Jachtařská liga I.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222173
Datum závodu 14.05.2022
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1126-0007 Musil Tomáš 1976
1
1
8730
1126-0086 Koutná Martina
1
8730
1126-0050 Štantejský Jan
1
8730
1126-0005 Neumann Lukáš
1
8730
2
1203-0487 Fiala Petr
2
2
6623
1203-0423 Bezušková Jana
2
6623
1203-0550 Jedlička Jan
2
6623
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
2
6623
1203-0477 Mrzílková Lenka
2
6623
3
1425-0009 Smetana Radek
3
3
5390
1425-0017 Matoušková Eva
3
5390
1425-0016 Mertlová Michaela
3
5390
1425-0010 Škoda Jan
3
5390
4
2103-0874 Kubeš Fedor
4
4
4515
2103-0804 Daněk Jan
4
4515
2103-0873 Knetig Jindřich
4
4515
2103-0221 Fanta Miroslav
4
4515
5
2101-0375 Pospíšil Martin
5
5
3837
2101-0761 Hlavsa Tomáš
5
3837
2101-0405 Karas Tomáš
5
3837
2101-0350 Hykrda Jan
5
3837
6
1145-0068 Vika Tomáš
6
6
3283
1145-0107 Kučera Tomáš
6
3283
1145-0031 Plášil Roman
6
3283
1145-0108 Sluka Zdeněk
6
3283
7
2404-0485 Audy Dan
7
7
2814
2404-0472 Kocour Ladislav
7
2814
2404-0470 Chmelová Lucie
7
2814
2404-0471 Zgraja Martin
7
2814
8
2101-0281 Marečková Renata
8
8
2408
2101-0762 Svanovská Helena
8
2408
2101-0736 Šmídová Pavla
8
2408
2101-0766 Chlupová Kateřina
8
2408
2101-0735 Pavlovská Alexandra
8
2408
9
1504-0055 Drahorád Petr
9
9
2050
1504-0996 Šabatová Barbora
9
2050
1504-0999 Mareček Šimon
9
2050
1504-0997 Kokeš Petr
9
2050
1504-0995 Marečková Lucie
9
2050
10
1702-0061 Kotek Michal
10
10
1730
1702-0185 Lassig Jiří
10
1730
1702-0258 Dvořák Jan
10
1730
1702-0087 Mareček Josef
10
1730
11
1130-0697 Brejcha Viktor
11
11
1440
1130-1768 Dumek Petr 1977
11
1440
1130-1717 Culek Jindřich
11
1440
1130-1754 Šanda Radek
11
1440
12
1130-0306 Horáček Jiří
12
12
1176
1130-1184 Horánska Magdalena
12
1176
1130-1599 Kunicová Alena
12
1176
1130-1898 Bosne David Erik
12
1176
13
1130-1430 Záluský Tomáš
13
13
932
1130-1434 Krejsa Milan
13
932
1130-0696 Denková Adéla
13
932
1130-1776 Jelínek Stanislav
13
932
14
1130-0631 Novák David
14
14
707
1130-0605 Cákoci Marek
14
707
1130-0787 Cotte Pamela
14
707
1130-0185 Nováková Barbora
14
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru