Jan Škoda

 Zpět

Datum narození: 1990
Adresa Druztová 259
Druztová
330 07
Telefon 604469642
E-mail jaskoda@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Hostující člen: Truc jacht klub Plzeň
povolené hostování po celou sezónu 2018-9 lodní třída Melges
1425-0010 04.05.2018 - 31.12.2019
Trenér 3. třídy
0382 29.03.2015 - 29.03.2025
Člen ČSJ s licencí: TJ Lokomotiva Plzeň, JO
ověřená licence domácího klubu
1401-0384 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 3 4 657
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 41 130
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 2 10 550
181415 20.10.2018 Optimist race Bolevák OT 1 5 606
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 3 4 367
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 2 5 279
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 3 4 047
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 2 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig 7 4 3 493
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig 0 5 3 368
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig 7 5 3 368
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RS7 24 31 5 081
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 5 5 600
171416 07.10.2017 Modrá stuha Boleváku Bolevák Evr 0 1 0
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 1 14 162
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 7 937
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 3 3 283
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 9 586
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 4 3 493
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 5 3 368
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 2 10 550
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 4 1 162
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154219 03.04.2015 The first of the Kings Loano-Italy M24 4 6 1 747
151402 11.04.2015 Jarní závod Bolevecký rybník Evr 2 1 1 600
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 1 6 154
154263 05.05.2015 Auditron Sailing series Melges 24 Lago di Garda M24 10 4 11 617
154264 06.05.2015 Kiel-Cup Foxtrot Melges 24 Kiel M24 3 2 2 838
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 11 4 138
154248 14.05.2015 Melges Austrian Open 2015 Attersee M24 7 1 8 940
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 4 1 3 200
153106 05.06.2015 World championship 2015 Melges 24 Middelfarth M24 36 11 37 344
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 6 4 792
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 4 2 408
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 7 5 028
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 6 1 407
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 11 7 940
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Las 2 3 202
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 2 9 671
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141402 12.04.2014 O pohár Motokáry Papírna Bolevák Evr 1 1 879
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 6 3 365
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 2 4 221
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Evr 3 1 2 637
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny LaR 6 17 1 394
147022 29.05.2014 Mistrovství Rakouska Attersee M24 6 3 4 800
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 1 759
141325 05.07.2014 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 1 3 303
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 5 2 530
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 3 2 312
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Evr 4 8 1 247
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 5 5 677
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 6 504
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Evr 3 3 2 109
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 15 2 019
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 9 2 713
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 6 2 661
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 6 1 203
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 6 1 407
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 12 606
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 18 459
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 2 838
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 16 0
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 6 3 656
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 4 3 200
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice Evr 4 3 3 080
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 21 740
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 16 1 437
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 4 2 700
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 166
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 18 3 051
121418 20.10.2012 Optimist race Bolevák OT 1 5 443
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 10 1 081
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 60 3 287
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 3 2 484
111302 30.04.2011 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 2 3 012
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 21 1 689
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 14 1 894
111504 28.05.2011 SKP Jesenice Evr 4 1 4 404
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 19 1 254
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 15 1 876
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 091
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 6 1 310
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 19 3 179
111425 22.10.2011 Optimistrace Bolevák OT 1 1 1 215
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 7 2 010
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 1 1 277
101302 01.05.2010 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr -1 1 0
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 12 2 848
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 9 2 552
101504 29.05.2010 Krajský přebor Jesenice Evr 4 1 4 404
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 9 3 038
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 1 3 166
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Evr 1 7 101
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 7 3 388
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák FB 4 9 404
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 1 4 139
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 3 427
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 3 7 831
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 8 851
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 1 4 069
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 2 775
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 4 4 447
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 7 2 812
091504 30.05.2009 Krajský přebor Jesenice Evr 4 1 3 784
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 5 3 734
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Evr 1 3 578
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 3 784
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 14 2 045
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák Evr 2 1 1 600
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada Evr 5 2 4 880
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Evr 6 2 7 081
091511 22.08.2009 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 3 1 407
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 6 3 312
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 25 404
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 236
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 4 7 026
091418 03.10.2009 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 3 645
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák Evr 2 1 1 600
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák Pir 1 3 101
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 2 2 110
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 11 2 851
081303 08.05.2008 Bezdrevský Maraton Bezdrev Evr 3 1 2 838
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 13 2 022
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 3 1 996
081406 24.05.2008 Sdružený krajský přebor Bolevák Pir 4 5 1 220
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Evr 4 2 2 580
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 12 1 534
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 2 2 838
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 2 3 517
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 1 3 303
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 7 3 296
081320 19.07.2008 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 1 4 404
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák Evr 2 1 1 406
081511 23.08.2008 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 2 2 524
083130 31.08.2008 MEJ_EVROPA_M ITA Evr 8 50 2 772
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 20 331
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 4 3 111
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 166
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 8 5 220
081417 04.10.2008 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 2 1 497
081418 11.10.2008 Poslední vítr Bolevák Evr 2 1 1 406
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Evr 4 1 4 016
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 5 632
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák FB 3 11 617
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 9 1 407
071402 28.04.2007 Jarní závod I. Bolevák Evr 1 1 879
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 32 957
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 19 1 139
071404 19.05.2007 Štít města Plzně Bolevák Evr 1 1 800
071503 02.06.2007 Krajský přebor Jesenice Evr 4 3 2 661
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 24 396
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 5 1 972
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 31 664
071412 28.07.2007 Letní Vánoční regata Bolevák Evr 2 1 1 758
071506 04.08.2007 Femina regata Regent Evr 1 2 754
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 1 2 285
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 1 10 0
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 2 2 742
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 2 1 952
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 16 1 996
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 12 1 206
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 9 1 876
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 6 665
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 22 2 291
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 5 2 042
071418 13.10.2007 Poslední vítr Bolevák Evr 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Evr 1 2 101
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 12 969
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 1 2 645
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 35 547
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 11 1 082
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 27 1 130
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Evr 1 7 256
061412 12.08.2006 Cena Primátora Bolevák Evr 2 4 688
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 3 1 406
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 7 1 110
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 2 1 600
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 5 887
061510 26.08.2006 Porcelán Cup Jesenice Evr 2 7 512
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 22 760
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 12 1 453
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 20 1 326
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 9 1 734
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 9 969
061418 14.10.2006 Poslední vítr Bolevák Evr 2 1 1 600
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 9 1 129
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051413 Cena Primátora Bolevák Q 2 5 804
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 10 427
051508 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 4 6 1 747
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 23 1 854
051507 Závod nadějí I. Jesenice Q 1 8 428
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 11 1 319
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 18 969
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 29 1 688
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 24 1 417
051411 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 4 998
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 25 1 643
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Q 2 7 595
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 35 1 397
051419 Poslední vítr Bolevák Evr 2 3 804
051417 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 1 1 879
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 11 1 082
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 5 2 109
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 35 1 125
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 28 232
041506 Závod nadějí I. (uzavřený závod) Jesenice Q 1 1 1 055
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 4 1 981
041502 SKP Jesenice Q 4 3 1 876
041420 Poslední vítr Bolevák Q 2 6 728
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 43 1 011
041406 Štít města Plzně Bolevák Q 1 2 402
041419 Konec v Plzni Bolevák Q 1 4 277
041507 Závod nadějí II. Jesenice Q 2 4 906
041401 Zahájení v Plzni Bolevák Q 1 1 578
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 32 1 108
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 15 1 206
041808 MČR Rozkoš Q 6 51 1 680
041413 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 3 646
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 1 4 453
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031412 Cena Lokomotivy Bolevák Q 1 3 101
031413 Štít města Plzně Bolevák Q 1 2 402
031418 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 1 1 703
031416 Letní závod II Bolevák Q 1 2 101
031415 Cena primátora Bolevák Q 2 4 396
031421 Poslední vítr III Bolevák Q 2 5 610
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 20 787

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ