European Championship

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191304
Datum 26.05.2019
Dní 6
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-24me

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9929-0002 Verkest Alois
5
7*
6
2
2
1
8*
5
1
5
27
42554
9929-0003 Ludovic Collin
27
42554
2
1214-0095 Kubový Martin
6
5
9
17*
7
2
1
BFD*
2
6
38
35330
1203-0268 Roček Roman
38
35330
3
9911-0007 Haerdi Christina
3
19*
1
1
12
24*
6
2
4
13
42
31103
9911-0008 Landerer Cedric
42
31103
4
1203-0172 Kořan Petr
12*
3
3
7
14*
3
9
6
12
7
50
28105
1203-0293 Kvasnik Milan
50
28105
5
1214-0097 Parůžek Jiří
10
17*
2
9
1
6
10
8
17*
10
56
25779
2103-0684 Košvica Jakub
56
25779
6
9911-0001 Mermod Claude
4
6
10
13*
8
5
16*
7
13
3
56
23879
9911-0002 Bacher Hans Urlich
56
23879
7
1401-0250 Čechura Jiří
1
1
15
21*
6
4
DSQ*
15
15
2
59
22272
1401-0215 Will Jan
59
22272
8
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
14*
8
14
18*
4
8
14
9
14
4
75
20880
1101-0882 Nápravník Jakub
75
20880
9
1401-0224 Mudra Martin
8
4
19*
11
9
17
7
13
7
UFD*
76
19653
1401-0292 Šedivák Kryštof
76
19653
10
1203-0483 Jedličková Michaela
9
9
18
27*
15
14
2
3
9
25*
79
18554
1203-0477 Mrzílková Lenka
79
18554
11
1606-0186 Klucká Lucie
27*
20
11
12
36*
18
3
12
5
1
82
17561
1124-0035 Mika Radek
82
17561
12
1203-0563 Čáp Milan
2
2
13
8
3
RET*
DSQ*
1
6
DNC
83
16654
1203-0404 Procházka Filip
83
16654
13
1206-0293 Vomáčko Ladislav
13
15
17
3
13
7
26*
10
18*
14
92
15820
1201-0127 Gemperle Jiří
92
15820
14
1524-0010 Kacálek Zdeněk
7
13
22*
20*
18
12
5
14
8
15
92
15047
1504-0051 Záruba Vladimír
92
15047
15
9901-0001 Vadura Ivo
15
23*
8
4
26*
13
15
18
23
19
115
14328
9901-0002 Summerling Roman
115
14328
16
1124-0004 Janderová Klára
21
18
21
5
19
23*
12
20
11
28*
127
13655
2103-0428 Bidlová Jitka
127
13655
17
1203-0520 Štruncová Michaela
20
21
31*
6
23
38*
19
11
16
11
127
13024
1402-0353 Dragoun Dominik
127
13024
18
9909-0001 Palermi Fabio
30*
10
5
15
37*
29
28
4
20
20
131
12428
9909-0002 Curcio Adriana
131
12428
19
9917-0001 Vanlaer Pieter
16
DSQ*
7
25
21
19
13
16
SCP*
18
135
11864
9917-0002 Bonhomme Eric
135
11864
20
1203-0083 Procházka Libor
23
40
20
22
10
DNF*
4
BFD*
22
8
149
11330
1214-0090 Cikrt Tomáš
149
11330
21
9929-0004 Sansalone Eva
25
16
27*
16
17
10
25
17
DSQ*
24
150
10821
9929-0005 Junca Dominique
150
10821
22
1401-0419 Šnajdr Milan
11
29*
16
19
11
22
27*
19
26
27
151
10336
1401-0420 Šnajdr Matěj
151
10336
23
9929-0006 Basset Eric
28*
28
25
26
20
9
22
34*
3
22
155
9873
9929-0007 Nouel Jean Francois
155
9873
24
9911-0005 Liechti Kurt
33*
12
4
24
UFD*
32
23
25
19
21
160
9429
9911-0006 Liechti Manuela
160
9429
25
1108-0127 Průcha Alexandr
29*
25
12
29*
28
16
18
26
24
12
161
9004
1108-0131 Beneš Vlastimil
161
9004
26
1201-0116 Jeništa Milan
18
27
33
31
5
11
11
BFD*
27
37*
163
8595
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
163
8595
27
9917-0003 Peerlinck Roel
22
32*
30
23
16
15
17
29
32*
26
178
8202
9917-0004 Peerlinck Sam
178
8202
28
9911-0003 Düscher Urs
19
11
32
35
35
21
24
BFD*
37*
9
186
7823
9911-0004 Kohler Patrick
186
7823
29
2103-0608 Klusáčková Radka
17
30
24
32*
SCP*
20
20
24
29
23
187
7457
7012-0035 Krejza Filip
187
7457
30
9911-0009 Mianne Erne
24
22
28
10
22
25
21
BFD*
38*
38
190
7103
9911-0010 Leemann Roger
190
7103
31
9908-0003 Kocjančič Matija
31
14
23
14
34*
UFD*
34
32
30
17
195
6762
9908-0006 Volk Marko
195
6762
32
1130-0985 Šamšulová Tereza
DNC*
DNC*
34
28
40
30
31
21
10
35
229
6431
9918-0001 Hochgraef Axel
229
6431
33
1401-0154 Smetana Karel
39*
24
36*
30
24
34
32
22
34
30
230
6110
1401-0337 Smetana Matěj
230
6110
34
7036-0009 Skála David
36*
31
35
37*
27
26
30
30
25
36
240
5799
7036-0007 Skála Petr
240
5799
35
1130-0750 Beneš Jiří
38*
26
29
42*
31
28
33
33
35
32
247
5497
1130-0749 Špaček Matěj
247
5497
36
1201-0162 Houšková Klára
32
33
37*
33
32
33
29
35*
28
34
254
5203
1401-0446 Čechura Přemysl
254
5203
37
9908-0004 Nemec Mitja
35
35
40*
34
39*
37
36
28
31
31
267
4918
9908-0005 Škof Jerneja
267
4918
38
1203-0550 Jedlička Jan
DNC*
DNC*
DNC
DNC
29
UFD
DNC
23
21
16
281
4640
1203-0503 Štrunc Jan
281
4640
39
1504-0015 Jindřichová Markéta
37
39
38
41*
38
27
35
41*
41
29
284
4369
1503-0276 Veselá Jana
284
4369
40
1108-0005 Myslík Vladimír
26
36
26
40
30
31
DNF*
DNC*
DNC
DNC
285
4105
1206-0232 Šindýlek Michal
285
4105
41
9917-0005 Thomas Vermeiren
34
37
39*
39*
33
35
37
36
36
39
287
3848
9917-0006 Thomas Van Hassel
287
3848
42
1401-0474 Levová Ilona
40
38
42
38
RET*
DNC*
39
27
39
33
296
3596
1406-0290 Vít Jaroslav
296
3596
43
2404-0260 Kuřava Jaromír
41
34
44*
36
DNF*
36
38
31
43
41
300
3351
2404-0256 Řezáč Jindřich
300
3351
44
9908-0001 Tilinger Iva
44*
43
41
DNF*
41
39
41
39
40
42
326
3111
9908-0002 Dolžan Uroš
326
3111
45
1206-0316 Licek Jiří
43
42
45
DNF*
DNF*
40
42
40
45
40
337
2877
1206-0319 Procházka Radek
337
2877
46
1130-0605 Cákoci Marek
42
41
43
DNF*
DNF*
DNF
40
38
44
44
340
2648
1130-0709 Teplý Jakub
340
2648
47
1130-0631 Novák David
45
44
46
DNF*
DNS*
DNF
DNF
37
42
43
353
2424
1130-0185 Plesníková Barbora
353
2424
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ