MČR

 Zpět

CTl 122139
Datum 27.09.2012
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
5
9 870
2
Teplý Ondřej
12
8 064
3
Audy Dan
17
7 008
4
Šenkýř Ivan
28
6 258
5
Novotný Štěpán
33
5 677
6
Pospíšil Martin
34
5 202
7
Korytář Václav
39
4 800
8
Blatecký David
40
4 452
9
Drahorád Petr
49
4 145
10
Hrubý Karel
50
3 870
11
Vaidišová Kateřina
52
3 622
12
Vaidiš Tomáš
54
3 395
13
Solík Jakub
58
3 187
14
Audyová Markéta
60
2 994
15
Kašpar Antonín
70
2 814
16
Sláma Eduard
72
2 646
17
Plecitý Marek
82
2 488
18
Hlavsa Tomáš
84
2 339
19
Vachel Ondřej
92
2 198
20
Dymák Jiří
96
2 064
21
Král Karel
99
1 937
22
Valdhansová Klára
102
1 816
23
Huček Jakub
103
1 700
24
Němec Vojtěch
103
1 589
25
Petřík Martin
103
1 483
26
Steiner Michal
105
1 381
27
Guryča Nikola
113
1 282
28
Hájek Tomáš
123
1 187
29
Štěpánský Jan
128
1 096
30
Trejbalová Samanta
131
1 008
31
Liška Matěj
136
922
32
Přikryl Petr
138
840
33
Holotík Miroslav
161
759
34
Pospíšilová Lucie
161
682
35
Štěpán David MUDr.
172
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
5
9 944
Kořan Petr
9 944
2
Roček Roman
5
8 138
Kubový Martin
8 138
3
Procházka Filip
9
7 081
Čáp Milan
7 081
4
Fanta Miroslav
15
6 331
Skořepová Eva
6 331
5
Nápravník Jakub
15
5 750
Verner Jaroslav
5 750
6
Martan Jiří
17
5 275
Hájek Milan
5 275
7
Will Jan
19
4 873
Čechura Jiří
4 873
8
Huk Václav
24
4 525
Parůžek Jiří
4 525
9
Mika Pavel
26
4 218
Hrubý Jiří
4 218
10
Šedivák Kryštof
26
3 944
Mudra Martin
3 944
11
Gemperle Jiří
28
3 695
Vomáčko Ladislav
3 695
12
Mrzílková Lenka
30
3 469
Kořanová Michaela
3 469
13
Spurný Kryštof
32
3 260
Jedlička Jan
3 260
14
Mika Radek
34
3 067
Stránská Lucie
3 067
15
Lambl Vojtěch
38
2 887
Jeništa Milan
2 887
16
Burdová Michaela
39
2 719
Nápravníková Barbora
2 719
17
Cikrt Tomáš
42
2 561
Procházka Libor
2 561
18
Záruba Vladimír
48
2 412
Mareček Rostislav
2 412
19
Beneš Vlastimil
49
2 271
Průcha Alexandr
2 271
20
Vašík Martin
53
2 138
Kittler Jan
2 138
21
Bidlová Jitka
56
2 010
Janderová Klára
2 010
22
Pavlovská Alexandra
64
1 889
Mayerbergová Ilona
1 889
23
Šindýlek Michal
65
1 773
Myslík Vladimír
1 773
24
Skála Petr
67
1 663
Skála David
1 663
25
Trusíková Hana
72
1 556
Vašík Roman
1 556
26
Pešek Vítězslav
73
1 454
Kupská Martina
1 454
27
Vít Ladislav
74
1 356
Vít Jaroslav
1 356
28
Staniek Pavel
1 261
Lasztowka Vlastimil
1 261
29
Šindýlková Lenka
79
1 169
Šindýlek Jiří Ing.
1 169
30
Otto Karel
83
1 081
Labuda Ondřej
1 081
31
Jindřichová Markéta
85
996
Matoušková Eva
996
32
Krejza Filip
86
913
Veit Martin
913
33
Fiala Eduard
92
833
Fiala Michal
833
34
Darula Miroslav
99
755
Laco Jozef
755
35
Pročková Tereza
100
679
Krátký Jan
679
36
BĚHAL Miroslav
103
606
BĚHAL Miroslav
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
11
10 583
2
Sivý Štěpán
16
8 776
3
Šmídová Petra
19
7 720
4
Škráčková Vendula
22
6 970
5
Rozsypal Martin
24
6 389
6
Rozsypal Jakub
30
5 914
7
Chlup Zdeněk
30
5 512
8
Chlupová Katka
33
5 164
9
Staňková Nikol
35
4 857
10
Černá Anna
37
4 583
11
Soukal Miloslav
45
4 334
12
Daněk Michal
50
4 107
13
Staniek Štěpán
51
3 899
14
Pellar David
58
3 706
15
Kafka Roman
58
3 526
16
Lipenský Martin
59
3 358
17
Zárubová Michaela
59
3 200
18
Škoda Jan
62
3 051
19
Čudek Radim
62
2 910
20
Švancarová Martina
72
2 776
21
Ondíková Petra
76
2 649
22
Kováčová Tereza
78
2 528
23
Žíla Jiří
78
2 412
24
Lejhanec David
82
2 301
25
Soukup Filip
85
2 195
26
Matoušek Ondřej
89
2 093
27
Kafka Richard
90
1 994
28
Šmakalová Pavlína
95
1 900
29
Sivý Filip
97
1 808
30
Korvas Filip
98
1 720
31
Matoušek Matěj
103
1 634
32
Tichánek Michael
108
1 552
33
Novotný Michal
111
1 471
34
Ščerba Patrik
112
1 394
35
Novotný Václav
114
1 318
36
Cach Zdeněk
114
1 245
37
Vachelová Barbora
123
1 173
38
Vrzalová Zdeňka
127
1 104
39
Zielonka Lukáš
128
1 036
40
Mareček Šimon
137
970
41
Činčera Marek
138
906
42
Starý Martin
143
843
43
Slíva Jakub
150
782
44
Hodačová Veronika
155
722
45
Staniek Michal
172
663
46
Trňák Lukáš
172
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Bachtík Tomáš
5
7 989
2
Janča Jean-Baptiste
11
6 183
3
Halouzka Jiří
13
5 126
4
Halouzka Jakub
19
4 376
5
Šugárová Kristýna
22
3 795
6
Lejhanec Filip
22
3 320
7
Sopoušek Radek
23
2 918
8
Šamšulová Tereza
29
2 570
9
Provazníková Sára
30
2 263
10
Dvořák Ota
37
1 989
11
Bezděk David
40
1 740
12
Meliš Patrik
41
1 514
13
Šebek Martin
42
1 305
14
Ferianec Adam
48
1 112
15
Cvachová Adéla
49
932
16
Přikryl Benjamín
53
764
17
Košťálová Bára
65
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ