Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
241709 01.06.2024 Memoriál Ing. Bohma Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242411 08.06.2024 Baníkovská regata Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
241505 08.06.2024 Modrá stuha Regentu Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI Regent Yacht Club Regent
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
242205 15.06.2024 Červnový závod Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
241207 22.06.2024 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
241309 22.06.2024 Frymburský pohár Fin-7P,Tor-7P,FD-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
241502 22.06.2024 SKP 14+15 Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
242416 22.06.2024 Modrá stuha Českého Těšína Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP Těrlicko Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
242417 29.06.2024 Bermuda cup RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241210 27.07.2024 Prázdniny v půli Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241415 27.07.2024 Modrá stuha Hnačova Fin-2KP,Evr-1MI Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
242206 27.07.2024 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
241909 03.08.2024 O Štít města Pardubic Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
241615 10.08.2024 Cena Duchcova Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241617 14.08.2024 Dálková plavba Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241416 17.08.2024 Cena Primátora L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241619 17.08.2024 Regata Petra Zouhara Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241910 17.08.2024 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242419 17.08.2024 Olešná regata Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
241417 24.08.2024 Letní závod Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241319 30.08.2024 Mistrovství ČR Finn - Memoriál MUDr. Miloše Lázničky Fin-12mr,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241418 31.08.2024 Konec na Hrachách Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241504 07.09.2024 Švestková regata Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
241716 07.09.2024 LIGHTHOUSE CUP Pir-7P,Sta-3C,Sta-4K,Pir-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
241212 14.09.2024 Veteránská regata Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242008 14.09.2024 Pohár Velkého Dářka Fin-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242209 14.09.2024 Burčáková regata Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242426 14.09.2024 Hlučínská regata Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI Štěrkovna Hlučín Jachetní Klub Ostrava z.s.
241213 21.09.2024 Středočeský přebor FINN Fin-4K,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
242164 27.09.2024 Burčáková regata Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
241214 28.09.2024 Svatováclavský závan Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241720 05.10.2024 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
241215 12.10.2024 Pohár ČOS - KP Evropa Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241422 12.10.2024 Cena Lokomotivy RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
242210 12.10.2024 O kuře na rožni
Koeficient Finn K-4 přesunut z CTL 242203
Fin-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242433 19.10.2024 Hlučínská regata Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI Štěrkovna Hlučín Jachetní Klub Ostrava z.s.

nahoru