Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
191906 27.03.2019 Jarní závod Q Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191601 06.04.2019 O Pohár YachtClubu Štětí Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191704 13.04.2019 Cena Primátora Bic-2,Rac-2,Q-1,OT-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso Lar-4K,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191301 20.04.2019 Slavoj cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191402 20.04.2019 Cena Atawa Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191705 20.04.2019 Optimistický Mácháč L47-4K,420-3C,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191203 23.04.2019 Jarní závod Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191302 27.04.2019 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191403 27.04.2019 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191501 27.04.2019 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1, Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Evr-3C,L47-2,Lar-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192103 27.04.2019 Krajský přebor Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192401 27.04.2019 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
191204 04.05.2019 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191801 04.05.2019 Jarní premiéra 420-7P,Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191205 05.05.2019 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191404 11.05.2019 Optimistický Bolevák Q-4K,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191707 11.05.2019 Mem. Bruno Hámy Pir-7P,Pir-4K,L47-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
192202 11.05.2019 Májový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP
POZOR změna termínu !!!
Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191206 18.05.2019 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191708 18.05.2019 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Q-4K,Lar-3C,Lar-2,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191901 18.05.2019 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
192001 18.05.2019 Májový pohár Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
192402 18.05.2019 Hornický kahan Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192403 22.05.2019 Cvilín race 1 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191207 25.05.2019 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
192116 25.05.2019 Velká cena Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192405 29.05.2019 Cvilín race 2 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191305 01.06.2019 Jihočeský pohár+Krajský přebor Q Q-4K,Q-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191405 01.06.2019 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191710 01.06.2019 Bohemia Cup Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192406 01.06.2019 Jarní závod Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu Bic-2,Fin-2,420-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
192121 08.06.2019 Modrý hrozen 420-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192166 08.06.2019 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192407 12.06.2019 Cvilín race 3 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191805 15.06.2019 Odysseův pohár II.
VPOZ
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 Seč Yachtclub Pardubice
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192408 15.06.2019 Mladý vítr Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
192409 19.06.2019 Cvilín race 4 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191309 22.06.2019 Modrá stuha Pojišťovny Pir-7P, Q-2, E-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
192125 22.06.2019 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192167 22.06.2019 Voltax regata Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
194012 22.06.2019 European Championship Q-18me France, Crozon-Morgat Česká asociace lodní třídy Optimist
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava TJ Sokol Vrané II
192128 26.06.2019 Pohár JMK III Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191406 29.06.2019 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
192204 29.06.2019 Červnový závod Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191907 29.06.2019 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191407 05.07.2019 Modrá stuha Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191506 06.07.2019 Porcelán cup Las-3C,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Bic-7P,L47-7P,Q-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
194015 06.07.2019 World Championship Q-24ms Antigua Česká asociace lodní třídy Optimist
191408 13.07.2019 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
192007 13.07.2019 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
191507 20.07.2019 Sdružený krajský přebor CaO-3R,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
191315 27.07.2019 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
191908 27.07.2019 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
191212 03.08.2019 Modrá stuha YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191508 03.08.2019 O Pohár Karlovarského Kraje Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191509 10.08.2019 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Q-4K,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
192415 10.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191614 14.08.2019 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191214 17.08.2019 Táborová regata (uzavřený závod) 420-2,Cad-2,Pir-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191320 17.08.2019 Modrá stuha Dvořiště Pir-2, Q-2, E-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
191321 24.08.2019 Uniqa cup Evr-3C,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
192146 24.08.2019 Pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191325 31.08.2019 Borůvková regata Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191715 31.08.2019 Grand Prix Bohemia Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Q-4K,Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad 420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191217 07.09.2019 Záplavsky závan Fin-3V,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191326 07.09.2019 Babí Léto 420-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192208 07.09.2019 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192418 11.09.2019 Cvilín race 5 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191717 14.09.2019 Lighthouse Cup Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
191144 21.09.2019 CERE regata Lar-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191512 21.09.2019 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
192419 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192420 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
192169 28.09.2019 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191331 05.10.2019 Jihočeská žába Pir-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192303 16.11.2109 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ