MČR Optimist

 Zpět

CTl 162150
Datum 25.08.2016
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Wehrenberg Lukáš
18
24 890
2
Nevelöš Adam
35
21 277
3
Jurečka Matěj
44
19 164
4
Krsička Michal
46
17 665
5
Burska Zosia
50
16 502
6
Hála Petr
52
15 552
7
Müller Ondřej
66
14 748
8
Jurečka Šimon
74
14 052
9
Páleníčková Aneta
76
13 439
10
Malina Alex Zdeněk
87
12 890
11
Nevelöš Tibor
96
12 393
12
Švíková Kateřina
97
11 939
13
Kraus Tobiáš
98
11 522
14
Krsička Lukáš
99
11 136
15
Vaszi Mikuláš
113
10 776
16
Viták František
114
10 440
17
Himmelová Klára
114
10 124
18
Chalupníková Kristýna
120
9 826
19
Szitás Ondrej
125
9 544
20
Kraus Lukáš
141
9 277
21
Mlejnek Tomáš
156
9 023
22
Rek Adam
162
8 780
23
Šindelka Ondřej
165
8 549
24
Miška Alexander
175
8 327
25
Kališová Marketa
187
8 114
26
Jaroš Adam
188
7 910
27
Kučera Matěj
188
7 713
28
Kršňák Jan
192
7 524
29
Hála Jan
211
7 341
30
Piňosová Kristýna
221
7 164
31
Altmannová Kateřina
228
6 993
32
Himmel Jiří
229
6 828
33
Nahodil Alexander
240
6 667
34
Hasman Radim
246
6 512
35
Vacula Jiří
252
6 361
36
Polášek Tomáš
265
6 214
37
Říčanová Nicol
267
6 071
38
Švíková Bára
267
5 932
39
Kubík Martin
287
5 797
40
Lubasová Pavlína
296
5 665
41
Rais Michal
310
5 536
42
Ptáčník Matěj
313
5 411
43
Sušil Jan
319
5 288
44
Václavík Jakub
320
5 168
45
Voženílek Jan
338
5 051
46
Brestovský Oliver
360
4 936
47
Tlapák Vojtěch
360
4 824
48
Pačinová Michaela
375
4 715
49
Štěpánková Markéta
381
4 607
50
Hrušková Sára
387
4 502
51
Ivanovic Miona
389
4 399
52
Licková Nikola
395
4 297
53
Lokajíčková Lucie
395
4 198
54
Kysilka Tomáš
401
4 101
55
Oršula Jakub
402
4 005
56
Bauerová Markéta
403
3 911
57
Vyoral Dominik
407
3 819
58
Vysloužil Zdeněk
407
3 728
59
Ivanovic Lara
409
3 639
60
Pelikán Aleš
410
3 552
61
Popov Adam
413
3 466
62
Šebková Kristýna
425
3 381
63
Valenová Barbora
429
3 297
64
Rosík Alex
453
3 215
65
Dostál Tomáš
467
3 135
66
Janota Jonáš
473
3 055
67
Jobertová Ingrid
474
2 977
68
Klíma Vojtěch
480
2 899
69
Drda David
487
2 823
70
Tlapáková Zuzana
496
2 748
71
Ráža Matyáš
498
2 674
72
Pribylka Jakub
513
2 602
73
Hanka Vojtěch
520
2 530
74
Muzikář David
524
2 459
75
Hartig Bartoloměj
537
2 389
76
Konopík Tomáš
541
2 320
77
Klíma Ondřej
541
2 252
78
Voženílek Adam
596
2 184
79
Hatle Maria Stella
606
2 118
80
Hálová Anna
614
2 052
81
Hýža Vít
642
1 988
82
Ptáčková Tereza
666
1 924
83
Ptáčník Ondřej
666
1 861
84
Novák Adam
666
1 798
85
Šušková Marie
689
1 737
86
Flídr Jaromír
691
1 676
87
Juha Jan
694
1 615
88
Novák Vojtěch
698
1 556
89
Brestovská Tamara
715
1 497
90
Valenová Adéla
724
1 439
91
Hála Jakub
726
1 381
92
Fanfrlová Eliška
743
1 324
93
Hasman Janek
747
1 268
94
Kučerová Michaela
752
1 212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ