MČR ORC 2016

 Zpět

CTl 161121
Datum 06.11.2016
Dní 8
Místo konání Vodice - Chorvatsko
Pořadatel YACHT CLUB SaS, z.s.
Zúčastněné třídy Orc-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Plhoň Adam
15 325
Satoránský Pavel
15 325
Chudoba Stanislav
15 325
Doležal Tomáš
15 325
Michalčin Jiří
15 325
Stoklásek Petr
15 325
Tříska Aleš
15 325
Půhonný Štěpán
5
15 325
Hájek Milan
15 325
2
Ptáčník Milan
11 713
Horáček Jiří
11 713
Zima Tomáš
11 713
Tomek Milan
11
11 713
Šuvarský Jaroslav
11 713
Jarombek Martin
11 713
Vřešťál Rudolf
11 713
Hirnšal Jan
11 713
3
Pětioká Petra
9 600
Polák Pavel
16
9 600
Sehnal Pavel
9 600
Kacálek Zdeněk
9 600
Mertinová Nicol
9 600
Maier Michael
9 600
Kuthan Karel
9 600
Sehnal Pavel
9 600
4
Třeček Zdeněk
8 100
Pospíšil Martin
8 100
Třeček Čeněk
8 100
Konupčík Michal
19
8 100
Dadák Jakub
8 100
Filip Martin
8 100
Červinka Vít
8 100
5
Podhorec Štefan ml.
6 937
Korych Pavel
6 937
Mareš Miloš
6 937
Schořálek Libor
6 937
Bradáč Tomáš
22
6 937
Vinkl Petr
6 937
6
Havel Jan ml.
5 987
Dymák Jiří
5 987
Steiner Jiří
5 987
Bezdíček Petr
5 987
Dymák Jiří
33
5 987
Drábek Martin
5 987
Steiner Michal
5 987
Drábek Martin
5 987
7
Kotisa Jan ml.
5 184
Jeřábek Antonín
33
5 184
Vachel Ondřej
5 184
Štolba Pavel
5 184
8
Voráč Pavel
4 488
Hrabálek Michal
4 488
Kellner Martin
4 488
Štemberk Petr
38
4 488
Ketner Václav
4 488
Vaníček Michal
4 488
Bělehrad Pavel
4 488
9
Dvořák Jan
3 874
Rychtera Luboš
3 874
Bařina Pavel
3 874
Pavlíček Martin
3 874
Konvalinka Jan
40
3 874
Hacmac Martin
3 874
10
Zitová Klára
3 325
Němečková Hana
3 325
Ondruchová Andrea
3 325
Lišková Eva
3 325
Švecová Markéta
3 325
Havelka Jakub
3 325
Bernáthová Pavlína
3 325
11
Slíva Martin
2 828
Roubal Pavel
2 828
Trajer Stanislav
2 828
David Radek
2 828
Jonák Petr
43
2 828
Kohlíček Martin
2 828
Novotný Pavel
2 828
12
Vetíšková Lenka
2 375
Rysová Zuzanka
2 375
Nováková Míša
2 375
Svitáková Jiřina
2 375
Hána Karel
58
2 375
Muzikář Josef
2 375
Kaprálová Libuška
2 375
13
Janotová Simona
1 958
Los Petr
1 958
Pála Martin
1 958
Kryl Martin
1 958
Šraier Vladimír
1 958
Křížek Pavel
1 958
Hašek Jeroným
62
1 958
Krejčík Petr
1 958
14
Žihla Karel
1 572
Kačírková Sabina
1 572
Jírovec Jakub
1 572
Šrůta Michal
1 572
Janušová Marta
1 572
Plíšková Marcela
65
1 572
Janda Jakub
1 572
15
Školoud Vladimír
71
1 212
Vašíček Marek
1 212
Kopecký Jaroslav
1 212
Kraus Pavel
1 212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ