ME RS FEVA

 Zpět

CTl 161306
Datum 13.05.2016
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Asociace lodních tříd RS, z.s.
Zúčastněné třídy RsF-18me,RsA-6ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Lucas Marshall
1
35 464
Lewis Jack
35 464
2
Dobrá Tereza
2
30 046
Dobrý Jakub
30 046
3
Košťál Petr
3
26 876
Čermák Jaroslav
26 876
4
Uko Rasmus Tiidemann
4
24 627
Hugo Rasmus Vaino
24 627
5
Hlaváček Matouš
5
22 883
Brož Vojtěch
22 883
6
Viščor Dan
6
21 457
Tupý Petr
21 457
7
Annabel Wickel
7
20 252
Nynke Verwoerd
20 252
8
Lucy Ferguson
8
19 209
Pierce Harris
19 209
9
Arthur Nankman
9
18 288
Joris Nankman
18 288
10
Jildou Gerritsen
10
17 464
Lizet de Vries
17 464
11
Caitlin Webster
11
16 719
Jessica Jobson
16 719
12
Lorenzo Ricco
12
16 039
Giovanni Boletti
16 039
13
Helen Ausman
13
15 413
Helen Pais
15 413
14
Švíková Kateřina
14
14 834
Keblová Lucie
14 834
15
Merle Louwinger
15
14 295
Mette Rijk
14 295
16
Davide Carbonelli
16
13 790
Mattia Zinetti
13 790
17
Mihkel Paal
17
13 316
Kaarel Paal
13 316
18
Václavík Jakub
18
12 869
Vaszi Mikuláš
12 869
19
Hála Petr
19
12 447
Koštýř Michal
12 447
20
Burger Leon
20
12 046
Tkadlecová Sára
12 046
21
Vychová Eliška
21
11 664
Vychová Zuzana
11 664
22
Rando Vainikk
22
11 301
Markus Kostabi
11 301
23
De Luca Elena
23
10 953
Colledan Sofia
10 953
24
Sam Leenhouts
24
10 620
Selma van der Tuin
10 620
25
Drago Stefano
25
10 301
Forasacco Nicolo
10 301
26
Tobias Reiter
26
9 995
Jasper Rufus Rytovaara
9 995
27
Šindelář Jan
27
9 700
Gebhart Jan
9 700
28
Holá Magdaléna
28
9 415
Čechura Přemysl
9 415
29
Johannes Lindergaard
29
9 141
Gustav Calusen
9 141
30
Brhelová Iva
30
8 876
Vítová Anna
8 876
31
Švíková Bára
31
8 620
Altmannová Kateřina
8 620
32
Zita Tomáš
32
8 371
Jurečka Matěj
8 371
33
Páleníček Matyáš
33
8 131
Viták František
8 131
34
Hannah Tuulas
34
7 898
Veronika Kuvatova
7 898
35
Cibulka Vojtěch
35
7 671
Cibulková Veronika
7 671
36
Perbellini Federica
36
7 451
Faoro Tea
7 451
37
Alice Lucy
37
7 237
Jess Flint
7 237
38
Raphael Emery
38
7 028
Luca Bertschy
7 028
39
Stibůrková Eliška
39
6 825
Červinka Sebastián
6 825
40
Bauerová Markéta
40
6 627
Doležal Tomáš
6 627
41
Benjamin Poulsen Mataji
41
6 434
Sofie Tang Christensen
6 434
42
Agoston Naray
42
6 246
Domokos Sarmay
6 246
43
Záruba Adam
43
6 062
Páleníčková Aneta
6 062
44
Ansgar Pahl
44
5 882
Johannes Basler
5 882
45
Karla Luhar
45
5 706
Anvar Sepp
5 706
46
Pelnář Petr
46
5 535
Horák Miroslav
5 535
47
Mate Magyar
47
5 366
Bendeguz Naray
5 366
48
Hendry Ollin
48
5 202
Erik Joevere
5 202
49
Svorová Barbora
49
5 041
Svorová Tereza
5 041
50
Isabella D´Ambrossa
50
4 883
Emma Ziliani
4 883
51
Vymazalová Agáta
51
4 728
Nejezchleba Jakub
4 728
52
Šilhan Matyáš
52
4 576
Šilhan Šimon
4 576
53
Sehnalová Tereza
53
4 427
Pavlíková Barbara
4 427
54
Hanton Josef
54
4 281
Klimešová Tereza
4 281
55
Baštář Ondřej
55
4 138
Štursová Lucie
4 138
56
Buřil Adam
56
3 997
Žůrek Adam
3 997
57
Zannaro Giulianno
57
3 858
Ott Alexander
3 858
58
Pešková Adéla
58
3 722
Justová Anna
3 722
59
Kiszka Samuel
59
3 589
Kubů Jáchym
3 589
60
Richterová Eliška
60
3 457
Košťálová Bára
3 457
61
Majchrák Kristian
61
3 328
Pourová Barbora
3 328
62
Dadák Lukáš
62
3 201
Huk Vítězslav
3 201
63
Košata Lukáš
63
3 076
Smrčka Jiří
3 076
64
Koláčková Jasmína
64
2 953
Vallová Anna
2 953
65
Robbe Verhoest
65
2 832
Brent Verhoest
2 832
66
Škvařil Patrik
66
2 712
Hakl David
2 712
67
Papetti Caterina
67
2 595
Lazzarini Ilaria
2 595
68
Hajný Martin
68
2 479
Sitař Robin
2 479
69
Richter Jan
69
2 365
Veselá Elena
2 365
70
Viščorová Nela
70
2 252
Vymazalová Karolína
2 252
71
Lederová Štěpánka
71
2 142
Valeš Jáchym
2 142
72
Nils Hoffmann
72
2 032
Leon Dransfeld
2 032
73
Říčanová Nicol
73
1 924
Lokajíčková Lucie
1 924
74
Veselý Štěpán
74
1 818
Havelka Pavel
1 818
poř.
jméno
body
l.body
1
Barton Peter
1
10 217
2
Haavel Ants
2
7 808
3
Giorgini Michele
3
6 400
4
Sargent Kate
4
5 400
5
Jersovas Paulius
5
4 625
6
Townend Peter
6
3 992
7
Sillaste Andrias
7
3 456
8
Vernere Anna
8
2 992
9
Bill Tucker
9
2 583
10
Cákoci Marek
10
2 217
11
Šulc David
11
1 886
12
Bryx Petr
12
1 583
13
Mrázová Sylvia
13
1 305
14
Holak Andrej
14
1 048
15
Hain Wladimir
15
808
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ