Bambusová regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192007
Datum 13.07.2019
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
2
1
2
1
3
17*
1
10
14248
2
2116-0008 Šindelka Ondřej
3
3
1
3
16
24*
6
32
12141
3
2101-0726 Dokoupilová Linda
17*
4
9
11
4
7
2
37
10909
4
2101-0725 Dokoupilová Beáta
7
7
7
8
5
18*
4
38
10034
5
2203-0243 Valenová Barbora
4
6
8
5
7
UFD*
11
41
9356
6
1609-0301 Tlapák Vojtěch
5
27*
16
16
2
2
7
48
8801
7
2419-0061 Rabasová Adéla
8
2
31
BFD*
1
1
8
51
8333
8
1609-0298 Rais Michal
9
5
3
BFD*
11
9
15
52
7927
9
1703-0236 Burda František
10
26*
10
19
10
4
3
56
7569
10
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
13
4
13
18
8
23*
57
7248
11
1902-0198 Dymák Matyáš
26
32*
14
4
8
3
5
60
6959
12
1609-0303 Kříž Jan
13
UFD*
20
7
13
10
12
75
6694
13
9901-0005 Holešová Lívia
18
20
23
2
9
UFD*
10
82
6451
14
2101-0705 Konopík Tomáš
14
12
13
18
31*
12
18
87
6226
15
2101-0717 Chalupníková Klára
15
15
12
35*
6
22
22
92
6016
16
1609-0308 Tlapáková Zuzana
16
8
29*
14
24
21
9
92
5820
17
9901-0004 Hrušková Sára
11
16
17
6
38
5
45*
93
5635
18
1304-0262 Flosmanová Kristýna
6
9
30
24
34*
6
21
96
5462
19
2116-0011 Štafa Patrick
12
10
6
BFD*
29
26
13
96
5297
20
1101-0470 Peterka Tomáš
31
28
18
27
32*
14
16
134
5141
21
2306-0004 Hálová Anna
28
31
28
9
20
37*
26
142
4993
22
1302-0052 Plch Jiří
24
14
41
20
44*
15
29
143
4852
23
1305-0321 Lojková Karolína
UFD*
35
32
32
12
20
17
148
4716
24
1702-0191 Povolný Adam
25
23
11
31
42*
35
28
153
4587
25
1705-0189 Šercl Ondřej
32
UFD*
19
23
17
23
40
154
4463
26
1504-0094 Motlíková Pavlína
22
19
34
39*
19
27
33
154
4344
27
1703-0249 Tomeš Jiří
19
30
BFD*
33
21
43
19
165
4229
28
2201-0053 Kováč Richard
54
11
57*
12
40
19
32
168
4118
29
2001-0235 Ptáčková Tereza
37
18
43*
21
23
30
41
170
4012
30
1701-0305 Hartig Bartoloměj
35
25
22
22
36
31
46*
171
3909
31
1902-0202 Veselá Ema
21
37
36
37
27
UFD*
14
172
3809
32
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
45*
43
21
34
30
28
20
176
3712
33
2101-0729 Beroun Daniel
27
33
5
BFD*
33
33
49
180
3619
34
1101-0352 Lokajíčková Lucie
42
49
46
15
15
13
55*
180
3528
35
2419-0063 Bělunková Tatiana
41
UFD*
15
10
54
39
31
190
3440
36
2201-0039 Krč Lukáš
23
41
35
26
45
58*
25
195
3354
37
2306-0002 Hála Jan
33
22
42
17
47
40
57*
201
3271
38
1101-0211 Klíma Vojtěch
36
36
24
38
48*
34
35
203
3190
39
1705-0188 Zima Daniel
51
47
38
43
14
16
56*
209
3111
40
2301-0220 Záhornacký Jan
38
38
49
25
50
11
51*
211
3034
41
2404-0450 Hejnová Karolína
20
56*
47
44
37
46
24
218
2959
42
1101-0363 Janota Jonáš
30
50
33
36
43
59*
36
228
2886
43
1701-0331 Klíma Ondřej
34
40
56*
41
26
38
50
229
2814
44
1705-0164 Verl Jan
46
UFD*
26
28
39
25
66
230
2744
45
1101-0433 Klíma Jáchym
47
48*
40
29
25
41
48
230
2676
46
2001-0240 Ptáčková Markéta
44
24
25
BFD*
51
56
37
237
2609
47
1901-0482 Plachý Jonáš
50*
34
50
47
22
48
39
240
2544
48
2101-0718 Navrátilová Helena
48
44
37
42
75*
49
27
247
2480
49
1101-0478 Štolbová Ela
39
46
39
45
41
61*
44
254
2417
50
1902-0199 Dymák Vojtěch
29
39
48
40
55
47
59*
258
2356
51
1701-0337 Novák Vojtěch
43
57*
44
46
46
52
34
265
2295
52
1609-0272 Beerová Anežka
55
42
60*
57
53
29
30
266
2236
53
1702-0205 Chlumská Tereza
60
21
58
58
73*
42
38
277
2179
54
2419-0079 Fanfrlová Markéta
40
55
DNC*
30
58
55
54
292
2122
55
2201-0054 Kováč Vladimír
69*
17
59
52
57
57
61
303
2066
56
1902-0197 Dymáková Liliana
UFD*
29
27
BFD
35
UFD
43
308
2011
57
2101-0758 Blatecká Michaela
57
62
45
53
63*
50
52
319
1957
58
1101-0514 Klímová Johana
67
59
61
48
28
UFD*
60
323
1904
59
1130-1129 Paigerová Nina
53
UFD*
52
49
61
44
64
323
1853
60
2101-0751 Kouřil Vít
52
54
63
55
69*
45
62
331
1801
61
9901-0007 Brachtlová Vanda
64
58
53
62
68*
51
47
335
1751
62
1702-0226 Čížková Barbora
65
61
51
51
62
68*
68
358
1702
63
2101-0722 Blatecký Martin
66*
65
64
50
60
62
65
366
1653
64
1206-0339 Procházková Tereza
59
64
54
63
65
UFD*
63
368
1605
65
1705-0165 Verl Vojtěch
73
67
DNC*
61
56
32
DNC
376
1558
66
1701-0336 Novák Adam
63
70
67
59
52
65
77*
376
1512
67
2101-0757 Blatecká Veronika
70
51
68
56
59
73
UFD*
377
1466
68
1101-0507 Skořepová Anna
72
DNF*
65
68
79
36
69
389
1421
69
1101-0500 Busta Anna
78*
69
62
60
78
54
74
397
1377
70
2001-0241 Čížek Jan
58
60
DNS*
DNS
71
53
75
404
1333
71
1902-0200 Dymák Jonáš
56
68
BFD*
65
DNC
70
58
404
1290
72
1702-0225 Čížková Zuzana
77
DNF*
DNS
69
67
63
42
405
1247
73
2306-0003 Hála Jakub
62
52
69
DNC*
72
66
DNF
408
1205
74
2101-0750 Nováček Vojtěch
68
66
DNC*
66
64
74
70
408
1164
75
1702-0193 Chlumský Tomáš
61
45
55
DNC*
74
DNC
DNC
409
1123
76
1302-0059 Plch Jan
71
DNF*
72
67
66
69
67
412
1083
77
9901-0008 Hešková Karolína
74
63
66
70
76*
72
73
418
1043
78
1101-0474 Škoda Jan
DNC*
DNC
DNC
DNC
49
60
53
423
1004
79
2205-0080 Hanák Vít
75
DNF*
73
72
70
64
76
430
965
80
2301-0231 Mikula Daniel
76
DNF*
DNC
54
80
71
72
440
927
81
2205-0081 Cviček Jan
79
71
70
71
81*
75
78
444
889
82
1304-0273 Holoubek David
49
53
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
450
852
83
1305-0328 Lojka Jakub
81
DNF*
DNC
64
82
67
71
452
815
84
1302-0057 Plch Zdeněk
UFD*
DNF
71
DNC
77
DNC
DNC
496
779
85
2301-0238 Sklářová Julie
DNF*
DNF
DNC
DNC
DNC
76
DNC
511
743
86
2101-0747 Sachs Vojtěch
80
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
515
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ