nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2022
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Lodní třída: ILCA 4
Celkem hodnoceno 55 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
23
140 344
2.
Blatecká Michaela
Jachtklub Brno
20
29 622
3.
Bělunková Tatiana
Baník Ostrava
20
97 885
4.
Hejnová Karolina
Baník Ostrava
18
44 985
5.
Zajíček Teo
LS Kroměříž
18
39 482
6.
Zahornacký Jan
LS Kroměříž
18
62 823
7.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
17
56 044
8.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
15
111 362
9.
Rabasová Adéla
JK Ostrava
15
54 386
10.
Kouřil Vít
2006
Jachtklub Brno
14
22 905
11.
Kříž Jan
SK Štětí
13
58 533
12.
Mátl Albert
Jachtklub Brno
13
8 170
13.
Rais Michal
SK Štětí
13
112 231
14.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
11
27 495
15.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
11
51 078
16.
Bělík Jan
JK Sokolov
11
54 436
17.
Janoušek Vojtěch
YC LS Brno
11
8 974
18.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
11
26 164
19.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
10
19 505
20.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
10
15 301
21.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
9
12 818
22.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
8
3 924
23.
Novotný Radim
YC LS Brno
8
5 482
24.
Pašteková Eva Klára
LS Kroměříž
8
22 020
25.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
8
8 363
26.
Nantl Ondřej
YC CERE
7
11 813
27.
Klíma Ondřej
YC Doksy
7
22 754
28.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
7
15 767
29.
Halouzka Michal
MYK
7
47 940
30.
Krč Lukáš
JK Prostějov
6
13 187
31.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
6
18 166
32.
Naxerová Nina
YC CERE
6
5 275
33.
Ziegenfuss Denis
YC CERE
5
8 970
34.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
5
7 401
35.
Pitelová Ema
JK Sokolov
5
7 147
36.
Plachý Jonáš
YC Pardubice
5
5 423
37.
Paigerová Nina
YC CERE
5
13 921
38.
Vondráček Tomáš
YC CERE
4
2 966
39.
Valenta Jan
YC CERE
4
15 054
40.
Rezek Richard
JK Cheb
4
5 394
41.
Hubáček Michal
2006
LS Kroměříž
3
2 899
42.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
3
3 260
43.
Pitel Šimon
JK Sokolov
3
3 200
44.
Šebková Kristýna
YC LS Brno
3
4 345
45.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
2
2 096
46.
Fikáček Jan
Sokol Palkovice
2
2 083
47.
Doležalová Barbora
JK Sokolov
2
1 358
48.
Kováč Richard
JK Prostějov
1
2 030
49.
Mastník Štěpán
YC CERE
1
1 876
50.
Doležal Jan
JK Sokolov
1
554
51.
Čížková Barbora
JK Staré Splavy
1
485
52.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
1
452
53.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
1
0
53.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
1
0
53.
Šlechta Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace