Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
202411 04.07.2020 Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory
Změna termínu !!!
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201617 12.08.2020 Dálková plavba
Změna termínu !!!
470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic
Změna termínu !!!
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova
Změna termínu !!!
Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa
změna termínu
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
204023 12.09.2020 Pohár SNP Fin-7P Šamorín "ALT FINN z.s."
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Evr-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202164 26.09.2020 Pohár FINN Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ