Tomáš Formánek

 Zpět

Datum narození: 1955
Adresa Malé Hradisko 328
Malé Hradisko
798 49
Telefon 702315603
E-mail formec@tiscali.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Krajský rozhodčí
výjimka KSJ24 - 25.2.2017
0443 09.03.2013 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy 0183 01.11.2001 - 01.05.2021
Člen ČSJ s licencí: YachtClub Dyje z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2109-0611 17.04.2018 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082126 15.08.2008 Veteran Cup Finn Nové Mlýny Fin 4 7 1 945
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062418 18.08.2006 Veteran Cup Finn 2006 Žermanice Fin 1 9 261
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052128 Veteran CUP Finn Brněnská přehrada Fin 2 19 405
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022107 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 2 16 202
022506 VI. Česká námořní rally MČR inshore Chorvatsko NJ 6 15 3 226
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 12
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 7
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,RsX-7P, Bic-3M Rozhodčí 7 7
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
182410 07.07.2018 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Rozhodčí 12 12
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 7
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Rozhodčí 4 4
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac-12mr,Fun-7P Rozhodčí 12 12
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 12 12
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 12 12
172159 08.09.2017 ČP Slalom V. Nové Mlýny Fus-7P Rozhodčí 7 7
172185 22.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad-6ip Rozhodčí 6 6
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
172169 23.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 7 7
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Rozhodčí 12 12
172173 28.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-7P,L47-7P,Lar-7P,Fb-7P Rozhodčí 7 7
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Rozhodčí 12 12
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,RsX-7P,Bic-7P,Rac-4K,Rac-3C,Rac-3M Rozhodčí 7 7
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 6
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 12 12
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsF-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 7
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 12 12
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 7
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,420-7P,29r-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Rozhodčí 12 12
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny Rs7-7P,RsV-7P,29r-7P Rozhodčí 7 7
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las-7P,L47-7P,De1-7P Rozhodčí 7 7
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P,Cad-7P Rozhodčí 7 7
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin-8mz,Fin-3R Rozhodčí 8 8
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Evr-3M,Fin-3M,Fb-2,L47-2,Lar-3M Rozhodčí 3 3
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
152170 05.09.2015 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Spl-7P,29r-7P Rozhodčí 7 7
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-4P,L47-4P,Las-4P,420-4P Rozhodčí 4 4
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Lar-6mr,De1-4P,L47-4P Rozhodčí 6 6
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-3M,L47-2,Lar-2 Předseda protestní komise 4 6
142157 13.09.2014 RS Moravia Regatta Nové Mlýny 29r-4P,RsO-4P,RsV-4P,RsF-4P,Rs7-4P Rozhodčí 4 4
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb-4P,Vau-4P,Fd-3C,420-4P Rozhodčí 4 4
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q-4P Rozhodčí 4 4
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin-5mz,Fin-4P,Las-5mz,De1-5mz,Las-4P,Lar-5mz,Lar-4P,Evr-5mz,Evr-4P,De1-4P Rozhodčí 5 5
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,L47-4P Rozhodčí 4 4
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Rozhodčí 4 4
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Evr-2,Vau-2,Q-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr,L47-5mz Rozhodčí 6 6
132139 02.09.2013 Mistrovství světa RAC Nové Mlýny Rac-12ms Rozhodčí 12 12
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P,Fd-4P,Vau-4P Rozhodčí 4 4
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Rs7-4P,RsF-4P,T24-4P Rozhodčí 4 4
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Rozhodčí 4 4
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
122410 14.07.2012 Bermuda Cup-O pohár černé perly Slezská Harta Fin-1,Kaj-1,Pir-1 Předseda protestní komise 1 2
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 Rozhodčí 5 5
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr-4K,Evr-3M,Lar3-M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-1 Rozhodčí 4 4
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb-4P,Fd-4P,Fin-4P Rozhodčí 4 4
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-4P,Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Rozhodčí 4 4
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P Rozhodčí 4 4
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice L47-3M,Q-3M,Evr-2,Lar-2,Fin-1 Rozhodčí 3 3
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Rozhodčí 4 4
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr-4K,Las-3M,Evr-3M,Lar-3M,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Las-5ip,Fin-5mz,420-5mz,420-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2 Rozhodčí 5 5
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr-10ms Rozhodčí 10 10
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fd-6mr,Vau-6mr Rozhodčí 6 6
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P Rozhodčí 4 4
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr Rozhodčí 6 6
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb-4P Rozhodčí 4 4
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Člen protestní komise 3 3
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Rozhodčí 6 6
112212 28.10.2011 Konec sezóny Chomoutov Evr-1,Fin-1,Q-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Fd-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P,T24-3M Rozhodčí 5 5
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Evr-2,Lar-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Předseda protestní komise 4 6
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice 420-5mz,Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,420-3M,Lar-3M,Las-3M,Fin-2,420-2 Rozhodčí 5 5
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr Rozhodčí 6 6
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr Rozhodčí 6 6
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Spl-4P,Q-4P,T24-4P Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad-4P,Fla-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,T24-4P Rozhodčí 4 4
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Lar-1,Pir-1,Q-1 Předseda protestní komise 1 2
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice 420-mz,Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,Lar-4K Rozhodčí 5 5
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P,Fla-4P,Spl-4P,T24-3C,T24-3M Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny 420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,470-5ip,470-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,Las-3M,L47-3R,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Evr-3M,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420-5mz,470-5mz,Evr-5mz, Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
072202 19.05.2007 Olomoucká regata Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Las-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,L47-4P,Fin-2 Rozhodčí 5 5
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Lar-6mr,Fin-4P,Q-4P,T24-4P Rozhodčí 6 6
072211 20.10.2007 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ