Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201103 04.04.2020 Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201701 04.04.2020 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202301 04.04.2020 Mistrovství Valšskoslovácka na Hané L47-3M,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202401 04.04.2020 Odemykání vody Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201201 11.04.2020 Pohár Bohemia Poděbrady 420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201902 11.04.2020 Přípravný závod II Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
201403 18.04.2020 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201501 18.04.2020 Jesenický pohár I. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201603 18.04.2020 Cena Oldřichova 33. ročník Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202201 18.04.2020 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201503 25.04.2020 Jesenický pohár II. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201604 25.04.2020 Zlatá plachta Barbory 50. ročník Evr-4K,Evr-3C,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201704 25.04.2020 Optimistický Mácháč Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202103 25.04.2020 Krajský přebor Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202402 25.04.2020 Cena Olešné Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201203 01.05.2020 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201801 02.05.2020 Jarní premiéra Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201206 03.05.2020 Pohár Sosios Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
202403 06.05.2020 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201204 09.05.2020 Župní přebor Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201705 09.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Las-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
202002 16.05.2020 Májový pohár Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202202 16.05.2020 Májový závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202404 16.05.2020 Moravia Cup Regata RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202113 23.05.2020 Pavlovská regata L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202405 27.05.2020 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201305 30.05.2020 U nás na Dvořišti Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201404 30.05.2020 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202406 30.05.2020 Baníkovská regata Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201306 06.06.2020 Krajský přebor Cad-7P,Fd-4K,Q-4K,Q-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201506 06.06.2020 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Bic-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,Vau-1 Regent Yacht Club Regent
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202407 06.06.2020 Jarní závod Q-4K,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202408 10.06.2020 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201507 13.06.2020 Jesenický pohár III. Q-4K,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201805 13.06.2020 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso L47-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202409 13.06.2020 Mladý vítr RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K  Orlík - Velký Vír YC Neratovice
201315 20.06.2020 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Evr-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201508 20.06.2020 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202122 20.06.2020 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,Q-3M,RsV-3M,L47-1,Las-1,RsV-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202123 20.06.2020 Vranovský pohár Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202410 20.06.2020 Hornický kahan Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201208 22.06.2020 Cena Sokolova - Vytrvalostní závod Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
204008 22.06.2020 European Championship Q-18me Estonsko, Tallinn SUI - Switzerland
201217 23.06.2020 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201405 27.06.2020 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201509 27.06.2020 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202205 27.06.2020 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
204009 01.07.2020 World Championship Q-24ms Itálie, Garda Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201906 04.07.2020 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201511 18.07.2020 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Bic-2,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202009 18.07.2020 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
201512 25.07.2020 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201711 01.08.2020 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201514 08.08.2020 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201907 08.08.2020 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201328 15.08.2020 Marmeláda Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201515 15.08.2020 Jesenický pohár VII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201615 15.08.2020 Cena Duchcova Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202139 15.08.2020 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202416 15.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201616 17.08.2020 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201617 19.08.2020 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201618 20.08.2020 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201210 22.08.2020 Táborová Regata 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201330 22.08.2020 Jihočeská žába Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201619 22.08.2020 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202144 22.08.2020 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202145 22.08.2020 Modrý hrozen L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201517 29.08.2020 Jesenický pohár VIII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201909 29.08.2020 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201135 05.09.2020 CERE regata Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo
Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201213 12.09.2020 Cena Poděbrad Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín
Q-12mm,Q-7P Dziwnow - Polsko Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201519 19.09.2020 Jesenický maraton CaO-3D,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201338 25.09.2020 MMČR 2020 Optimist - Babí léto Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
202424 14.10.2020 Cvilín race 7 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201301 17.10.2020 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201142 17.10.2020 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201145 06.11.2020 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202303 14.11.2020 Pohár města Kroměříže Q-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
201910 21.11.2020 Poslední regata Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ