Velká cena Prahy MČR TR

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191150
Datum 26.10.2019
Dní 3
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Tmr-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
1
1
14162
2404-0379 Bobek Pavel
1
14162
1203-0487 Fiala Petr
1
14162
1203-0567 Jaroměřská Tereza
1
14162
2105-0008 Chmelová Lucie
1
14162
1203-0423 Bezušková Jana
1
14162
2
1130-0267 Schwarzová Markéta
2
2
10550
1130-0004 Bauerová Šárka
2
10550
1130-0002 Bauer František
2
10550
1130-0695 Brabec Václav 1998
2
10550
1130-0985 Šamšulová Tereza
2
10550
1112-0102 Cvachová Adéla
2
10550
3
1508-0150 Vaidiš Tomáš
3
3
8437
1401-0384 Škoda Jan
3
8437
1126-0080 Grecmanová Denisa
3
8437
1203-0602 Matoušková Eva
3
8437
1526-0039 Mertlová Michaela
3
8437
1401-0259 Smetana Radek
3
8437
4
1148-0025 Bilka Adam
4
4
6937
9901-003 Baran Maroš
4
6937
9901-005 Rexa Richard
4
6937
9901-002 Summerlingová Sonja
4
6937
9901-004 Maňková Linda
4
6937
2405-0118 Ščerba Patrik
4
6937
5
2101-0509 Chlup Zdeněk
5
5
5775
2201-0011 Směšný Marek
5
5775
2104-0186 Švancarová Martina
5
5775
2419-0003 Škráčková Vendula
5
5775
2101-0766 Chlupová Kateřina
5
5775
2404-0454 Žáček Jiří
5
5775
6
1130-0168 Guryča Nikola
6
6
4824
1130-0279 Kašpar Antonín
6
4824
1504-0055 Drahorád Petr
6
4824
1703-0255 Vítová Anna
6
4824
1203-0498 Žižková Hana
6
4824
1703-0206 Solík Jakub
6
4824
7
1607-0162 Solfronk Antonín
7
7
4021
1130-0146 Guryča Jan
7
4021
1305-0306 Vachel Ondřej
7
4021
2101-0577 Audy Dan
7
4021
1902-0189 Steiner Michal
7
4021
1902-0192 Drábek Martin
7
4021
8
1801-0134 Žáková Martina
8
8
3325
2103-0664 Janča Jean-Baptiste
8
3325
1130-0316 Pavlíková Barbora
8
3325
1508-0172 Král Karel
8
3325
9999-0267 Kramolišová Tereza
8
3325
9999-0268 Huk Václav
8
3325
9
1203-0599 Doležal Tomáš
9
9
2711
1101-0372 Keblová Lucie
9
2711
2101-0637 Kališová Lenka
9
2711
1901-0446 Plodek Adam
9
2711
1901-0449 Košťálová Bára
9
2711
1130-0276 Švíková Kateřina
9
2711
10
1145-0079 Staniek Štěpán
10
10
2162
1145-0063 Kolářová Terezie
10
2162
1206-0321 Svoboda Pavel
10
2162
1145-0106 Uhlár Milan
10
2162
1145-0096 Iljuchin Matěj
10
2162
1130-0114 Dvořák Jan
10
2162
11
1134-0017 Plhoň Adam
11
11
1665
1130-1177 Chudoba Stanislav
11
1665
1130-0496 Vítovec Matěj
11
1665
1130-0946 Záruba Adam
11
1665
9999-0269 Plhioň Eduard
11
1665
1902-0216 Drábková Kateřina
11
1665
12
2101-0761 Hlavsa Tomáš
12
12
1212
1101-0262 Podzimek Antonín
12
1212
9999-0270 Andrusová Jana
12
1212
9999-0271 Rozsypalová Eva
12
1212
2101-0581 Sláma Eduard
12
1212
2201-0019 Kováčová Tereza
12
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ