Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
242401 16.04.2024 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242402 19.04.2024 Aprílová regata II OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
241105 20.04.2024 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241107 27.04.2024 Memoriál A. Bürgermeistra Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241405 27.04.2024 Štít města Plzně RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
242404 27.04.2024 Čarodějnická regata RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242405 03.05.2024 Květinová regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242406 04.05.2024 Květinová regata II RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241110 11.05.2024 Nechranický skluz 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
242407 11.05.2024 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242408 18.05.2024 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242003 25.05.2024 Květáková regata RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242410 04.06.2024 Dětská regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242119 08.06.2024 RS Race Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242412 11.06.2024 Dětská regata II RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
242413 15.06.2024 Mladý vítr RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242414 18.06.2024 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242415 21.06.2024 Midsummer regatta OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Qch-10KZ,Qdi-10KZ,RsF-10KZ Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242417 29.06.2024 Bermuda cup RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241805 13.07.2024 Prázdninový šplouch Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
241909 03.08.2024 O Štít města Pardubic Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
242139 07.08.2024 Prýgl Rejs JMK V RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241416 17.08.2024 Cena Primátora L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241910 17.08.2024 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242144 21.08.2024 Prýgl Rejs JMK VI RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242420 22.08.2024 Prázdninová regata RsF-3M,RsT-3M,RsF-2KP,RsT-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242421 24.08.2024 Přátelská regata RsF-3M,RsT-4K,RsF-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242150 29.08.2024 Czech Junior Nationals II. 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242423 03.09.2024 Hurá do školy I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242154 07.09.2024 Kiss my RS RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242425 10.09.2024 Vesele ve škole RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242427 14.09.2024 Tera Cvilin race RsT-7P,RsF-3M,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
242160 18.09.2024 Prýgl Rejs JMK VII Rs5-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI,RsV-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241804 21.09.2024 Fair Play Rs4-12mr,RsT-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
242428 27.09.2024 O cenu mrože OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242430 04.10.2024 O cenu ledního medvídka RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241136 05.10.2024 Memoriál R. Holého Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241138 12.10.2024 Primátorský štít L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241422 12.10.2024 Cena Lokomotivy RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
241139 19.10.2024 Modrá stuha Vltavy Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru