Velká cena Q

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192116
Datum 25.05.2019
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0853 Valenta Jan
1
2203-0243 Valenová Barbora
1
1101-0478 Štolbová Ela
1
1606-0298 Regetskiy Artem
1
9901-001 Hruskova Sára
1
1504-0132 Cintlová Zuzana
1
1606-0279 Kaláb Jindřich
1
1606-0956 Knorr Petr
1
2001-0235 Ptáčková Tereza
1
2001-0240 Ptáčková Markéta
1
2101-0729 Beroun Daniel
1
1203-0589 Roček Matyáš
1
1705-0164 Verl Jan
1
1701-0331 Klíma Ondřej
1
2101-0751 Kouřil Vít
1
1606-0292 Skála Kryštof
1
1504-0094 Motlíková Pavlína
1
2306-0004 Hálová Anna
1
1701-0337 Novák Vojtěch
1
2306-0002 Hála Jan
1
2404-0450 Hejnová Karolína
1
1909-0090 Semler Jan
1
1606-0304 Snížek Jan
1
1609-0301 Tlapák Vojtěch
1
1702-0205 Chlumská Tereza
1
2101-0717 Chalupníková Klára
1
2101-0758 Blatecká Michaela
1
1701-0336 Novák Adam
1
1101-0474 Škoda Jan
1
2306-0003 Hála Jakub
1
1302-0053 Szmaragowski Dominik
1
1606-0282 Ráža Matyáš
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
1
2201-0039 Krč Lukáš
1
1701-0305 Hartig Bartoloměj
1
1902-0197 Dymáková Liliana
1
2101-0705 Konopík Tomáš
1
1902-0198 Dymák Matyáš
1
1705-0189 Šercl Ondřej
1
1609-0303 Kříž Jan
1
1101-0514 Klímová Johana
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
1909-0099 Bilerová Rozálie
1
1705-0188 Zima Daniel
1
1101-0507 Skořepová Anna
1
1609-0272 Beerová Anežka
1
1609-0312 Podrábská Adéla
1
1609-0298 Rais Michal
1
1402-0457 Rusňák Štěpán
1
2419-0079 Fanfrlová Markéta
1
1702-0190 Zbořil Matyáš
1
1702-0191 Povolný Adam
1
1130-1129 Paigerová Nina
1
1304-0262 Flosmanová Kristýna
1
2116-0008 Šindelka Ondřej
1
1101-0211 Klíma Vojtěch
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
1
1902-0202 Veselá Ema
1
1305-0328 Lojka Jakub
1
1609-0308 Tlapáková Zuzana
1
2116-0011 Štafa Patrick
1
2101-0741 Hýžová Helena
1
2419-0063 Bělunková Tatiana
1
2101-0726 Dokoupilová Linda
1
1909-0061 Flídr Jaromír
1
2419-0061 Rabasová Adéla
1
2419-0059 Fanfrlová Eliška
1
2101-0718 Navrátilová Helena
1
1909-0080 Kučerová Michaela
1
1101-0433 Klíma Jáchym
1
1504-0001 Rezek Richard
1
1305-0321 Lojková Karolína
1
1703-0236 Burda František
1
1703-0249 Tomeš Jiří
1
1909-0035 Kučera Matěj
1
2116-0006 Jaroš Adam
1
1902-0199 Dymák Vojtěch
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ