Velká cena Optimist

 Zpět

CTl 062104
Datum 29.04.2006
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Cad-4P,L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Evr-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Parůžek Jiří
5 693
Hálová Kateřina
5 693
2
Šínová Alexandra
4 489
3
Kořanová Michaela
3 784
Čuláková Adéla
3 784
4
Lambl Vojtěch
3 285
Štrunc Jan
3 285
5
Daniel Jakub
2 897
6
Seidl Šimon
2 580
7
Parůžek Zdeněk
2 312
9
Kořanová Johanka
1 876
Svoboda Lukáš
1 876
10
Škoda Vít
1 693
Havel Filip
1 693
11
Piherová Vlasta
1 527
12
Hykrda Jakub
1 376
Hykrdová Eliška
1 376
13
Janča JeanBaptiste
1 237
14
Kliment Michal
1 108
15
Burdová Michaela
989
Kubát Michal
989
16
Drdošová Karolína
876
17
Huk Václav
771
18
Kupská Markéta
672
19
Kuehnl Šimon
578
20
Kotková Anna
489
21
Vodáček Tomáš
404
poř.
jméno
body
l.body
3
Dymák Jiří
5 720
5
Novotný Štěpán
4 833
7
Teplý Ondřej
4 248
8
Vachelová Barbora
4 016
9
Hájek Daniel
3 812
11
Starý Martin
3 463
12
Sivý Štěpán
3 312
13
Vachel Ondřej
3 173
15
Sláma Eduard
2 924
16
Knorrová Barbora
2 812
17
Smolařová Barbora
2 707
22
Němec Vojtěch
2 259
23
Hodačová Veronika
2 182
24
Utíkal Petr
2 108
26
Zárubová Michaela
1 969
30
Cejnar Lukáš
1 720
32
Strejček Radim
1 608
34
Tichánek Michael
1 503
35
Cejnar Matyaš
1 452
36
Ščerba Patrik
1 404
37
Žíla Jiří
1 356
38
Šprc Petr jun.
1 310
39
Valhausová Klára
1 264
40
Švancarová Martina
1 220
41
Hanuš Daniel
1 178
42
Trejbalová Samanta
1 136
44
Bachtík Lukáš
1 055
46
Korvas Filip
978
47
Vrzalová Elen
940
48
Guryča Jan
904
51
Podzimek Tonda
798
52
Kratochvíl Jiří
765
56
Jindřich Marek
636
57
Cvachová Adéla
605
60
Lejhanec Filip
459
60
Dostálová Vlasta
459
60
Homola Michal
459
poř.
jméno
body
l.body
2
Audy Dan
3 594
4
Šmídová Petra
2 691
5
Packová Kristýna
2 400
6
Trenzová Karolína
2 162
7
Čudek Radim
1 962
8
Packová Alexandra
1 788
9
Rozsypal Jakub
1 634
10
Stránská Lucie
1 497
11
Novotný Vaclav
1 373
12
Zaruba Marek
1 259
13
Kotisa Jan
1 155
14
Staniek Michal
1 058
16
Ondíková Petra
884
18
Sanková Lenka
731
20
Rozsypal Martin
594
21
Rešl Matěj
530
22
Fučíkovský Jan
470
25
Šachl Zdeněk
303
poř.
jméno
body
l.body
2
Blatecký David
3 904
3
Černý Michal
3 200
4
Kozelský Jakub
2 700
5
Pospíšil Martin Ing.
2 312
6
Chlup Zdeněk
1 996
7
Huček Jakub
1 728
9
Horáček Marek
1 291
10
Šenkýřová Lenka
1 108
11
Holotík Miroslav, JUDr.
943
13
Pospíšilová Lucie
653
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
3 784
4
Solfronk Antonín ml.
1 376
5
Ircing Pavel
989
7
Cejnar Tomáš
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ