Jachtařská liga II.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221719
Datum závodu 11.06.2022
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
1
1
8940
2103-0873 Knetig Jindřich
1
8940
2103-0221 Fanta Miroslav
1
8940
2103-0736 Nejezchleba Jakub
1
8940
2
1425-0009 Smetana Radek
2
2
6832
1425-0017 Matoušková Eva
2
6832
1425-0010 Škoda Jan
2
6832
1425-0016 Mertlová Michaela
2
6832
3
2101-0405 Karas Tomáš
3
3
5600
2101-0788 Hakl David
3
5600
2101-0761 Hlavsa Tomáš
3
5600
2101-0350 Hykrda Jan
3
5600
4
1126-0001 Kulík Martin
4
4
4725
1126-0050 Štantejský Jan
4
4725
1126-0086 Koutná Martina
4
4725
1126-0007 Musil Tomáš 1976
4
4725
1126-0005 Neumann Lukáš
4
4725
5
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
5
5
4047
2404-0486 Jaroměřská Tereza
5
4047
2404-0471 Zgraja Martin
5
4047
2404-0472 Kocour Ladislav
5
4047
6
1702-0061 Kotek Michal
6
6
3493
1702-0087 Mareček Josef
6
3493
1702-0185 Lassig Jiří
6
3493
1702-0258 Dvořák Jan
6
3493
7
1214-0095 Kubový Martin
7
7
3024
1214-0017 Plecitý Martin
7
3024
1214-0037 Verner Jaroslav
7
3024
1214-0067 Tkadlec Viktor
7
3024
1214-0079 Winkler Pavel
7
3024
8
1203-0550 Jedlička Jan
8
8
2618
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
8
2618
1203-0477 Mrzílková Lenka
8
2618
1203-0596 Nápravník Jakub
8
2618
1203-0423 Bezušková Jana
8
2618
9
2101-0281 Marečková Renata
9
9
2260
2101-0736 Šmídová Pavla
9
2260
2101-0762 Svanovská Helena
9
2260
2101-0766 Chlupová Kateřina
9
2260
2101-0735 Pavlovská Alexandra
9
2260
10
1145-0079 Staniek Štěpán
10
10
1940
1145-0031 Plášil Roman
10
1940
1145-0107 Kučera Tomáš
10
1940
11
1130-1434 Krejsa Milan
11
11
1650
1130-0383 Štrait Martin
11
1650
1130-1797 Novotný Michal
11
1650
1130-1430 Záluský Tomáš
11
1650
12
1130-0697 Brejcha Viktor
12
12
1385
1130-1717 Culek Jindřich
12
1385
1130-1754 Šanda Radek
12
1385
1130-1768 Dumek Petr 1977
12
1385
13
1504-0055 Drahorád Petr
13
13
1142
1504-0997 Kokeš Petr
13
1142
1504-0131 Stýblo Petr
13
1142
9999-0054 Kubeš Filip
13
1142
14
1130-1582 Koláčný Rudolf
14
14
917
1130-1208 Oleníček Pavel
14
917
1130-1184 Horánska Magdalena
14
917
1130-0167 Mužík Martin
14
917
1130-1898 Bosne David Erik
14
917
15
1130-0631 Novák David
15
15
707
1130-1654 Nedvědický Alexandr
15
707
1130-0185 Nováková Barbora
15
707
1130-1655 Janovský Tomáš
15
707
1130-0605 Cákoci Marek
15
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru