23. Česká námořní rallye - MČR One Design

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 197020
Datum 12.10.2019
Dní 7
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel TPS Centrum s.r.o.
Zúčastněné třídy NJ-12mr, NJ-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7032-0222 Taschner Karel
11*
2
3
4*
1
1
1
1
9
16557
7032-0223 Janouch Ondřej
9
16557
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
9
16557
7032-0221 Zeman Jan
9
16557
1214-0079 Winkler Pavel
9
16557
1145-0068 Vika Tomáš
9
16557
7032-0250 Šikmer Jiří
9
16557
7032-0220 Krajčovič Milan
9
16557
2
2101-0375 Pospíšil Martin
1
1
1
2
3*
2
3
7*
10
12945
2101-0610 Hykrda Jakub
10
12945
2101-0761 Hlavsa Tomáš
10
12945
2101-0350 Hykrda Jan
10
12945
2101-0405 Karas Tomáš
10
12945
9931-0001 Sokol Petr
10
12945
3
1126-0001 Kulík Martin
2
4
2
7*
5*
3
2
2
15
10832
1126-0004 Švihlík Martin
15
10832
1126-0002 Švík František
15
10832
1126-0007 Musil Tomáš 1976
15
10832
1126-0081 Miler Martin
15
10832
1126-0010 Buček Martin
15
10832
1126-0005 Neumann Lukáš
15
10832
4
1703-0135 Hirnšal Jan 1973
3
5
5
6*
2
6
7*
3
24
9332
1703-0059 Hirnšal Pavel
24
9332
1508-0150 Vaidiš Tomáš
24
9332
1504-0041 Skala Pavel
24
9332
1213-0122 Zima Tomáš
24
9332
1130-0114 Dvořák Jan
24
9332
1504-0028 Mareček Rostislav
24
9332
1524-0013 Neuwirth Josef
24
9332
5
2103-0253 Pavlovský Josef
5
6
4
8*
4
8
9*
4
31
8169
2103-0873 Knetig Jindřich
31
8169
2103-0221 Fanta Miroslav
31
8169
2103-0874 Kubeš Fedor
31
8169
2103-0804 Daněk Jan
31
8169
2103-0784 Otevřel Pavel
31
8169
2103-0881 Všetečka Ladislav
31
8169
6
2101-0577 Audy Dan
4
3
10
1
17*
11
18*
12
41
7219
9999-0179 Kaňák Karel
41
7219
9999-0180 Randa Lukáš
41
7219
9999-0181 Kašpar Dan
41
7219
9999-0182 Mervart Michal
41
7219
9999-0183 Hába Viktor
41
7219
9999-0184 Spurný Michal
41
7219
7
7019-0361 Sehnal Pavel
7
16*
6
11
6
9
6
15*
45
6416
7019-0384 Mertinová Nicole
45
6416
7003-0012 Němec František
45
6416
1101-0280 Kuthan Karel
45
6416
7003-0025 Žáček Martin
45
6416
1305-0410 Doležel Martin
45
6416
1702-0112 Maier Michael
45
6416
8
9999-0185 Šejba Filip
14*
12
14*
3
10
4
4
13
46
5720
9999-0186 Běhunčík Ivan
46
5720
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
46
5720
2402-0004 Šáňa Jan
46
5720
9999-0187 Krystek Marek
46
5720
9999-0188 Sedlář Filip
46
5720
9999-0189 Ryšavý Boris
46
5720
9901-0001 Baran Miroslav
46
5720
9
9999-0190 Chlup Jan
17*
17
18*
9
9
5
5
5
50
5106
2001-0075 Kafka Tomáš
50
5106
2101-0571 Teplý Viktor
50
5106
2101-0509 Chlup Zdeněk
50
5106
2101-0581 Sláma Eduard
50
5106
2101-0342 Sláma Ivo
50
5106
9999-0191 Vizner Tomáš
50
5106
10
1526-0025 Krejza Tomáš
12
7
11
12
7
13*
16*
6
55
4557
2101-0453 Hrubý Karel
55
4557
2203-0165 Rozsypal Martin
55
4557
9904-0001 Styblo David
55
4557
1203-0364 Soukal Miloslav
55
4557
2301-0138 Daněk Michal
55
4557
2201-0011 Směšný Marek
55
4557
11
1902-0192 Drábek Martin
6
14*
12
13
8
10
10
18*
59
4060
1902-0158 Smutek Jan
59
4060
1902-0189 Steiner Michal
59
4060
1902-0028 Havel Jan
59
4060
1902-0070 Steiner Jiří
59
4060
9999-0192 Tomek Jan
59
4060
9999-0193 Táborský Ivo
59
4060
12
1203-0253 Štrunc Jan
13
9
7
BFD*
13
7
11
14*
60
3607
2103-0154 Spousta Petr
60
3607
1203-0130 Lambl Vladimír
60
3607
1203-0083 Procházka Libor
60
3607
1203-0574 Cígler Jaromír
60
3607
1203-0503 Štrunc Jan
60
3607
13
2103-0803 Bělehrad Pavel
10
8
8
10
16*
16
8
17*
60
3190
2103-0894 Hrabálek Jakub
60
3190
2103-0986 Hána Karel
60
3190
2103-0797 Nevřiva Václav
60
3190
2103-0832 Hepner Jaromír
60
3190
2103-0985 Bačík Martin
60
3190
2103-0931 Buzek Ondřej
60
3190
14
1302-0020 Čutka Jan
9
13
9
BFD*
12
14*
12
10
65
2804
9999-0194 Vurm Miroslav
65
2804
9999-0195 Řepa Lukáš
65
2804
9999-0196 Musil Pavel
65
2804
9999-0197 Vácha Radek
65
2804
9999-0198 Špeil Jan
65
2804
1306-0010 Chmel Václav
65
2804
15
1703-0160 Cintl Václav
8
15*
15*
14
14
12
14
8
70
2444
1703-0161 Babický Josef
70
2444
1703-0250 Fetterle David
70
2444
1703-0162 Lorenz Alan
70
2444
1703-0070 Babický Roman
70
2444
1703-0230 Fetterle Jiří
70
2444
16
2103-0118 Jakešová Svatava
15
19*
16*
5
11
15
15
16
77
2108
2101-0766 Chlupová Kateřina
77
2108
2103-0729 Synková Anna
77
2108
2103-0483 Nováková Ludmila
77
2108
2103-0428 Bidlová Jitka
77
2108
2101-0450 Mátlová Kateřina
77
2108
2103-0194 Kupská Martina
77
2108
17
9999-0199 Holý Petr
16*
11
13
16
15
19*
13
9
77
1792
9999-0200 Holý Jan
77
1792
9999-0201 Schulz Jiří
77
1792
9999-0202 Porkert Jan
77
1792
9999-0203 Noščák Petr
77
1792
9999-0204 Nováček Miloš
77
1792
18
9999-0205 Koubovský David
18*
10
17
15
18*
17
17
11
87
1494
9999-0206 Vágner Ladislav
87
1494
9999-0207 Ďurik Martin
87
1494
9999-0208 Brych Antonín
87
1494
9999-0209 Rada Filip
87
1494
9999-0210 Rašovský Adam
87
1494
19
9999-0211 Pavlíček Martin
19*
18
19
BFD*
19
18
19
19
112
1212
9999-0212 Vidman Karel
112
1212
9999-0213 Müller Lukáš
112
1212
9999-0214 Kováč Michal
112
1212
9999-0215 Sova Michal
112
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9999-0216 Jelínek Stanislav
1
1
3*
3
1
2
5*
1
9
7707
9999-0217 Krauz Petr
9
7707
9999-0218 Kopecký Martin
9
7707
1305-0306 Vachel Ondřej
9
7707
9999-0219 Kocour Ladislav
9
7707
9999-0220 Borovka Vojtěch
9
7707
2
1907-0001 Červinka Vít
3
5*
1
2
4*
1
1
3
11
5600
1907-0006 Třeček Zdeněk
11
5600
1907-0018 Kittler Jan
11
5600
1907-0012 Dadák Jakub
11
5600
2103-0796 Dadák Lukáš
11
5600
1907-0010 Třeček Čeněk
11
5600
1907-0016 Konupčík Michal
11
5600
3
1211-0021 Faktor Vlastimil
5*
3
2
1
2
5*
4
4
16
4367
9999-0221 Novák Miroslav
16
4367
9999-0222 Nechvíle Pavel
16
4367
9999-0223 Matějka Jan
16
4367
7003-0021 Homolka Miloš
16
4367
4
2101-0281 Marečková Renata
2
6*
4
4
3
4
2
6*
19
3493
9999-0224 Diakovová Eva
19
3493
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
19
3493
1203-0423 Bezušková Jana
19
3493
1130-0135 Kozelská Markéta
19
3493
2103-0788 Pavlovská Alexandra
19
3493
1203-0342 Šmídová Pavla
19
3493
5
9999-0225 Novák Matěj
7*
8*
7
5
6
3
7
2
30
2814
9999-0226 Šmídl Marek
30
2814
9999-0227 Olmr Matyáš
30
2814
9999-0228 Vavrda Igor
30
2814
9999-0229 Štěpánek Martin
30
2814
9999-0230 Skřivánek Jan
30
2814
6
9999-0231 Řihošek Aleš
9*
4
5
8
7
9*
3
5
32
2260
2404-0389 Holý Ivo
32
2260
1130-0267 Schwarzová Markéta
32
2260
1130-1184 Horánska Magdalena
32
2260
2103-0662 Vodáček Lukáš
32
2260
9999-0232 Syrový Tomáš
32
2260
9999-0233 Tomášek Radim
32
2260
7
9999-0234 Laichman Libor
4
7
10*
7
5
6
6
8*
35
1791
9999-0235 Svoboda Štěpán
35
1791
9999-0236 Svoboda Václav
35
1791
9999-0237 Hvězda Martin
35
1791
9999-0238 Strachota Martin
35
1791
9999-0239 Fikáček Albert
35
1791
9999-0240 Balažíč Tomáš
35
1791
8
9999-0241 Hurych Zdeněk
8
2
6
9*
10*
7
8
7
38
1385
9999-0242 Horký Michal
38
1385
9999-0243 Scháněl Jan
38
1385
9999-0244 Šírek Josef
38
1385
9999-0245 Král Ludvík
38
1385
9901-0002 Loja Peter
38
1385
9999-0246 Renelt Robin
38
1385
9
9999-0247 Koláčný Rudolf
6
9*
9
6
9
8
10*
9
47
1027
9999-0248 Tonar Jiří
47
1027
9999-0249 Vohryzka Tomáš
47
1027
9999-0250 Černý David
47
1027
9999-0251 Oleníček Pavel
47
1027
9999-0252 Vokoun Jan
47
1027
9999-0253 Fořt Jiří
47
1027
9999-0254 Nigrin Radek
47
1027
10
1130-1022 Mareš Jan
DNF*
10*
8
10
8
10
9
10
55
707
9999-0255 Oliva Ivan
55
707
9999-0256 Salomon Igor
55
707
9999-0257 Kučera Tomáš
55
707
9999-0258 Vobořilová Marcela
55
707
9999-0259 Salomon David
55
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ