nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
241723 | 12.10.2024 | Hrádecký trojúhelník | OT-1MI,Q-1MI,T93-1MI | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
241719 | 28.09.2024 | 49. skiregata memoriál Petra Haubolda | Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
247010 | 14.09.2024 | Nechranická buchta | FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
242153 | 06.09.2024 | Vítr z Vinohradů | Rac-12mr,SLA-7P,T93-7P,WIF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242150 | 29.08.2024 | Czech Junior Nationals II. | 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242207 | 17.08.2024 | Tvarůžková regata | T93-3M,Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
241508 | 10.08.2024 | Senior Cup | Rac-3C,T93-3C,CaO-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241507 | 13.07.2024 | Krajský přebor | CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
242005 | 04.07.2024 | Bochnatková regata | Rac-7P,T93-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242126 | 22.06.2024 | Starobrno Cup | Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
247005 | 08.06.2024 | Pohár Rozkoše | Rac-7P,T93-7P,FOI-7P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
241506 | 01.06.2024 | Luky regata | CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
242114 | 25.05.2024 | Veteran Cup | Rac-3M,T93-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
242002 | 18.05.2024 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,T93-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242108 | 11.05.2024 | Věstonická Venuše | T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
247001 | 04.05.2024 | Pohár Nechranice
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!! |
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
244054 | 26.04.2024 | Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U15 | T93-8 | Torbole Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
244055 | 26.04.2024 | Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U17 | T93-8 | Torbole Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
237012 | 07.10.2023 | Pohár Rozkoše - Nechranice
Pozor změna termínu a místa konání. |
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
231716 | 30.09.2023 | 48. Skiregata memoriál Petra Haubolda | Rac-3C,T93-3C,Vau-4K,Rac-4K,T93-4K,Q-2KP | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
231626 | 23.09.2023 | Pohár YC Nechranice IV
Závod zrušen bez náhrady z rozhodnutí pořadatele a ČWA. |
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231511 | 23.09.2023 | Jesenický maraton | CaO-4K,Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
231719 | 16.09.2023 | Hrádecký trojúhelník | Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
232159 | 16.09.2023 | Vítr z vinohradů | Rac-7P,SLA-7P,T93-7P,WIF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231331 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Alfa | Rac-12mr,T93-12mr,FOI-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
231618 | 19.08.2023 | Nechranická buchta
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady z rozhodnutí pořadatele |
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
232209 | 12.08.2023 | Tvarůžková Regata | Rac-3M,T93-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
231508 | 05.08.2023 | Senior Cup | Rac-3C,T93-3C,Rac-4K,T93-4K | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
234140 | 29.07.2023 | Techno 293 World Championships- Boys U15 | T93-24msJ | Quiberon, Francie | IWA | |
234141 | 29.07.2023 | Techno 293 World Championships- Boys U17 | T93-24msJ | Quiberon, Francie | IWA | |
234142 | 29.07.2023 | Techno 293 World Championships- Girls U17 | T93-24msJ | Quiberon, Francie | IWA | |
234143 | 29.07.2023 | Techno 293 World Championships- Girls U15 | T93-24msJ | Quiberon, Francie | IWA | |
232006 | 06.07.2023 | Bochnatková regata | T93-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
231505 | 24.06.2023 | Sdružený krajský přebor | Rac-3C,T93-3C,Rac-4K,T93-4K,CaO-4K,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
232128 | 24.06.2023 | Starobrno cup - krajský přebor | Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
231503 | 03.06.2023 | Modrá stuha Regentu | Fin-2KP,420-1MI,Evr-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
234079 | 03.06.2023 | SUPERCUP Techno 293 | T93-8 | Balaton | MSZA | |
232116 | 27.05.2023 | Veteran cup | Rac-3M,T93-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
234125 | 27.05.2023 | Supercup SVK | Rac-7,T93-4 | Domaša | Akademik TU Košice | |
232002 | 20.05.2023 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,T93-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
232110 | 13.05.2023 | Věstonická Venuše | T93-7P,Rac-7P,SLA-7P,WIF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231501 | 29.04.2023 | Luky Regata | CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
234051 | 09.04.2023 | ME Techno 293 - U15 chlapci | T93-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
234052 | 09.04.2023 | ME Techno 293 - U17 dívky | T93-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
234053 | 09.04.2023 | ME Techno 293 - U17 chlapci | T93-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole |