MČR - Lipno regata I.

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191322
Datum 30.08.2019
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0766 Chlupová Kateřina
3
1
3
3
7*
2
6
18
8505
2
2201-0011 Směšný Marek
1
5
7*
2
3
3
5
19
6397
3
1301-0231 Sivý Štěpán
6
9
10*
1
1
4
2
23
5165
4
2001-0154 Kafka Richard
8*
8
2
7
2
1
3
23
4290
5
1701-0122 Kala Roman
4
3
4
6
9
10*
1
27
3612
6
2001-0172 Kafková Petra
2
7
1
9
5
12
DNF*
36
3058
7
2201-0020 Kučerová Lucie
9
2
5
4
11
11*
8
39
2589
8
1203-0423 Bezušková Jana
5
4
6
8
8
8
9*
39
2183
9
2404-0454 Žáček Jiří
13*
6
12
5
4
9
4
40
1825
10
1301-0232 Sivý Filip
7
10*
9
10
6
6
7
45
1505
11
1213-0148 Wehrenberg Anna
11*
11
8
11
10
7
10
57
1215
12
1213-0193 Mojdlová Kateřina
10
13*
11
12
12
5
11
61
950
13
1213-0191 Mojdl Martin
12
12
DNF*
13
13
DNC
DNC
78
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0004 Halouzka Jakub
3
4
8*
1
1
3
4
16
17775
2
2101-0577 Audy Dan
7
16*
1
2
7
2
2
21
14162
3
1902-0189 Steiner Michal
4
3
4
5
UFD*
4
1
21
12049
4
2101-0473 Blatecký David
2
6
2
4
3
7*
5
22
10550
5
2001-0214 Moučka Vítězslav
15*
2
7
9
2
6
6
32
9387
6
2101-0509 Chlup Zdeněk
1
1
5
20
UFD*
1
10
38
8437
7
1702-0147 Lawson Andrew
9
5
3
13
6
9
UFD*
45
7633
8
1609-0248 Vaszi Mikuláš
6
10
6
14
4
DNC*
9
49
6937
9
1607-0166 Himmelová Klára
5
22*
10
8
8
11
7
49
6324
10
1402-0361 Nuc Mario
20*
13
18
10
5
5
3
54
5775
11
2101-0637 Kališová Lenka
12
9
11
7
13
15*
11
63
5278
12
1101-0219 Valdhansová Klára
14
8
13
16*
10
14
8
67
4824
13
1901-0449 Košťálová Bára
16
7
16
3
UFD*
12
14
68
4407
14
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
21*
11
15
12
12
8
16
74
4021
15
1702-0145 Vacula Jiří
13
19
21*
15
9
10
18
84
3661
16
2101-0653 Kališová Markéta
17
12
17
11
18*
18
13
88
3325
17
1402-0468 Klimešová Tereza
11
17
DNC*
17
14
19
15
93
3009
18
1609-0212 Müller Ondřej
22
18
12
6
11
DNC
DNC*
94
2711
19
1901-0455 Veselý Štěpán
10
20
22*
18
16
13
17
94
2429
20
2101-0699 Dvořák Filip 1999
18
21*
20
19
15
16
12
100
2162
21
1130-0657 Filinger Marek
24
DNC*
9
22
17
17
19
108
1908
22
1703-0255 Vítová Anna
8
14
14
DNC
DNF
DNC
DNC*
111
1665
23
1130-1447 Popov Adam
23*
23
19
23
19
20
20
124
1434
24
1703-0231 Hudáková Tereza
19
15
23
21
DNC
DNC
DNC*
128
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0168 Šulc David
4
4
DNC*
3
1
1
1
14
9139
2
7040-0158 Buřil Miloš
1
1
5*
1
3
4
4
14
6731
3
1203-0349 Bryx Petr
3
2
1
2
5*
3
3
14
5322
4
7040-0220 Hrubý Jan
6*
6
3
4
2
2
2
19
4323
5
1206-0372 Mrázová Sylvia
2
3
2
5
8*
6
5
23
3547
6
1901-0475 Bříza Petr
9*
7
4
6
7
5
7
36
2914
7
1149-0002 Kuthan Jiří
7
5
DNF*
8
4
7
8
39
2378
8
1203-0595 Pfeiferová Veronika
8
DNF*
DNF
7
6
8
6
47
1914
9
1145-0077 Prokýšek Petr
5
DNF*
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
65
1505
10
1145-0098 Soucha Lukáš
10
DNF*
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
70
1139
11
9999-0105 Setvák Pavel
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
72
808
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ