nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241802 | 18.05.2024 | Jarní FB Rozkoš | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
241631 | 19.10.2024 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Cad-2KP,Q-1MI,Kaj-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241624 | 07.09.2024 | Regata Cadet | Cad-3C,Cad-4K | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
241621 | 31.08.2024 | Pohár YC Nechranice III | Fb-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241620 | 22.08.2024 | Závod letního soustředění | Cad-2KP | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241613 | 22.06.2024 | Česká brána | Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI | Labe - Roudnice | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
241612 | 08.06.2024 | Regata Lovosice | Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
241609 | 25.05.2024 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241314 | 04.07.2024 | MČR vítr a slunce | Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241312 | 29.06.2024 | Král Šumavy | FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241211 | 24.08.2024 | Hurá do školy | Cad-7P | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
241201 | 13.04.2024 | Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
234131 | 20.07.2023 | Cadet Class Promotional Fleet Regatta | Cad-8 | Nieuwpoort Belgie | Watersportkring van de Luchtmacht Nieuwpoort | |
234130 | 20.07.2023 | International Cadet Class 2023 World Championship | Cad-24msJ | Nieuwpoort Belgie | Watersportkring van de Luchtmacht Nieuwpoort | |
234095 | 17.06.2023 | Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg | Cad-7 | Jezioro Osiek | UKŽ Gorzów Wielkopolski | |
234080 | 03.06.2023 | Goldener Geier | Cad-7 | Geierswalde | 1. Wassersportverein Lausitzer Seenland e.V. | |
234072 | 18.05.2023 | Dutch Youth Regatta | 29r-8,L47-8,QMZ-8,QSZ-8,Cad-7,RsF-7 | IJsselmeer | NED - Netherlands | |
234061 | 29.04.2023 | Ostseecup 2023 | Cad-7 | Warnemünde | Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V. | |
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Fb-12mr,Lar-12mr,420-7P,Cad-7P,Fin-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232163 | 23.09.2023 | Modrý hrozen | Cad-8mz,29r-7P,420-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231802 | 13.05.2023 | Jarní FB Rozkoš | Fb-7P,Cad-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
231633 | 21.10.2023 | Roudnická padesátka | Cad-3C | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
231624 | 09.09.2023 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Cad-4K,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
231617 | 18.08.2023 | Závod letního soustředění | Cad-2KP | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
231611 | 24.06.2023 | Česká brána | Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI | Labe - Roudnice | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
231610 | 10.06.2023 | Regata Lovosice | Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
231608 | 27.05.2023 | Pohár YC Nechranice II | FD-7P,Fb-7P,Cad-7P,420-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231607 | 20.05.2023 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231332 | 02.09.2023 | Regata 130 let - Cadet Jubileum | Cad-1MI | Lipno - Lipno nad Vltavou | 1312 | |
231316 | 05.07.2023 | MČR Vítr a slunce | Cad-12mr,420-8vc,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231313 | 01.07.2023 | Král Šumavy | Cad-7P,420-7P,Fb-7P,FD-7P,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231302 | 29.04.2023 | Modrá stuha Bezdreva | Cad-7P,Pir-7P,Evr-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
231217 | 08.08.2023 | Prázdninová regata | Cad-1MI,Pir-1MI,Q-1MI | Jezero Poděbrady | 1206 - jo tj bohemia podbrady zs; | |
231211 | 26.08.2023 | Hurá do školy | Pir-7P,Cad-7P,Rs4-4K,Fb-2KP,Q-1MI | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
231207 | 24.06.2023 | MEMORIÁL JOSEFA ŠENKÝŘE | Fb-3C,Cad-3C,Fin-4K,Fb-4K,Cad-4K,Q-4K,420-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
231201 | 15.04.2023 | Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
231139 | 21.10.2023 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,RsA-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231138 | 14.10.2023 | Primátorský štít | Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231108 | 29.04.2023 | Memoriál A. Bürgermeistra | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231106 | 22.04.2023 | Memoriál Rösslera Ořovského
závod ZRUŠEN - vysoký průtok vody ve Vltavě |
Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231103 | 15.04.2023 | Začalo to u nás | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub |