Primátorský štít

 Zpět

CTl 161118
Datum 22.10.2016
Dní 2
Místo konání Vltava Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Pfeifer Matyáš
5
4 404
Hrnčířová Vendula
4 404
2
Kramplová Annamaria
7
3 200
Štursová Lucie
3 200
3
Postránecký František
10
2 496
Postránecká Klára
2 496
4
Winkler Adam
13
1 996
Hálová Lucie
1 996
5
Dítětová Tereza
15
1 608
Vychová Eliška
1 608
6
Žalud František
16
1 291
Cvikrová Michaela
1 291
7
Motal Adam
20
1 024
Holubová Tereza
1 024
8
Hrnčíř Matyáš
24
792
Bryxová Lucie
792
9
Pačanda David
27
587
Motal Filip
587
10
Ronovský Jonáš
29
404
Holubová Kristýna
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
3
3 012
Vlachová Veronika
3 012
2
Vít Ladislav
7
2 109
Štursová Jana
2 109
3
Dragoun Dominik
8
1 581
Vychová Zuzana
1 581
4
Doležal Tomáš
13
1 206
Páleníčková Aneta
1 206
5
Červenka Tadeáš
13
915
Stejskal Max
915
6
Nový Marek
14
678
Opletalová Ivana
678
7
Chodora Miroslav
17
477
Štursová Pavla
477
8
Andělová Zuzana
25
303
Boháček David
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Jurečka Šimon
4
5 220
2
Jurečka Matěj
6
4 016
3
Teubnerová Anna
9
3 312
4
Himmel Jiří
10
2 812
5
Mlejnek Tomáš
11
2 425
6
Himmelová Klára
14
2 108
7
Nahodil Alexander
21
1 840
8
Brabec Václav
23
1 608
9
Hatle Maria Stella
28
1 404
10
Buchar Petr
29
1 220
11
Valenta Jan
29
1 055
12
Lojková Karolína
30
904
13
Semerád Sebastian
31
765
14
Merbs Michal
38
636
15
Krása Štěpán
39
516
16
Povolný Adam
39
404
17
Ryšavý Jan
54
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Drozda Jan
4
3 517
2
Horký Jan sen.
7
2 312
Horký Jan sen.
7
2 312
Horký Jan jun.
2 312
3
Ochec Jan
9
1 608
4
Holá Magdaléna
11
1 108
Holý Tomáš
1 108
5
Vyšín Miroslav
18
721
6
Podlenová Šárka
21
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Valdhansová Klára
3
1 406
2
Cvachová Adéla
6
804
3
Cvach Matěj
8
452
4
Podzimek Antonín
8
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Dobrá Tereza
3
2 838
Dobrý Jakub
2 838
2
Majchrák Kristian
7
1 935
Pourová Barbora
1 935
3
Košata Lukáš
11
1 407
Smrčka Jiří
1 407
4
Kaltounková Klára
13
1 032
Hlaváček Matouš
1 032
5
Richterová Eliška
15
741
Košatová Lucie
741
6
Richter Jan
18
504
Škvařil Patrik
504
7
Brhelová Iva
19
303
Stibůrková Eliška
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ