nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
244035 | 05.04.2024 | 10. Rüdiger-Weinholz-Preis | Q-8 | Wannsee | Berliner Yacht club | |
244016 | 24.02.2024 | 18. Memorijal Z. Pečenkovića | Q-8,L47-7 | Pula, Chorvatsko | JK Vega | |
234208 | 27.10.2023 | 2,4mR ANTWERP CITY CUP | T24-8 | Galgenweel | Royal Yacht Club van Belgie | |
234239 | 10.12.2023 | 2023 IQ Foil Games #7 | IQF-8 | Lanzarote, ESP | Marina Rubicon | |
234232 | 27.10.2023 | 2023 PROW GROUP European Warm UP Regatta 2.0 | 49FX-8 | Vilamoura, Portugalsko | Vilamoura Sailing | |
234233 | 16.11.2023 | 2023 Split Quantum Winter Regatta | Q-8 | Split, Chorvatsko | JK Split | |
244022 | 05.03.2024 | 2024 49er & 49erFX World Championship | 49FX-75msOH | Lanzarote, Kanárské ostrovy | Lanzarote Sailing Center | |
244009 | 12.01.2024 | 2024 Finn Australian Championship | Fin-12 | Daveys Bay Rd 039, Mount Eliza VIC 3930, Australia | Davey's Bay Yacht Club - https://www.dbyc.com.au/ | |
244043 | 05.04.2024 | 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky | L47-18meJ | Izola, Slovinsko | International Laser Class Association | |
244044 | 05.04.2024 | 2024 ILCA 4 Youth Europeans - chlapci | L47-18meJ | Izola, Slovinsko | International Laser Class Association | |
244011 | 02.02.2024 | 2024 ILCA 6 Europa Cup Portugal | Lar-8 | Portimao | Clube Naval de Portimao | |
244006 | 03.01.2024 | 2024 ILCA 6 Women's World Championship | Lar-75msOH | Mar del Plata, Argentina | International Laser Class Association | |
244007 | 12.01.2024 | 2024 ILCA 6 Youth & Men's World Championships -dív | Lar-24msJ | Mar del Plata, Argentina | International Laser Class Association | |
244008 | 12.01.2024 | 2024 ILCA 6 Youth & Men's World Championships-kluc | Lar-24msJ | Mar del Plata, Argentina | International Laser Class Association | |
244004 | 17.02.2024 | 2024 ILCA OPEN EUROPEAN TROPHY | Lar-50meOH | Ateny | NC Kalamaki | |
244013 | 16.02.2024 | 2024 ILCA Senior Europeans Athens | Lar-50meOH,Las-50meOH | Atheny | International Laser Class Association | |
244012 | 16.02.2024 | 2024 ILCA Senior Europeans Ilca 6 man | Lar-24me | Atheny | International Laser Class Association | |
244025 | 16.03.2024 | 2024 ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS | Lar-18meJ,Las-18meJ | Pollensa, Mallorca, Spain | International Laser Class Association | |
244031 | 28.03.2024 | 29er EuroCup 2024 Slovenia | 29r-8 | Koper | JK Jadro Koper | |
244030 | 27.03.2024 | 35th IZOLA SPRING CUP 2024 | Lar-15,L47-8 | Izola | JK Burja Izola | |
249702 | 16.01.2024 | 4 klíčové parametry úspěšných - Marian Jelínek, Štěpán Novotný
3 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244036 | 28.03.2024 | 42° Lake Garda Meeting Optimist | Q-8 | Lago di Garda | Fraglia Vela Riva | |
234228 | 08.11.2023 | 49er/FX Nacra 17 European Championships | 49FX-50meOH,49er-50meOH,N17-50meOH | Vilamoura - POR | WS | |
244018 | 29.02.2024 | 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA | Q-8 | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
244041 | 29.03.2024 | 51. Preis der Malche Pirat / BM J70 | Pir-7 | BERLÍN TEGEL | TEGEL SAILING CLUB eV | |
244038 | 01.04.2024 | 53 Trofeo Princesa Sofía | 49FX-30 | Palma de Mallorca | CNA, CMSA, CRN, Real Nautico Espana de Vela | |
244040 | 31.03.2024 | 53. Trofeo Princesa Sofia | Lar-30 | Palma de Malorca | Club Marítimo San Antonio de la Playa | |
234254 | 14.12.2023 | 6th Portugal Grand Prix | Lar-15 | Vilamoura | Vilamoura Sailing | |
244002 | 14.12.2023 | 6th Portugal Grand Prix | Lar-15 | Vilamoura | Vilamoura Sailing | |
244027 | 08.03.2024 | A-Class Copa de Espana 2024 | OT-4 | Los Alcázares | Federación de Vela, región Murcia | |
244026 | 17.02.2024 | A-Class Valenciana Olympic Week | OT-4 | RCNV | RN | |
242401 | 16.04.2024 | Aprílová regata I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242402 | 19.04.2024 | Aprílová regata II
Závod zrušen |
OT-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241401 | 06.04.2024 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241402 | 17.04.2024 | Botanická zahrada - 1 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241404 | 24.04.2024 | Botanická zahrada - 2 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
244039 | 28.03.2024 | Clivio sailing cup | Q-8 | Camp Arena Medulin | Clivo sailing club | |
244034 | 06.04.2024 | ČTK 104 - Pohár mládeže | L47-4 | Senec | Jachtársky klub Tatran | |
244023 | 08.03.2024 | EurIlca Europe Cup Spain | Lar-15 | Polenta Spain | Reial Club Nautic Port de Pollença | |
244028 | 07.03.2024 | Europa Cup Spain | L47-15,Lar-15 | Port de Pllenca | Reial Club Nautic | |
244015 | 07.03.2024 | Europa Cup Spain 2024 Pollensa | Lar-15,L47-8 | Spain, Pollensa | International Laser Class Association | |
231415 | 11.11.2023 | Evropa cup | Evr-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
244024 | 15.03.2024 | FINN CUP- 5°TROFEO P. MANDELLI | Fin-8 | Lago di Garda, Torbole | Circolo Vela Torbole | |
241701 | 06.04.2024 | Finn premiéra | Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
244037 | 06.04.2024 | Finn SP | Fin-7 | Neusiedler see, Mörbisch am See | YC Breitenbrunn | |
234209 | 28.10.2023 | Helloween Cup | Q-8 | Lago Di Garda | Circolo Vela Torbole | |
244029 | 27.03.2024 | ILCA Youth Easter Meeting | L47-15,Lar-15 | Lago di Garda, Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
244019 | 04.03.2024 | IQ Foil senior end Y&J games | IQF-8 | Cadiz | IQ Foil class | |
237015 | 10.11.2023 | Jabuka | NJ-7P | Jaderské moře | JK Tijat | |
241603 | 24.03.2024 | Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
242201 | 20.04.2024 | Jarní závod | Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
249701 | 09.01.2024 | Kondiční příprava - Johanka Kořanová Nápravníková
4 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
242101 | 20.04.2024 | Krajský přebor | Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
244003 | 15.02.2024 | MedSailing 29er EuroCup #3 | 29r-8 | El Balis Španělsko | Club Nautic El Balis | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
242301 | 13.04.2024 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
241704 | 20.04.2024 | Noprosu Cup | Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
249704 | 31.01.2024 | Nové trendy ve Windsurfingu - Jan Skřepek, Patrik Hrdina
2 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
231141 | 03.11.2023 | O krále Prahy | TRQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241602 | 23.03.2024 | O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
Lar-2KP,Q-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241403 | 20.04.2024 | Okresní přebor | Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
244014 | 14.02.2024 | Palamós International Optimist Trophy 2024 | Q-8 | Palamos. costa Brava | Club Nautic Costa Brava | |
241703 | 13.04.2024 | Pohár HAAS+SOHN | Fin-7P,Fin-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
231144 | 18.11.2023 | Prague Sail Open
Závod se pojede na lodích Longtze Premier |
Mr-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241101 | 03.04.2024 | Pražský točák I. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241102 | 10.04.2024 | Pražský točák II. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241103 | 17.04.2024 | Pražský točák III. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241106 | 24.04.2024 | Pražský točák IV. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242102 | 24.04.2024 | Prýgl Rejs JMK I | Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
244045 | 12.04.2024 | Puchar TS Kuźnia Rybnik | L47-7 | Zalew Rybnicki | TS Kuźnia | |
234249 | 10.11.2023 | Regatta Jabuka 2023 | ORC-7 | Vodice, Chorvatsko | JK Tijat | |
249705 | 06.02.2024 | Rolex FastNet 2023 - Milan Koláček
2 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244033 | 28.03.2024 | Sailing Point Easter Regatta | Q-8 | Portorož | JK Pirat | |
231142 | 11.11.2023 | Sametová regata | TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
244005 | 12.02.2024 | SEMAINE INTERNATIONALE DE CANNES DE FINN 2024 | Fin-8 | Cannes | Yacht Club de Cannes | |
241105 | 20.04.2024 | Skiffmania | 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
249707 | 20.02.2024 | SSL Gold Cup 2023 - Martin Trčka
3 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
234234 | 10.11.2023 | ST.MARTINS REGATA 2023 | L47-7,Lar-7 | Izola | JK Burja Izola | |
234236 | 07.12.2023 | St.Nicholas Regatta 2023 | L47-8 | Pula, Chorvatsko | Yacht Club Vega | |
249706 | 13.02.2024 | Strategie a taktika v závodě - Jan Hirnšal
4 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
249904 | 09.03.2024 | Školení HZS -RO ČSJ 16+17 | Máchovo jezero | 0024 | ||
249902 | 09.03.2024 | Školení národních rozhodčích + HZS | Třemošnice | Komise rozhodčích | ||
249903 | 23.02.2024 | Školení NJ | Brněnská přehrada | Komise rozhodčích | ||
241201 | 13.04.2024 | Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
244042 | 13.04.2024 | Trapezregatta Steinhude | FD-7 | Steinhude meer | WVStM Steinhuder Meer | |
249703 | 23.01.2024 | Trenéři a pravidla - Václav Brabec
4 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244017 | 24.01.2024 | Trofeo Euromarina Optimist Torrevijeja | Q-8 | Torrevijeja, Španělsko | Real Club Nautico Torrevijeja | |
244021 | 08.03.2024 | UBS Primo Cup | OT-4 | Monako | Yacht Club de Monaco | |
244048 | 14.04.2024 | United 4 Sailing | Lar-8 | NED - Medemblik | United 4 Sailing | |
244046 | 14.04.2024 | United 4 Sailing | Lar-8 | NED - Medemblik | United 4 Sailing | |
231140 | 27.10.2023 | Velká cena Prahy | TR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
244032 | 08.03.2024 | Winner Team Clinic | Q-8 | Faaborg, Dánsko | YC Faaborg | |
244010 | 26.01.2024 | World Championship | IQF-75msOH | Lanzarote | IQ Foil class | |
244047 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 | IQF-30 | Cadiz | Federación Andaluza de Vela | |
234259 | 08.12.2023 | Youth Sailing World Championships | Kit-24msJ | Buzios | World Sailing | |
234241 | 09.12.2023 | Youth Sailing World Championships - iQ foil men | IQJ-24msJ | Búzios, Brazíl | World Sailing | |
234240 | 09.12.2023 | Youth Sailing World Championships - iQ foil women | IQJ-24msJ | Búzios, Brazíl | World Sailing | |
242103 | 20.04.2024 | YYEETTII regata | Vau-3M,Q-1MI | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
232449 | 04.11.2023 | Zamykání vody
Závod ZRUŠEN |
Evr-1MI,Fin-1MI,L47-1MI,Q-1MI,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
241604 | 13.04.2024 | Zlatá plachta Barbory - 54. ročník | Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
244020 | 09.03.2024 | zonale ilca | Lar-8 | Cagliari | Lega Navale Italiana |