Borůvková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191325
Datum 31.08.2019
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0104 Hálová Lucie
2
1
3*
1
1
5
7387
1203-0586 Pfeifer Matyáš
5
7387
2
1203-0594 Dvořáková Nela
1
3*
1
2
2
6
5279
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
6
5279
3
1101-0127 Holubová Tereza
8*
5
2
3
3
13
4047
1214-0111 Winklerová Anna
13
4047
4
1203-0591 Dítětová Tereza
6*
2
6
6
4
18
3172
1203-0608 Dítětová Anna Marie
18
3172
5
1101-0444 Motal Filip
4
4
5
5
DNC*
18
2494
1101-0539 Dressler Antonín
18
2494
6
1602-0131 Vlach Miroslav
5
7*
7
4
5
21
1940
1602-0329 Vlachová Eliška
21
1940
7
1101-0481 Ronovský Jonáš
3
6
4
DNC*
DNC
23
1471
1101-0522 Šebor Martin Morgan
23
1471
8
1214-0110 Winkler Adam
7
8*
8
7
6
28
1065
1602-0104 Krchňavý Vít
28
1065
9
1101-0454 Žalud František
9
DNF*
9
DNC
DNF
38
707
1101-0538 Dressler Josef
38
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0470 Peterka Tomáš
1
1
4*
1
1
4
3645
2
1101-0211 Klíma Vojtěch
3*
2
1
3
3
9
2742
3
1901-0482 Plachý Jonáš
5*
3
5
2
2
12
2213
4
1305-0321 Lojková Karolína
2
4*
3
4
4
13
1839
5
1130-1129 Paigerová Nina
6*
5
2
5
6
18
1548
6
1101-0511 Beringer Jan
7*
6
6
7
5
24
1310
7
1101-0474 Škoda Jan
10*
7
8
6
7
28
1110
8
1101-0526 Zákoucký Václav
9*
8
7
9
8
32
936
9
1101-0500 Busta Anna
8
10
9
12*
10
37
782
10
1305-0328 Lojka Jakub
12
9
DNF*
11
9
41
645
11
1302-0059 Plch Jan
11
12*
10
10
11
42
521
12
1302-0052 Plch Jiří
4
DNC*
DNC
DNC
DNC
46
407
13
1302-0057 Plch Zdeněk
13
11
DNF*
8
DNC
46
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0794 Viščor Dan
3
1
5
3
8*
2
14
10493
2103-0795 Viščorová Nela
14
10493
2
2103-0796 Dadák Lukáš
1
4
7*
7
3
1
16
8385
2103-0922 Šlechtická Kateřina
16
8385
3
2103-0824 Pešková Adéla
5
6*
1
2
4
6
18
7153
2103-0852 Křenková Kristýna
18
7153
4
1101-0466 Borkovec Bořek
2
11*
6
6
2
3
19
6278
1101-0419 Stibůrková Tereza
19
6278
5
1703-0228 Václavík Jakub
4
2
2
DNC*
5
10
23
5600
1703-0248 Muchová Kateřina
23
5600
6
1402-0405 Cibulka Vojtěch
7
9
11*
4
1
4
25
5046
1401-0479 Hanton Josef
25
5046
7
1901-0469 Richterová Eliška
14
19*
4
1
13
8
40
4577
1901-0468 Richter Jan
40
4577
8
1302-0054 Szmaragowski David
12*
5
10
8
6
12
41
4171
1149-0007 Svobodová Sára
41
4171
9
1101-0541 Kuthanová Kateřina
9
7
14*
12
11
5
44
3813
1145-0096 Iljuchin Matěj
44
3813
10
2103-0913 Šabatová Barbora
OCS*
13
3
9
9
15
49
3493
2103-0888 Šmídmajer Lukáš
49
3493
11
1101-0445 Kaltounková Klára
6
RET*
8
13
15
11
53
3203
1302-0053 Szmaragowski Dominik
53
3203
12
2103-0857 Janáček Vojtěch
13
14
17*
10
10
7
54
2938
2103-0858 Schwanzer Albert
54
2938
13
1101-0451 Stibůrková Eliška
8
3
15
5
DNS*
OCS
57
2695
1101-0521 Najvárková Magdaléna
57
2695
14
1101-0499 Krasauskas Tadas
16
15
24*
14
7
9
61
2470
1101-0498 Sazama Michal
61
2470
15
2103-0854 Křenková Monika
10
8
9
15
DNC*
19
61
2260
2103-0928 Trubačíková Hana
61
2260
16
1401-0482 Juha Jan
18*
16
13
11
12
13
65
2064
1401-0478 Čechura Ladislav
65
2064
17
2103-0887 Buchtová Sarah
11
DNF*
16
19
14
14
74
1879
1703-0249 Tomeš Jiří
74
1879
18
1902-0202 Veselá Ema
17
17
12
18
DNC*
16
80
1706
1902-0196 Drábek Oldřich
80
1706
19
2103-0886 Buchtová Agnes
20*
12
18
17
16
17
80
1541
2103-0864 Šebková Kristýna
80
1541
20
1101-0446 Brhelová Iva
15
10
22
OCS*
19
21
87
1385
1101-0543 Detwiler Torsten Lukas
87
1385
21
1402-0457 Rusňák Štěpán
22*
21
19
16
17
18
91
1237
1504-0001 Rezek Richard
91
1237
22
9999-0107 Nantl Vojtěch
21
18
21
20
21
22*
101
1096
23
2103-0948 Navrátilová Helena
19
20
23
OCS*
20
20
102
960
2101-0741 Hýžová Helena
102
960
24
9999-0108 Červinková Beáta
23
DNF*
20
DNF
18
DNF
113
831
9999-0109 Šulcová Tina
113
831
25
1312-0045 Václavík Jakub
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
130
707
9999-0110 Václavíková Adéla
130
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0477 Kubů Alvin
2*
1
1
1
1
4
5600
2
9999-0111 Myslík Matyáš
1
2*
2
2
2
7
3493
3
9999-0112 Jahn Bohumil
3
3
4*
3
3
12
2260
4
1703-0254 Tomeš Karel František
5*
4
3
4
4
15
1385
5
9999-0113 Stibůrek Matěj
4
5*
5
5
5
19
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ