Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221102 09.04.2022 Memoriál Rösslera - Ořovského Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221105 14.05.2022 O Vorařskou Houžev Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
222408 14.05.2022 Jarní zíváček Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222114 21.05.2022 Májová přeháňka
změna termínu
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221604 21.05.2022 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Křešice Jachetní oddíl VS Duchcov
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
221609 04.06.2022 Štít města Litoměřic Evr-2,470-1,Kaj-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
222122 04.06.2022 SHOWMAN TROPHY Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221610 11.06.2022 Regata Lovosice Kaj-2,OT-1 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
221339 11.06.2022 Lipnomaraton 2022 Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
221316 18.06.2022 Memoriál K. Smetany Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
221611 18.06.2022 Česká brána Kaj-2,OT-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
222128 18.06.2022 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
222423 02.07.2022 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Kaj-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
221321 16.07.2022 Modrá stuha Lipna - 56.ročník Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
222136 23.07.2022 Brněnská šestka Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222141 13.08.2022 Memoriál Dušana Vaculky Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221326 13.08.2022 Lipenský vítr Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
221619 27.08.2022 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
222146 27.08.2022 Retro Cup Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Sta-7P,Vau-7P,Kaj-1,Q-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
221109 03.09.2022 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
221620 03.09.2022 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Křešice Jachetní oddíl VS Duchcov
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
222430 10.09.2022 Těrlický nezlomný mariňák Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221623 17.09.2022 Krajský přebor Kaj-4K,OT-1 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
222157 17.09.2022 GP NJ Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222435 24.09.2022 Těrlický podzimní fičák Fb-2,Fin-2,Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221627 01.10.2022 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221113 08.10.2022 Vytrvalostní závod Kajutových lodí Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
222169 08.10.2022 Předposlední vítr Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ