Veletržní regata

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192125
Datum 22.06.2019
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
OCS*
2
1
1
1
5
2
12
3741
2
2101-0717 Chalupníková Klára
3
4
3
3
10*
3
4
20
2838
3
2116-0006 Jaroš Adam
OCS*
OCS
2
7
2
1
1
28
2310
4
2101-0705 Konopík Tomáš
1
1
DNC*
DNC
4
4
3
28
1935
5
2101-0729 Beroun Daniel
2
OCS*
6
4
5
6
7
30
1644
6
2101-0726 Dokoupilová Linda
OCS*
OCS
5
2
3
2
5
32
1407
7
9901-0001 Brachtlová Vanda
6
8
8
5
8
12*
8
43
1206
8
2101-0758 Blatecká Michaela
8
6
7
9
7
7
DNC*
44
1032
9
2101-0741 Hýžová Helena
7
5
11
8
9
14*
6
46
879
10
2201-0039 Krč Lukáš
5
3
9
6
DNC*
9
DNC
47
741
11
9929-0001 Murat Patrik
OCS*
DNC
4
11
6
11
10
57
617
12
2101-0751 Kouřil Vít
9
9
12*
10
11
10
9
58
504
13
2101-0742 Karas Filip
10
10
13*
12
12
8
11
63
400
14
2101-0757 Blatecká Veronika
4
7
10
13
DNC*
DNC
DNC
64
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek
10*
2
1
2
1
2
1
9
3541
2
2419-0003 Škráčková Vendula
1
8*
5
1
2
3
2
14
2637
3
2201-0019 Kováčová Tereza
7
10*
2
3
3
5
5
25
2109
4
2404-0379 Bobek Pavel
4
7
11*
6
5
1
3
26
1734
5
1504-0085 Bobková Michaela
3
3
7
8*
4
4
6
27
1444
6
2101-0766 Chlupová Kateřina
2
1
3
5
6
DSQ*
DSQ
30
1206
7
9999-0054 Balzerová Lenka
9*
4
8
9
8
6
4
39
1005
8
2404-0454 Žáček Jiří
5
6
4
4
DSQ*
DSQ
DSQ
45
831
9
2104-0186 Švancarová Martina
8
5
6
7
9
DSQ*
DSQ
48
678
10
2001-0154 Kafka Richard
6
9
10
10
DSQ*
DSQ
DNC
61
541
11
2101-0507 Hübnerová Karolina
DNC*
12
9
DNC
7
7
DNC
61
416
12
9999-0055 Blatecká Kateřina
11
11
12
11
DNC*
DNC
DNC
71
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0577 Audy Dan
2
2
2
2
3*
2
1
11
7997
2
2101-0509 Chlup Zdeněk
5*
3
4
1
1
3
3
15
5890
3
2101-0375 Pospíšil Martin
OCS*
1
1
5
DSQ
1
2
22
4657
4
2101-0608 Kmenta Martin
3
6
5
3
2
6
7*
25
3782
5
1101-0219 Valdhansová Klára
1
4
7*
7
5
4
6
27
3104
6
2101-0619 Sopoušek Radek
7*
7
3
4
4
5
4
27
2550
7
2101-0761 Hlavsa Tomáš
4
5
8*
6
6
7
5
33
2081
8
2419-0059 Fanfrlová Eliška
6
8
6
DNC*
7
DNC
DNC
51
1675
9
2101-0447 Hýža Vít
8
9
DNC*
9
8
9
DNC
55
1317
10
1112-0102 Cvachová Adéla
DNC*
DNC
9
8
DSQ
DSQ
8
61
997
11
2101-0258 Štěpán David
DNS*
DNC
DNC
DNC
9
8
9
62
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0853 Bína Rudolf
1
1
4*
1
2
2
3
10
2400
2
2103-0925 Sklenář Matěj
2
4*
2
2
1
1
2
10
1497
3
2103-0951 Knetig Jindřich
3
2
3
3
4*
3
1
15
969
4
2103-0901 Grabarczyková Anna
OCS*
3
1
4
3
4
4
19
594
5
2103-0949 Kalivoda Ondřej
4
DNC*
5
5
DNC
5
5
30
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0221 Fanta Miroslav
1
2
OCS*
1
3
2
1
10
7997
2
2103-0253 Pavlovský Josef
3
1
OCS*
2
1
1
3
11
5890
3
2103-0207 Pavlík Jiří
2
4
1
3
2
7*
2
14
4657
4
2103-0235 Vaculka Zbyněk
5
3
3
4
7*
5
4
24
3782
5
2103-0784 Otevřel Pavel
7
8*
2
5
6
3
6
29
3104
6
2103-0547 Grabarczyk Darek
9*
7
4
6
4
4
5
30
2550
7
2103-0873 Knetig Jindřich
10*
10
5
8
9
6
7
45
2081
8
2103-0154 Spousta Petr
6
6
OCS*
7
5
DNF
DNC
48
1675
9
2103-0543 Hartl Radim
4
5
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
57
1317
10
2103-0483 Nováková Ludmila
8
9
DNC*
DNC
8
DSQ
8
57
997
11
2103-0952 Dojmazov Petr
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
72
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ