Cena Šumavy

 Zpět

CTl 121316
Datum 09.06.2012
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Ondřej
8
5 608
2
Kašpar Antonín
11
4 404
3
Novotný Štěpán
11
3 700
4
Němec Vojtěch
15
3 200
5
Šenkýř Ivan
18
2 812
6
Dymák Jiří
19
2 496
7
Hrubý Karel
19
2 228
8
Sláma Eduard
20
1 996
9
Černý Michal
20
1 791
10
Vaidišová Kateřina
22
1 608
11
Solfronk Antonín
29
1 443
12
Hájek Daniel
30
1 291
13
Hájek Tomáš
31
1 152
14
Vaidiš Tomáš
35
1 024
15
Steiner Michal
35
904
16
Vachel Ondřej
41
792
17
Netopilík Zdeněk
42
686
18
Petřík Martin
49
587
19
Liška Matěj
50
493
20
Styblo Peter
52
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Staňková Nikol
5
6 530
2
Mareček Šimon
5
5 326
3
Keblová Lucie
6
4 621
4
Koštýř Michal
14
4 122
5
Sopoušek Radek
17
3 734
6
Ott Adam
19
3 417
7
Halouzka Jakub
23
3 150
8
Svoboda Jan
24
2 918
9
Jurečka Matěj
26
2 713
10
Zíta Tomáš
26
2 530
11
Klimeš Jonatán
28
2 364
12
Teubnerová Anna
30
2 213
13
Kmenta Martin
31
2 074
14
Kališová Lenka
33
1 945
15
Dobrý Jakub
39
1 826
16
Cvach Matěj
40
1 713
17
Švíková Kateřina
45
1 608
18
Přikryl Benjamín
45
1 509
19
Krsička Michal
45
1 415
20
Burska Zofia
60
1 326
21
Krsička Lukáš
61
1 241
22
Krsička Martin
63
1 160
23
Sušil Jan
65
1 083
24
Nahodil Alexander
65
1 009
25
Dudák Matěj
938
26
Muk Daniel
72
870
27
Dvořák Rudolf
72
804
28
Pavlíková Barbara
72
741
29
Viták František
77
680
30
Mojdl Ondřej
81
621
31
Bakošová Fany
88
564
32
Bauerová Markéta
94
509
33
Mojdlová Barbora
95
456
34
Vitáková Anna
105
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Petra
6
6 530
2
Sivý Štěpán
6
5 326
3
Šmídová Katka
10
4 621
4
Směšný Marek
10
4 122
5
Skotnicová Jana
14
3 734
6
Škráčková Vendula
17
3 417
7
Chlup Zdeněk
18
3 150
8
Zárubová Michaela
18
2 918
9
Rozsypal Martin
27
2 713
10
Žáček Jiří
28
2 530
11
Kováčová Tereza
29
2 364
12
Ondíková Petra
29
2 213
13
Bezušková Jana
35
2 074
14
Švancarová Martina
36
1 945
15
Lejhanec David
37
1 826
16
Matoušek Ondřej
38
1 713
17
Soukal Miloslav
43
1 608
18
Žíla Jiří
46
1 509
19
Kafka Roman
49
1 415
20
Šmakalová Pavlína
49
1 326
21
Vachelová Barbora
51
1 241
22
Pellar David
55
1 160
23
Cach Zdeněk
57
1 083
24
Soukup Filip
58
1 009
25
Matoušek Matěj
63
938
26
Starý Martin
65
870
27
Kafka Richard
74
804
28
Cachová Šárka
74
741
29
Kilarová Marie
75
680
30
Novotný Michal
80
621
31
Fučikovský Jan
84
564
32
Hodačová Veronika
89
509
33
Soldátová Tina
92
456
34
Schrollová Eva
95
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Šamšulová Tereza
4
4 221
2
Janča Jean-Baptiste
6
3 017
3
Halouzka Jiří
8
2 312
4
Bachtík Tomáš
8
1 813
5
Dvořák Ota
13
1 425
6
Provazníková Sára
17
1 108
7
Šebek Martin
19
841
8
Uher Ondřej
23
609
9
Kordovský Vojtěch
26
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ