European Championship

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191304
Datum 26.05.2019
Dní 6
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-24me

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9929-0002 Verkest Alois 1998
5
7*
6
2
2
1
8*
5
1
5
27
42554
9929-0003 Ludovic Collin 1964
27
42554
2
1214-0095 Kubový Martin 1975
6
5
9
17*
7
2
1
BFD*
2
6
38
35330
1203-0268 Roček Roman 1969
38
35330
3
9911-0007 Haerdi Christina 1957
3
19*
1
1
12
24*
6
2
4
13
42
31103
9911-0008 Landerer Cedric 1963
42
31103
4
1203-0172 Kořan Petr 1962
12*
3
3
7
14*
3
9
6
12
7
50
28105
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
50
28105
5
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
10
17*
2
9
1
6
10
8
17*
10
56
25779
2103-0684 Košvica Jakub 1995
56
25779
6
9911-0001 Mermod Claude 1958
4
6
10
13*
8
5
16*
7
13
3
56
23879
9911-0002 Bacher Hans Urlich 1977
56
23879
7
1401-0250 Čechura Jiří 1973
1
1
15
21*
6
4
DSQ*
15
15
2
59
22272
1401-0215 Will Jan 1972
59
22272
8
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
14*
8
14
18*
4
8
14
9
14
4
75
20880
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
75
20880
9
1401-0224 Mudra Martin 1976
8
4
19*
11
9
17
7
13
7
UFD*
76
19653
1401-0292 Šedivák Kryštof 1984
76
19653
10
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
9
9
18
27*
15
14
2
3
9
25*
79
18554
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
79
18554
11
1606-0186 Klucká Lucie 1988
27*
20
11
12
36*
18
3
12
5
1
82
17561
1124-0035 Mika Radek 1975
82
17561
12
1203-0563 Čáp Milan 1974
2
2
13
8
3
RET*
DSQ*
1
6
DNC
83
16654
1203-0404 Procházka Filip 1980
83
16654
13
1206-0293 Vomáčko Ladislav 1972
13
15
17
3
13
7
26*
10
18*
14
92
15820
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
92
15820
14
1524-0010 Kacálek Zdeněk 1961
7
13
22*
20*
18
12
5
14
8
15
92
15047
1504-0051 Záruba Vladimír 1963
92
15047
15
9901-0001 Vadura Ivo 1963
15
23*
8
4
26*
13
15
18
23
19
115
14328
9901-0002 Summerling Roman 1964
115
14328
16
1124-0004 Janderová Klára 1984
21
18
21
5
19
23*
12
20
11
28*
127
13655
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
127
13655
17
1203-0520 Štruncová Michaela 1994
20
21
31*
6
23
38*
19
11
16
11
127
13024
1402-0353 Dragoun Dominik 1997
127
13024
18
9909-0001 Palermi Fabio 1966
30*
10
5
15
37*
29
28
4
20
20
131
12428
9909-0002 Curcio Adriana 1979
131
12428
19
9917-0001 Vanlaer Pieter 1961
16
DSQ*
7
25
21
19
13
16
SCP*
18
135
11864
9917-0002 Bonhomme Eric 1970
135
11864
20
1203-0083 Procházka Libor 1957
23
40
20
22
10
DNF*
4
BFD*
22
8
149
11330
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
149
11330
21
9929-0004 Sansalone Eva 1970
25
16
27*
16
17
10
25
17
DSQ*
24
150
10821
9929-0005 Junca Dominique 1970
150
10821
22
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
11
29*
16
19
11
22
27*
19
26
27
151
10336
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
151
10336
23
9929-0006 Basset Eric 1951
28*
28
25
26
20
9
22
34*
3
22
155
9873
9929-0007 Nouel Jean Francois 1960
155
9873
24
9911-0005 Liechti Kurt 1953
33*
12
4
24
UFD*
32
23
25
19
21
160
9429
9911-0006 Liechti Manuela 1979
160
9429
25
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
29*
25
12
29*
28
16
18
26
24
12
161
9004
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
161
9004
26
1201-0116 Jeništa Milan 1977
18
27
33
31
5
11
11
BFD*
27
37*
163
8595
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
163
8595
27
9917-0003 Peerlinck Roel 1962
22
32*
30
23
16
15
17
29
32*
26
178
8202
9917-0004 Peerlinck Sam 1994
178
8202
28
9911-0003 Düscher Urs 1960
19
11
32
35
35
21
24
BFD*
37*
9
186
7823
9911-0004 Kohler Patrick 1976
186
7823
29
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
17
30
24
32*
SCP*
20
20
24
29
23
187
7457
7012-0035 Krejza Filip 1989
187
7457
30
9911-0009 Mianne Erne 1960
24
22
28
10
22
25
21
BFD*
38*
38
190
7103
9911-0010 Leemann Roger 1956
190
7103
31
9908-0003 Kocjančič Matija 2001
31
14
23
14
34*
UFD*
34
32
30
17
195
6762
9908-0006 Volk Marko 2001
195
6762
32
1130-0985 Šamšulová Tereza 1996
DNC*
DNC*
34
28
40
30
31
21
10
35
229
6431
9918-0001 Hochgraef Axel 1964
229
6431
33
1401-0154 Smetana Karel 1962
39*
24
36*
30
24
34
32
22
34
30
230
6110
1401-0337 Smetana Matěj 1989
230
6110
34
7036-0009 Skála David 1992
36*
31
35
37*
27
26
30
30
25
36
240
5799
7036-0007 Skála Petr 1963
240
5799
35
1130-0750 Beneš Jiří 1987
38*
26
29
42*
31
28
33
33
35
32
247
5497
1130-0749 Špaček Matěj 1987
247
5497
36
1201-0162 Houšková Klára 1998
32
33
37*
33
32
33
29
35*
28
34
254
5203
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
254
5203
37
9908-0004 Nemec Mitja 1978
35
35
40*
34
39*
37
36
28
31
31
267
4918
9908-0005 Škof Jerneja 1977
267
4918
38
1203-0550 Jedlička Jan 1987
DNC*
DNC*
DNC
DNC
29
UFD
DNC
23
21
16
281
4640
1203-0503 Štrunc Jan 1992
281
4640
39
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
37
39
38
41*
38
27
35
41*
41
29
284
4369
1503-0276 Veselá Jana 1986
284
4369
40
1108-0005 Myslík Vladimír 1944
26
36
26
40
30
31
DNF*
DNC*
DNC
DNC
285
4105
1206-0232 Šindýlek Michal 1985
285
4105
41
9917-0005 Thomas Vermeiren 1981
34
37
39*
39*
33
35
37
36
36
39
287
3848
9917-0006 Thomas Van Hassel 1985
287
3848
42
1401-0474 Levová Ilona 1981
40
38
42
38
RET*
DNC*
39
27
39
33
296
3596
1406-0290 Vít Jaroslav 1956
296
3596
43
2404-0260 Kuřava Jaromír 1956
41
34
44*
36
DNF*
36
38
31
43
41
300
3351
2404-0256 Řezáč Jindřich 1956
300
3351
44
9908-0001 Tilinger Iva 1987
44*
43
41
DNF*
41
39
41
39
40
42
326
3111
9908-0002 Dolžan Uroš 1981
326
3111
45
1206-0316 Licek Jiří 1970
43
42
45
DNF*
DNF*
40
42
40
45
40
337
2877
1206-0319 Procházka Radek 1977
337
2877
46
1130-0605 Cákoci Marek 1981
42
41
43
DNF*
DNF*
DNF
40
38
44
44
340
2648
1130-0709 Teplý Jakub 1988
340
2648
47
1130-0631 Novák David 1989
45
44
46
DNF*
DNS*
DNF
DNF
37
42
43
353
2424
1130-0185 Plesníková Barbora 1986
353
2424
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ