Cena Šumavy

 Zpět

CTl 071307
Datum 09.06.2007
Dní 2
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Evr-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
3 200
Mendíková Tereza
3 200
2
Zajíček Petr
1 996
Šimek Karel
1 996
3
Houdek Roman
1 291
Fiala Pavel
1 291
4
Lehečka Ondřej
792
Lehečka Zdeněk
792
5
Cvan Martin
404
Ach-Hübner Otakar
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšil Martin
2 663
2
Chmel Václav
2 061
3
Hrubý Karel
1 709
4
Blatecký David
1 459
5
Drahorád Petr
1 265
6
Huček Jakub
1 107
7
Šenkýř Ivan
973
8
Horáček Marek
857
9
Šlechta Jiří
754
10
Solík Jakub
663
11
Bauer Franta
580
12
Lachner Vít
505
13
Vachel Petr
435
14
Solfronk Antonín
371
15
Král Karel
311
16
Deutscher Patrik
255
17
Kotisa Jan
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Bilka Adam
1 857
2
Baran Maroš
1 556
3
Sivý Štěpán
1 380
4
Cejnar Lukáš
1 255
5
Lejhanec Filip
1 158
6
Novotný Štěpán
1 079
7
Bezděková Martina
1 012
8
Sláma Eduard
954
9
Teplý Ondřej
903
10
Vachel Ondřej
857
11
Cejnar Matyáš
815
12
Bachtík Tomáš
778
13
Vaďurová Dominika
743
14
Bachtík Lukáš
711
15
Hájek Daniel
681
16
Bezděk David
653
17
Kafka Richard
626
18
Blažek Jan
602
19
Štěpánský Jan
578
20
Žíla Jiří
556
21
Podzimek Antonín
535
22
Houska Vojtěch
514
23
Vlachová Veronika
495
24
Balzerová Adéla
477
25
Němec Vojtěch
459
26
Hanuš Daniel
442
27
Kafka Roman
426
28
Zárubová Michaela
410
29
Starý Martin
394
30
Minksová Barbora
380
31
Bonga Jakub
366
32
Žáček Jiří
352
33
Holyszewská Anna
338
34
Trejbalová Samanta
325
35
Smolařová Barbora
313
36
Mouchová Karolína
301
37
Kováčová Tereza
289
38
Novotný Michal
277
39
Provazníková Sára
266
40
Pilařová Tereza
255
41
Šugárová Kristýna
244
42
Vrzalová Elen
234
43
Dostálová Vlasta
223
44
Smola Matěj
213
45
Uher Ondřej
204
46
Zajíček Daniel
194
47
Valdhansová Klára
185
48
Pokošová Petra
176
49
Sobota Martin
167
50
Solfronková Ludmila
158
51
Cvachová Adéla
149
52
Paleček Šimon
141
53
Thompson Harry
133
54
Trávníčková Nikol
124
55
Koštýř Michal
109
55
Pokoš Radim
109
55
Kühnel Radim
109
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Katka
3 156
2
Audy Dan
2 554
3
Škráčková Vendula
2 202
4
Černá Anna
1 952
5
Zárubová Daniela
1 758
6
Chlup Zdeněk
1 600
7
Šmídová Petra
1 466
8
Landkammerová Jana
1 350
9
Vlček Dominik
1 248
10
Skotnicová Jana
1 156
11
Soukal Miloslav
1 073
12
Rozsypal Jakub
998
13
Staniek Štěpán
928
14
Novotný Václav
864
15
Staniek Michal
804
16
Vachelová Barbora
748
17
Stránská Lucie
695
18
Ondíková Petra
646
19
Směšný Marek
599
20
Kotisa Jan
554
21
Lejhanec David
512
22
Rozsypal Martin
471
23
Záruba Marek
433
24
Škoda Jan
396
25
Matoušková Eva
360
26
Jindřichová Markéta
326
27
Cach Zdeněk
294
28
Cachová Šárka
262
29
Netopilík Zdeněk
231
30
Valdhansová Aneta
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Solfronk Antonín ml.
2 610
2
Korytář Václav
2 008
3
Černý Ondřej
1 656
4
Bitomský Martin
1 406
5
Obrtlík Filip
1 212
6
Audyová Markéta
1 054
7
Brožek Martin
920
8
Guryča Jan
804
9
Hotovec Jan
702
10
Cejnar Tomáš
610
11
Volf Vojtěch
527
12
Petřík Martin
452
13
Frnka David
382
14
Formánek Michael
318
15
Lupták Jan
258
16
Kopečná Klaudie
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ