Cena Šumavy II.

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191334
Datum 08.06.2019
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy L47-7P,Las-7P,Evr-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán 1994
5*
3*
1
1
1
1
2
2
8
9136
2
1902-0189 Steiner Michal 1992
1
1
5
3
4
4
8*
7*
18
7029
3
1508-0150 Vaidiš Tomáš 1982
6
4
2
2
12*
3
11*
3
20
5796
4
2101-0509 Chlup Zdeněk 1979
10*
5
3
4
2
6*
1
6
21
4921
5
2101-0453 Hrubý Karel 1975
2
8*
10*
7
3
2
3
4
21
4243
6
2101-0577 Audy Dan 1990
9*
2
4
5
7*
5
6
1
23
3689
7
2001-0214 Moučka Vítězslav 2002
4
9
7
10*
5
9
10*
5
39
3220
8
1130-0279 Kašpar Antonín 1991
8
UFD*
8
11
8
10
4
12*
49
2814
9
1402-0361 Nuc Mario 1998
UFD*
12
9
6
6
13*
7
9
49
2456
10
1607-0162 Solfronk Antonín 1990
7
11*
11
13*
11
8
5
8
50
2136
11
2101-0761 Hlavsa Tomáš 1983
3
6
12
8
10
12
15*
DNC*
51
1846
12
1305-0408 Šlechta Jiří 1990
DNS*
7
14
15*
9
7
14
10
61
1582
13
2101-0581 Sláma Eduard 1993
DNC*
UFD*
6
12
13
11
9
14
65
1338
14
2416-0003 Ptáčník Jan 1994
DNC*
DNC*
13
9
14
15
12
11
74
1113
15
1508-0231 Liška Matěj 1984
11
10
15*
14
15*
14
13
13
75
903
16
9904-001 Styblo Petr 1956
DNS*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
102
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek 1975
1
2
1
5*
8*
1
1
1
7
9814
2
2404-0379 Bobek Pavel
5
UFD*
2
1
3
3
2
7*
16
7707
3
2404-0454 Žáček Jiří 1996
13*
1
6
4
1
7
3
15*
22
6474
4
1504-0085 Bobková Michaela
15*
11*
3
3
5
2
8
3
24
5600
5
7013-0001 Šmídová Petra 1991
2
9*
9
2
12*
5
6
5
29
4921
6
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
9
4
14*
12*
2
10
7
2
34
4367
7
2201-0019 Kováčová Tereza 1994
3
3
15*
7
14*
6
11
6
36
3899
8
1301-0230 Matoušek Ondřej 1991
4
6
10
14*
11*
11
4
4
39
3493
9
2001-0172 Ondíková Petra 1991
12
5
7
17*
9
4
5
13*
42
3135
10
1301-0233 Žíla Jiří 1994
19*
13
4
8
6
14*
12
9
52
2814
11
2001-0154 Kafka Richard 1996
10
15*
5
10
7
8
14*
12
52
2524
12
2101-0766 Chlupová Kateřina 1987
8
8
8
15*
10*
9
9
10
52
2260
13
1301-0232 Sivý Filip 1992
6
UFD*
11
6
15*
12
10
8
53
2017
14
1301-0229 Matoušek Matěj 1991
7
12
13
19*
13
15*
13
11
69
1791
15
1701-0122 Kala Roman 1963
DNF*
DNS*
12
9
4
13
UFD
14
73
1582
16
1305-0307 Vachelová Barbora 1991
14
10
17*
11
16
16
15
17*
82
1385
17
1901-0134 Lejhanec David 1971
11
7
16
16
17
17
DNC*
DNC*
84
1201
18
1213-0192 Mojdl Ondřej 2001
16
16
18
13
19*
18
18
19*
99
1027
19
1301-0501 Sivý Daniel 1998
17
14
19*
18
18
20*
16
16
99
863
20
1213-0191 Mojdl Martin 1975
18
17
20*
20*
20
19
17
18
109
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ