CERE regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191144
Datum 21.09.2019
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Lar-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2419-0061 Rabasová Adéla
6
1
7
3841
2
2116-0006 Jaroš Adam
1
6
7
3239
3
1609-0303 Kříž Jan
3
8
11
2887
4
1606-0282 Ráža Matyáš
4
12
16
2637
5
2101-0725 Dokoupilová Beáta
14
4
18
2443
6
1703-0236 Burda František
13
5
18
2285
7
1609-0301 Tlapák Vojtěch
8
10
18
2151
8
1609-0256 Nevelöš Tibor
16
3
19
2035
9
1609-0298 Rais Michal
10
9
19
1933
10
2116-0011 Štafa Patrick
5
16
21
1841
11
2203-0243 Valenová Barbora
11
11
22
1758
12
1902-0202 Veselá Ema
2
21
23
1683
13
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
18
7
25
1613
14
1703-0249 Tomeš Jiří
12
15
27
1549
15
2101-0726 Dokoupilová Linda
29
2
31
1489
16
1101-0211 Klíma Vojtěch
9
23
32
1433
17
2201-0054 Kováč Vladimír
19
13
32
1380
18
1304-0262 Flosmanová Kristýna
15
19
34
1331
19
1609-0308 Tlapáková Zuzana
21
17
38
1284
20
2101-0729 Beroun Daniel
7
32
39
1239
21
1101-0352 Lokajíčková Lucie
27
14
41
1197
22
1609-0312 Podrábská Adéla
26
18
44
1156
23
2201-0039 Krč Lukáš
22
24
46
1118
24
1705-0188 Zima Daniel
17
31
48
1081
25
1909-0080 Kučerová Michaela
20
28
48
1045
26
2101-0717 Chalupníková Klára
24
37
61
1011
27
1701-0331 Klíma Ondřej
36
27
63
978
28
1302-0052 Plch Jiří
30
36
66
947
29
1902-0197 Dymáková Liliana
45
22
67
916
30
1101-0470 Peterka Tomáš
28
39
67
887
31
1101-0363 Janota Jonáš
25
44
69
858
32
1606-0956 Knorr Petr
37
34
71
831
33
2419-0063 Bělunková Tatiana
44
30
74
804
34
1130-0816 Buchar Petr
51
25
76
778
35
1702-0225 Čížková Zuzana
38
38
76
753
36
1606-0298 Regetskiy Artem
23
55
78
728
37
1902-0198 Dymák Matyáš
33
45
78
705
38
2101-0705 Konopík Tomáš
35
43
78
682
39
1101-0433 Klíma Jáchym
50
29
79
659
40
1902-0199 Dymák Vojtěch
47
33
80
637
41
1504-0094 Motlíková Pavlína
40
40
80
616
42
1701-0337 Novák Vojtěch
32
49
81
595
43
1305-0321 Lojková Karolína
58
26
84
574
44
2201-0053 Kováč Richard
43
41
84
554
45
1130-0853 Valenta Jan
34
51
85
535
46
1702-0205 Chlumská Tereza
DNF
20
87
516
47
2101-0741 Hýžová Helena
42
47
89
497
48
1101-0511 Beringer Jan
56
35
91
479
49
1130-1129 Paigerová Nina
31
DNF
98
461
50
1901-0482 Plachý Jonáš
46
52
98
443
51
1101-0500 Busta Anna
57
42
99
426
52
1702-0193 Chlumský Tomáš
53
46
99
409
53
1609-0272 Beerová Anežka
48
53
101
393
54
1705-0189 Šercl Ondřej
39
DNF
106
376
55
1203-0589 Roček Matyáš
52
54
106
360
56
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
41
DNF
108
345
57
2101-0765 Konopík Šimon
DNF
48
115
329
58
1302-0057 Plch Zdeněk
49
DNF
116
314
59
1302-0059 Plch Jan
DNF
50
117
299
60
1909-0090 Semler Jan
54
DNF
121
285
61
1902-0200 Dymák Jonáš
55
DNF
122
270
62
1101-0507 Skořepová Anna
59
DNF
126
256
63
1101-0514 Klímová Johana
60
DNF
127
242
64
1701-0336 Novák Adam
61
DNF
128
229
65
1101-0526 Zákoucký Václav
DNF
DNF
134
209
65
1305-0328 Lojka Jakub
DNF
DNF
134
209
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0653 Kališová Markéta
1
5
1
7
8730
2
1607-0166 Himmelová Klára
2
1
4
7
6623
3
1609-0248 Vaszi Mikuláš
3
3
9
15
5390
4
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
7
6
3
16
4515
5
2101-0637 Kališová Lenka
6
4
6
16
3837
6
1609-0212 Müller Ondřej
5
12
2
19
3283
7
1703-0255 Vítová Anna
4
8
8
20
2814
8
1702-0147 Lawson Andrew
12
2
7
21
2408
9
1504-0001 Rezek Richard
9
10
5
24
2050
10
1607-0165 Himmel Jiří
8
9
12
29
1730
11
1702-0145 Vacula Jiří
13
7
11
31
1440
12
1130-1447 Popov Adam
10
11
10
31
1176
13
1130-1137 Haňkovský David
11
13
13
37
932
14
1130-1418 Yashchuk Philipp
14
14
UFD
43
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ