Šilhánkův memoriál

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192005
Datum 29.06.2019
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Evr-7P,Lar-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1
1
2
1
3*
5
11047
2
2201-0011 Směšný Marek
2
OCS*
1
2
1
6
8940
3
2404-0454 Žáček Jiří
3
4
11*
3
2
12
7707
4
2001-0154 Kafka Richard
4
2
5
7
9*
18
6832
5
2419-0003 Škráčková Vendula
10*
6
7
4
6
23
6154
6
2404-0379 Bobek Pavel
6
7
6
5
10*
24
5600
7
1301-0232 Sivý Filip
8
14*
4
6
7
25
5131
8
1203-0364 Soukal Miloslav
5
3
3
19*
15
26
4725
9
7013-0001 Šmídová Petra
14*
5
14
8
5
32
4367
10
1606-0264 Kršňák Jakub
7
9
12
DNC*
14
42
4047
11
2101-0543 Audyová Markéta
12
12
10
14*
8
42
3757
12
1301-0230 Matoušek Ondřej
19*
8
13
9
13
43
3493
13
2101-0766 Chlupová Kateřina
9
13
9
17*
12
43
3249
14
1504-0085 Bobková Michaela
13
10
17*
10
16
49
3024
15
2201-0019 Kováčová Tereza
15
11
20
21*
4
50
2814
16
1701-0122 Kala Roman
11
17
8
18*
17
53
2618
17
2001-0172 Ondíková Petra
16
24*
16
12
11
55
2434
18
1213-0193 Mojdlová Kateřina
20
16
19
11
23*
66
2260
19
1301-0229 Matoušek Matěj
17
19
15
22*
19
70
2096
20
2404-0404 Kilarová Marie
23
15
21
15
24*
74
1940
21
2201-0020 Kučerová Lucie
21
18
24
13
DNC*
76
1791
22
1606-0265 Kršňák Jan
18
20
25*
23
20
81
1650
23
2201-0004 Balzer Robert
25
21
18
20
26*
84
1515
24
2104-0210 Kubík Martin
28*
26
28
16
18
88
1385
25
1606-0244 Pokoš Radim
22
22
23
DNF*
22
89
1261
26
1301-0501 Sivý Daniel
24*
23
22
24
21
90
1142
27
1202-0100 Valdhans Vít
27*
25
27
26
25
103
1027
28
1213-0191 Mojdl Martin
30*
27
26
25
28
106
917
29
1901-0392 Novohradský Filip
26
29*
29
27
27
109
810
30
2201-0028 Sobotová Kristýna
29
28
DNC*
DNC
DNC
123
707
31
2001-0075 Kafka Tomáš
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
132
0
31
1901-0134 Lejhanec David
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
132
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0509 Chlup Zdeněk
1
1*
1
1
1
4
7997
2
1402-0361 Nuc Mario
5*
2
3
2
4
11
5890
3
2101-0619 Sopoušek Radek
3
7*
4
4
2
13
4657
4
2101-0761 Hlavsa Tomáš
6
4
2
3
6*
15
3782
5
1702-0147 Lawson Andrew
4
3
7*
5
3
15
3104
6
2101-0637 Kališová Lenka
2
5
6
7*
5
18
2550
7
2101-0608 Kmenta Martin
DNC*
6
5
6
7
24
2081
8
1703-0231 Hudáková Tereza
9
8
8
8
9*
33
1675
9
2419-0033 Mikula Luboš
8
9
9
DNC*
DNC
38
1317
10
1402-0468 Klimešová Tereza
7
DNF*
DNC
DNC
8
39
997
11
2419-0059 Fanfrlová Eliška
10
DNC*
DNC
DNC
DNC
46
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ