 2021 OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
217018 23.10.2021 HENEKEN CUP 2021
Lodě First 45 + First 35
Nj-12mm Kaštela Gomilica - Chorvatsko SVK - Slovak Republic
211137 20.10.2021 Pražský točák 21 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
212212 16.10.2021 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
211221 16.10.2021 Czech Sailing Grand Prix - Seawolfcup Adventure Orc-8mz Chorvatsko Seawolf Yacht Club, z.s.
211134 13.10.2021 Pražský točák 20 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212173 13.10.2021 Prígl Rejs 2021 XIV. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
212172 10.10.2021 Nedělní rejs VIII. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211220 09.10.2021 Pohár 159 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211719 09.10.2021 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
212171 09.10.2021 Předposlední vítr Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212423 09.10.2021 Žermanická regata Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
217012 09.10.2021 25. Česká námořní rally NJ-12mr,NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
217011 08.10.2021 ČP Slalom VII. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211132 06.10.2021 Pražský točák 19 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212170 06.10.2021 Prígl Rejs 2021 XXIII. "Funny" OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212422 06.10.2021 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
211325 02.10.2021 Jihočeská žába Pir-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
211409 02.10.2021 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
211629 02.10.2021 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211718 02.10.2021 Skiregata - Memoriál Petra Haubolda Bic-4K,Rac-4K,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,Rac-2 Jablonec TJ Delfín Jablonec
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
212421 02.10.2021 Hlučínská regata Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
211131 29.09.2021 Pražský točák 18 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212168 29.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211218 28.09.2021 Svatováclavský závan Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211130 25.09.2021 Regata 725 RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
211215 25.09.2021 Štít města Poděbrad Pir-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211216 25.09.2021 Zhasnutý Kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211217 25.09.2021 Hurá do školy Pir-4K Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211324 25.09.2021 Pohár MUDr. Lázničky Fin-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
211513 25.09.2021 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Fun-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Bic-3C,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
211717 25.09.2021 Grand Prix Czech Republic - EUROSAF 2.4mR Sailing Circuit T24-8mz Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212420 25.09.2021 T?rlický podzimní fičák Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
217010 25.09.2021 Pohár Euroregionu Nisa Fun-7P,Bic-3C,Rac-3C Bersdorfer See Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211129 22.09.2021 Pražský točák 17 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212163 22.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXI. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212162 19.09.2021 Nedělní rejs VII. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
217009 19.09.2021 9. Offshore Cup ČANY NJ-7P Německo - Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
211214 18.09.2021 Veteránská regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211511 18.09.2021 Švestková regata Las-7P,Pir-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211628 18.09.2021 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
211721 18.09.2021 Mácháčské finále Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211805 18.09.2021 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
212159 18.09.2021 GP NJ 2021 Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212160 18.09.2021 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212161 18.09.2021 Modrý hrozen 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211128 15.09.2021 Pražský točák 16 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212158 15.09.2021 Prígl Rejs 2021 XX. "Funny" OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
211716 11.09.2021 Lighthouse Cup Pir-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
212156 11.09.2021 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212157 11.09.2021 neznámý název závodu Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
212211 11.09.2021 Burčáková regata Fin-2,Evr-1,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212416 11.09.2021 Těrlický nezlomný mariňák Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
212417 11.09.2021 Hornická regata Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
211323 10.09.2021 Czech Windsurfer Cup 2021 Rac-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211127 08.09.2021 Pražský točák 15 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212155 08.09.2021 Prígl Rejs 2021 XIX. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211125 04.09.2021 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
211126 04.09.2021 CERE regata L47-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211322 04.09.2021 MEJ 49er/49erFX/Nacra 17 49FX-18me Lipno - Černá v Pošumaví Valná hromada
211625 04.09.2021 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
211626 04.09.2021 Hop regata Fb-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211715 04.09.2021 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
212153 04.09.2021 MČR Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212154 04.09.2021 Vítr z vinohradů Bic-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
212152 03.09.2021 MČR Finn Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
211124 01.09.2021 Pražský točák 14 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212151 01.09.2021 Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212150 29.08.2021 Nedělní rejs VI. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211213 28.08.2021 Hurá do školy Pir-4K,Pir-3C,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211321 28.08.2021 Frymburský pohár CaO-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
211329 28.08.2021 Bezdrevský vítr Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
211408 28.08.2021 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211624 28.08.2021 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
212148 28.08.2021 Retro Cup Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212149 28.08.2021 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata RsT-7P,Fb-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
211623 26.08.2021 MMČR a Nechranická buchta - 40. ročník Rac-12mr,Fun-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212147 25.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVII. "Funny" OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211320 21.08.2021 Lipenský vítr Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211509 21.08.2021 Catamaran Open 2021 CaO-8vc Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211510 21.08.2021 Modrá stuha Jesenice Las-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211714 21.08.2021 Mácha jezdil Evropu Evr-7P,Lar-7P Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211907 21.08.2021 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212413 21.08.2021 Olešná regata Fb-3M,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211618 18.08.2021 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
212145 18.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVI. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
212144 15.08.2021 Nedělní rejs V. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211328 14.08.2021 Modrá stuha Dvořiště Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
211407 14.08.2021 Letní závod Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3C,Las-3M,Las-3M,RsF-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
212143 14.08.2021 Memoriál Dušana Vaculky Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212209 14.08.2021 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
217008 14.08.2021 Laser Grand Prix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee Asociace lodní třídy Laser, z. s.
217017 13.08.2021 Jachtařská liga III. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
212142 11.08.2021 Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211319 07.08.2021 Bezdrevský kapr FD-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
211508 07.08.2021 Senior Cup Bic-7P,Fun-4K,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
212302 07.08.2021 O Hanáckó klobáso Q-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
211713 06.08.2021 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
212412 06.08.2021 Interpohár Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
212141 04.08.2021 Prígl Rejs 2021 XIV. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211212 31.07.2021 Prázdniny v půli Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211318 31.07.2021 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
211327 31.07.2021 Bezdrevský maraton Evr-1,FD-1,Pir-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
211406 31.07.2021 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
211507 31.07.2021 O pohár KK L47-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211712 31.07.2021 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Lar-3C,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
212011 31.07.2021 24 hodin Dářka Rac-1 Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212207 31.07.2021 Olympijská regata Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212208 31.07.2021 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
212140 28.07.2021 Prígl Rejs 2021 XIII. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212136 25.07.2021 Nedělní Rejs IV. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211317 24.07.2021 neznámý název závodu Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212135 24.07.2021 Brněnská šestka Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Las-3M,Vau-3M Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
212139 21.07.2021 Prígl Rejs 2021 XII. "Funny" OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
217007 19.07.2021 MČR FUS + Foil Slalom Fus-12mr,Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211316 17.07.2021 Modrá stuha Lipna-55.ročník Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211405 17.07.2021 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211506 17.07.2021 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211711 17.07.2021 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
212010 17.07.2021 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212138 17.07.2021 Omniplast Cup RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212137 14.07.2021 Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211315 10.07.2021 O krále Šumavy 29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211710 10.07.2021 Mácha Cup Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,RsT-3C Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212410 10.07.2021 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
211404 05.07.2021 Modrá Stuha Hracholusek Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,Was-8vc,Was-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211314 03.07.2021 Mistrovství ČR Pir-12mr Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
211403 03.07.2021 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211904 03.07.2021 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
212008 03.07.2021 Pohár Techno 293 Bic-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
212012 01.07.2021 MČR Bic-12mr Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
211123 30.06.2021 Pražský točák 13 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212134 30.06.2021 Prígl Rejs 2021 X. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211211 29.06.2021 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211210 28.06.2021 Cena Sokola - Vytrvalostní závod Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
217006 28.06.2021 Slalom camp + ČP Slalom VI. Bis-7P,Fus-7P,Fus-7P Polsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211122 26.06.2021 Windy point regatta RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
211209 26.06.2021 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C Orlík - Velký Vír YC Neratovice
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
212007 26.06.2021 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212132 26.06.2021 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212205 26.06.2021 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212005 25.06.2021 50 let Evrop v Čechách Evr-1 Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212006 25.06.2021 MMČR Vaurien 2021 Vau-12mr Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
211121 23.06.2021 Pražský točák 12 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212131 23.06.2021 Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211615 20.06.2021 Tour Techno IV Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211311 19.06.2021 Memoriál K.Smetany Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211312 19.06.2021 Modrá stuha Pojišťovny Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. L47-4K,Las-4K,Q-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211612 19.06.2021 Česká brána Kaj-2,470-1 Labe - Roudnice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Rs5-7P,RsF-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211614 19.06.2021 Tour Techno III Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Rac-7P,Bic-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212127 19.06.2021 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
212128 19.06.2021 Voltax regata Sta-7P,Vau-3M,Q-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
217005 18.06.2021 ČP Slalom V. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211120 16.06.2021 Pražský točák 11 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212126 16.06.2021 Prígl Rejs 2021 VIII. "Funny" OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212408 16.06.2021 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212125 13.06.2021 Nedělní rejs III. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211308 12.06.2021 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
211309 12.06.2021 McDonalds cup L47-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211310 12.06.2021 Lipno maraton 2021 CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
211611 12.06.2021 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
211804 12.06.2021 Pohár Finn Fin-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
212124 12.06.2021 SHOWMAN TROPHY Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212407 12.06.2021 Mladý vítr Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
217016 12.06.2021 Supercup HUN Bic-7P HUN Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211330 12.06.2021 LIPNO MARATHON 2021 Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
217014 12.06.2021 Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211119 09.06.2021 Pražský točák 10 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212123 09.06.2021 Prígl Rejs 2021 VII. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211118 05.06.2021 FIFE CUP 420-7P,FD-7P,Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211305 05.06.2021 Cena Šumavy Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211326 05.06.2021 Cena Dvořiště Q-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
211503 05.06.2021 Modrá stuha Regentu 420-2,Bic-2,Evr-2,Fin-2,Rac-2,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
211610 05.06.2021 Štít města Litoměřic Evr-2,470-1,Kaj-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
211709 05.06.2021 Mácháč Open Kaj-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212122 05.06.2021 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
217004 04.06.2021 ČP Slalom IV. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211117 02.06.2021 Pražský točák 9 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212121 02.06.2021 Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212406 02.06.2021 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212120 30.05.2021 Nedělní rejs II. RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211116 29.05.2021 OYC Prague Regatta 2021 RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
211207 29.05.2021 Pohár Bohemia Pir-3C,Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
211411 29.05.2021 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Cad-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
211609 29.05.2021 Pohár ILCA Nechranice Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211708 29.05.2021 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
212119 29.05.2021 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova Fin-3M,L47-3M,Q-3M Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
217003 28.05.2021 ČP Fun - course + slalom Fun-7P,Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211115 26.05.2021 Pražský točák 8 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212118 26.05.2021 Prígl Rejs 2021 V. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211206 22.05.2021 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211303 22.05.2021 Na vlně WS Fun-7P,Rac-7P,Bic-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211607 22.05.2021 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
211707 22.05.2021 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211803 22.05.2021 Pohár města Česká Skalice Cad-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
212002 22.05.2021 Květáková regata Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212116 22.05.2021 Velká cena YC Dyje L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212405 22.05.2021 Hornický kahan Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
211114 19.05.2021 Pražský točák 7 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212115 19.05.2021 Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212404 19.05.2021 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212114 16.05.2021 Nedělní rejs I. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211113 15.05.2021 O vorařskou houžev Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211502 15.05.2021 Stříbrná plachetnice Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211706 15.05.2021 Mem. Bruno Hámy Pir-7P,Q-4K,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211802 15.05.2021 Jarní fireballistická Rozkoš 420-7P,FD-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
211902 15.05.2021 Jarní závod Vau-7P,29r-3C Seč Yachtclub Pardubice
212001 15.05.2021 Májový pohár Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212111 15.05.2021 Májová přeháňka Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212112 15.05.2021 ČP Slalom III. Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212113 15.05.2021 Věstonická Venuše Bic-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212202 15.05.2021 Májový závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212403 15.05.2021 Jarní jachtařský budíček Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
211112 12.05.2021 Pražský točák 6 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212110 12.05.2021 Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK Rs5-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211205 08.05.2021 Župní přebor Fin-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211605 08.05.2021 Jarní Nechranice Cad-7P,FD-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
212102 08.05.2021 Jachtařská liga I.
změna termínu - COVID 19
Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212109 08.05.2021 Voltax regata Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
217015 08.05.2021 Supercup SVK Bic-7P SVK Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
212101 07.05.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
211110 05.05.2021 Pražský točák 5 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212108 05.05.2021 Prígl Rejs 2021 II. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211204 02.05.2021 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211203 01.05.2021 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211302 01.05.2021 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-4K,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
211705 01.05.2021 Mácháčský zápich RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211801 01.05.2021 Jarní premiéra L47-7P,Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
212106 01.05.2021 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212107 01.05.2021 Spring Cup 420-7P,Fb-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
211109 28.04.2021 Pražský točák 4 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
212105 28.04.2021 Prígl Rejs 2021 I. OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211108 24.04.2021 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,Was-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211202 24.04.2021 Jarní pohár DFA Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211301 24.04.2021 Uniqa cup FD-4K,Pir-4K,Evr-3C,Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
211402 24.04.2021 Cena Ziosu
Pozor změna termínu !!!
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
211501 24.04.2021 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211704 24.04.2021 Optimistický Mácháč 420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
212104 24.04.2021 Krajský přebor Evr-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
212401 24.04.2021 Cena Olešné Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
217002 23.04.2021 ČP Slalom II. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211107 21.04.2021 Pražský točák 3 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211106 17.04.2021 Nechranický skluz
Závod zrušen - COVID-19 náhradní termín bude sdělen po dohodě s lodními třídami
29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211201 17.04.2021 Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3M Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
211603 17.04.2021 Zlatá plachta Barbory 51. ročník
Závod zrušen - COVID-19
Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211703 17.04.2021 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
212103 17.04.2021 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
212301 17.04.2021 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané L47-3M,Q-3M Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
217001 16.04.2021 ČP Slalom I. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
211105 14.04.2021 Pražský točák 2
závod zrušen COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ