Májový pohár

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192001
Datum 18.05.2019
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
1
1
1
1
3*
2
3
3
12
4444
2
2203-0243 Valenová Barbora 2007
2
2
3
4
2
6*
1
1
15
3541
3
1101-0470 Peterka Tomáš 2007
3
4
2
2
5*
3
2
2
18
3012
4
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
6
3
4
7*
7
1
4
6
31
2637
5
1101-0363 Janota Jonáš 2006
4
5
5
3
10*
5
8
4
34
2347
6
2101-0705 Konopík Tomáš 2007
5
8
7
8
1
11*
9
5
43
2109
7
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
7
9
6
5
11*
10
7
10
54
1908
8
2101-0741 Hýžová Helena 2008
10
6
9
6
8
13*
10
8
57
1734
9
2101-0729 Beroun Daniel 2009
11
15
12
17*
6
4
5
12
65
1581
10
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
9
10
11
11
15
9
16*
13
78
1444
11
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
12
OCS*
15
14
13
8
11
7
80
1319
12
1101-0511 Beringer Jan 2006
8
12
8
13
12
12
15
16*
80
1206
13
2201-0053 Kováč Richard 2008
13
11
13
12
16
18*
13
11
89
1102
14
2201-0054 Kováč Vladimír 2010
14
13
10
10
19
22*
12
17
95
1005
15
1101-0039 Hanka Vojtěch 2005
DNF*
7
16
9
18
17
19
14
100
915
16
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
DNS*
DNS
DNS
DNS
4
7
6
9
101
831
17
1101-0478 Štolbová Ela 2008
16
DNF*
17
16
9
14
17
15
104
752
18
2101-0751 Kouřil Vít 2006
18
14
14
15
20*
20
20
20
121
678
19
1101-0475 Hanka Vilém 2009
DNF*
DNS
DNC
DNC
14
15
14
21
139
607
20
1101-0525 Vrána Adam 2006
15
DNF*
DNC
DNC
17
19
21
18
140
541
21
2101-0722 Blatecký Martin 2007
17
DNF*
DNF
DNC
21
16
18
19
141
477
22
1101-0500 Busta Anna 2010
DNF*
DNS
DNC
DNC
23
21
23
23
165
416
23
1101-0507 Skořepová Anna 2012
DNF*
DNS
DNC
DNC
22
OCS
22
22
166
358
24
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNC
DNC
DNS
DNS
175
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán 1993
DNF*
1
1
1
1
5
1
6
16
9494
2
2404-0379 Bobek Pavel
2
7*
4
4
6
1
4
3
24
7387
3
2101-0509 Chlup Zdeněk 1979
7
2
6
3
4
2
12*
4
28
6154
4
2001-0154 Kafka Richard 1996
3
4
5
5
5
4
9*
2
28
5279
5
2419-0003 Škráčková Vendula 1989
5
9*
2
8
7
3
3
1
29
4601
6
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
6
3
3
2
2
11*
6
7
29
4047
7
2404-0454 Žáček Jiří 1996
1
5
10*
7
3
7
2
5
30
3578
8
1301-0232 Sivý Filip 1992
4
8
7
6
8
12*
11
9
53
3172
9
1504-0085 Bobková Michaela
10*
6
9
9
10
9
7
8
58
2814
10
2104-0186 Švancarová Martina 1993
13
11
13
13
DNF*
6
8
13
77
2494
11
1301-0229 Matoušek Matěj 1991
12
13
8
10
14
15*
10
10
77
2204
12
2404-0404 Kilarová Marie 1996
15*
12
11
12
13
8
13
11
80
1940
13
1301-0230 Matoušek Ondřej 1991
8
10
12
11
11
10
DNF*
DNS
81
1696
14
1301-0233 Žíla Jiří 1994
11
DNF*
DNS
15
12
OCS
5
12
93
1471
15
2001-0172 Ondíková Petra 1991
9
14
DNF*
14
9
14
DNF
DNF
98
1261
16
2104-0210 Kubík Martin 2003
14
15
14
16
DNF*
16
14
15
104
1065
17
1901-0392 Novohradský Filip 2001
16
16
15
17*
15
13
15
16
106
881
18
1301-0501 Sivý Daniel 1998
17
17
DNC*
DNC
DNF
17
16
14
119
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0447 Hýža Vít 2005
1
1
1
1
1
2
1
DNS*
8
1156
2
2103-0853 Bína Rudolf 2007
2
3*
3
2
2
3
2
1
15
554
3
2103-0825 Kuklík Radek 2005
3*
2
2
3
3
1
3
2
16
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ