Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221213 24.09.2022 Zhasnutý kahan Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221212 17.09.2022 Veteránská regata Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
222435 24.09.2022 Těrlický podzimní fičák Fb-2,Fin-2,Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221517 17.09.2022 Švestková regata Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
221214 27.09.2022 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221216 01.10.2022 Středočeské mistrovství Finn Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
224037 18.06.2022 Slovak Finn Cup - Memoriál Vladimíra Porubského Fin-4iz Gabčíkovo (SVK) Slovenský svaz jachtingu
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221616 20.08.2022 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221209 29.06.2022 Přebor ČOS 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221210 30.07.2022 Prázdniny v půli Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221334 04.06.2022 Pohár ALT FINN Fin-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
221218 15.10.2022 Pohár 160 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
222209 06.08.2022 Olympijská regata Fin-2,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
222426 20.08.2022 Olešná regata Evr-4K,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
222009 10.09.2022 O pohár Velkého Dářka Fin-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
221716 08.10.2022 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
222213 08.10.2022 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
221509 04.06.2022 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 Regent Yacht club Regent
221408 05.07.2022 Modrá stuha Hracholusek Fin-2,Evr-1,OT-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
221410 23.07.2022 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
221412 23.07.2022 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221327 26.08.2022 Mistrovství ČR lodní třídy FINN Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221708 04.06.2022 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
221714 10.09.2022 Lighthouse Cup Pir-7P,Q-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
221404 20.08.2022 Letní závod 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221409 16.07.2022 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
221405 27.08.2022 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
222431 10.09.2022 Hornická Regata L47-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
222434 17.09.2022 Hlučínská regata Fb-4K,L47-4K,Evr-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Fin-3M,L47-2,Fb-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221614 17.08.2022 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222205 25.06.2022 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221403 13.08.2022 Cena Primátora 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221407 02.07.2022 Cena Prazdroje Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Fb-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221612 13.08.2022 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222206 10.09.2022 Burčáková regata
změna termínu
Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
222163 24.09.2022 Burčáková regata 420-12mr,Fb-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
222203 28.05.2022 Bleděmodrá stuha Plumlova Fin-3M,Evr-2,Vau-2 Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ