Švestková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191511
Datum 14.09.2019
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0164 Šilhavý Jaromír
7*
1
1
2
4
3166
2
1410-0047 Makrlík Dušan
1
2
3
4*
6
2263
3
1406-0249 Výška Tomáš
3
3
4*
1
7
1734
4
1504-0061 Ďásek František
2
5*
2
3
7
1360
5
1402-0206 Bláha Martin
5*
4
5
5
14
1069
6
1401-0143 Mudra Zbyněk
4
7
6
8*
17
831
7
1402-0352 Dragoun Ivan
8*
6
8
6
20
630
8
1504-0064 Hájek Libor
6
8*
7
7
20
456
9
1402-0362 Nuc Jindřich
9
9
DNC*
DNC
28
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán
1
1
2*
1
3
7707
2
2101-0453 Hrubý Karel
2
3*
1
2
5
5600
3
1508-0171 Vainert Kateřina
4*
2
3
4
9
4367
4
1607-0166 Himmelová Klára
3
6*
5
3
11
3493
5
1607-0165 Himmel Jiří
5
4
7*
5
14
2814
6
1508-0151 Netopilík Zdeněk
6*
5
6
6
17
2260
7
1508-0231 Liška Matěj
7*
7
4
7
18
1791
8
1504-0001 Rezek Richard
8*
8
8
8
24
1385
9
1508-0202 Pitelová Ema
9*
9
9
9
27
1027
10
1508-0150 Vaidiš Tomáš
DNF
DNC*
DNC
DNC
33
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1508-0205 Bělík Jan
1
2*
1
1
3
1180
2
1504-0132 Cintlová Zuzana
2*
1
2
2
5
879
3
1508-0209 Pitel Štěpán
9*
3
3
3
9
703
4
1508-0212 Pitel Šimon
4*
4
4
4
12
578
5
1504-0109 Drahorádová Ema
3
7*
6
6
15
481
6
1504-0110 Brejšová Nevena
5*
5
5
5
15
402
7
1508-0214 Pitel David
7*
6
7
7
20
335
8
1401-0490 Tran Martin
6
8*
8
8
22
277
9
1504-0111 Brejšová Violeta
8
9
DNF*
DNC
30
226
10
1504-0139 Machová Natálie
10
10
DNF*
DNC
33
180
11
1504-0122 Skala Filip
11
DNC*
DNC
DNC
37
139
12
1508-0222 Kuncová Marie
DNF*
DNC
DNC
DNC
39
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0250 Čechura Jiří
3*
1
2
2
5
3427
1401-0215 Will Jan
5
3427
2
1203-0172 Kořan Petr
1
5
6*
1
7
2524
1203-0293 Kvasnik Milan
7
2524
3
1401-0224 Mudra Martin
2
2
4
7*
8
1996
1401-0292 Šedivák Kryštof
8
1996
4
1214-0097 Parůžek Jiří
DNS*
4
1
5
10
1621
1401-0446 Čechura Přemysl
10
1621
5
1124-0004 Janderová Klára
4
6
8*
3
13
1330
2103-0428 Bidlová Jitka
13
1330
6
1524-0010 Kacálek Zdeněk
5
3
5
6*
13
1093
7012-0040 Kacálková Jitka
13
1093
7
1201-0116 Jeništa Milan
7
8*
3
4
14
892
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
14
892
8
2103-0608 Klusáčková Radka
6
7
7
8*
20
718
1402-0353 Dragoun Dominik
20
718
9
1504-0015 Jindřichová Markéta
8
9*
9
9
26
564
1503-0276 Veselá Jana
26
564
10
7015-1040 Motal Tomáš
9
10
DNC*
DNC
31
427
7015-1234 Žalud Tomáš
31
427
11
1206-0293 Vomáčko Ladislav
DNF
DNC*
DNC
DNC
36
303
1201-0127 Gemperle Jiří
36
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0379 Bobek Pavel
2
1
5*
4
7
2637
2
2419-0003 Škráčková Vendula
1
3*
3
3
7
1734
3
1203-0364 Soukal Miloslav
5
2
1
6*
8
1206
4
2404-0454 Žáček Jiří
6*
4
2
2
8
831
5
1504-0085 Bobková Michaela
4
5
6*
1
10
541
6
1609-0287 Mlejnek Tomáš
3
6*
4
5
12
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ