Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221102 09.04.2022 Memoriál Rösslera - Ořovského Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3M Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Cad-7P,Pir-7P,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Cad-8iz Warnemünde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
221606 21.05.2022 HOP Regata Cad-7P,FD-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz IJsselmeer off Workum Royal Netherlands Watersports Association.
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221611 18.06.2022 Česká brána Kaj-2,OT-1,Cad-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
224063 18.06.2022 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Cad-7iz Jezioro Osiek UKŽ Gorzów Wielkopolski
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR AH
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN!
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221209 27.06.2022 Přebor ČOS
Změna termínu
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce
pro LT FD a 420 závod pouze 2 dny (02.07.2022-03.07.2022)
Cad-12mr,Fb-12mr,420-7P,FD-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221320 09.07.2022 O krále Šumavy 420-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
224117 23.07.2022 UK Cadet Class National Championships Cad-12mm Torquay Royal Torbay Yacht Club
224119 30.07.2022 International Cadet Class European Championships Cad-18me Torquay Royal Torbay Yacht Club
221211 27.08.2022 Hurá do školy Cad-7P,Pir-7P,Rs4-3C,Fb-2 Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
224152 03.09.2022 Waffelregatta und Berliner Jugendmeisterschaft der Cad-7iz Zeuthener See Segelclub Zeuthen e. V.
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
222158 17.09.2022 Modrý hrozen 420-7P,Cad-7P,RS7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222163 24.09.2022 Burčáková regata 420-12mr,Fb-7P,Fin-7P,Cad-8iz Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
221217 01.10.2022 Pohár města Neratovice Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 pískovna Mlékojedy Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ