Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242104 01.05.2024 Prýgl rejs 1 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242107 08.05.2024 Jarní votvírák (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242110 15.05.2024 Prýgl rejs 2 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242116 18.05.2024 Kajutovky na Prýglu I Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242112 19.05.2024 Nedělní rejs I RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242115 29.05.2024 Prýgl rejs 3 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242111 01.06.2024 Májová přeháňka (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242118 05.06.2024 Prýgl rejs 4 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242121 12.06.2024 Prýgl rejs 5 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242122 15.06.2024 Velká cena YCLS, Showman Trophy (CBT) Kaj-4K Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242124 16.06.2024 Nedělní rejs II Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242125 19.06.2024 Prýgl rejs 6 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242128 03.07.2024 Prýgl rejs 7 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242129 07.07.2024 Kajutovky na Prýglu II Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242131 13.07.2024 Omniplast cup RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242132 17.07.2024 Prýgl rejs 8 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242133 20.07.2024 Brněnská šestka (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242134 21.07.2024 Nedělní rejs III RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242135 24.07.2024 Prýgl rejs 9 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242136 27.07.2024 Kajutovky na Prýglu III Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242137 31.07.2024 Prýgl rejs 10 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242138 04.08.2024 Kajutovky na Prýglu IV Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242139 07.08.2024 Prýgl Rejs JMK V RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242142 14.08.2024 Prýgl rejs 11 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242143 17.08.2024 Memoriál Dušana Vaculky (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242141 18.08.2024 Nedělní rejs IV Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242144 21.08.2024 Prýgl Rejs JMK VI RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242145 24.08.2024 Retro Cup (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242148 25.08.2024 Nedělní rejs V RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242149 28.08.2024 Prýgl rejs 12 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242151 31.08.2024 Handicap Cup OT-3KZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242152 04.09.2024 Prýgl rejs 13 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242154 07.09.2024 Kiss my RS RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242156 11.09.2024 Prýgl rejs 14 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242157 14.09.2024 Grand Prix NJ Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242159 15.09.2024 Nedělní rejs VI RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242160 18.09.2024 Prýgl Rejs JMK VII Rs5-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI,RsV-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242161 20.09.2024 MČR RS Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242163 25.09.2024 Prýgl rejs 15 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242166 02.10.2024 Prýgl rejs 16 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242168 13.10.2024 Poslední vítr Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242169 19.10.2024 Modrá stuha OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek

nahoru