MČR - Optimist

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192144
Datum 22.08.2019
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0726 Dokoupilová Linda
4
1
5
4211
2
1703-0244 Kraus Lukáš
3
3
6
3609
3
1609-0256 Nevelöš Tibor
2
5
7
3256
4
1606-0279 Kaláb Jindřich
14
2
16
3007
5
9901-0004 Brestovský Oliver
1
16
17
2813
6
2101-0725 Dokoupilová Beáta
5
13
18
2654
7
2419-0061 Rabasová Adéla
6
12
18
2520
8
1606-0956 Knorr Petr
15
6
21
2404
9
2116-0008 Šindelka Ondřej
20
9
29
2302
10
1130-0816 Buchar Petr
12
18
30
2211
11
1402-0457 Rusňák Štěpán
16
17
33
2128
12
1609-0298 Rais Michal
18
19
37
2052
13
1304-0262 Flosmanová Kristýna
7
31
38
1983
14
9901-0009 Hrušková Sára
9
29
38
1918
15
1606-0282 Ráža Matyáš
13
25
38
1858
16
2116-0011 Štafa Patrick
21
21
42
1802
17
1909-0080 Kučerová Michaela
35
8
43
1750
18
2203-0243 Valenová Barbora
33
11
44
1700
19
1101-0470 Peterka Tomáš
31
14
45
1653
20
1302-0052 Plch Jiří
11
44
55
1609
21
1703-0236 Burda František
32
23
55
1566
22
1909-0061 Flídr Jaromír
26
35
61
1526
23
2001-0240 Ptáčková Markéta
23
41
64
1487
24
1702-0205 Chlumská Tereza
25
43
68
1450
25
1101-0433 Klíma Jáchym
28
40
68
1415
26
1101-0208 Hatle Stella Marie
36
32
68
1381
27
9901-0005 Slosiar Leo
10
61
71
1348
28
1609-0312 Podrábská Adéla
39
33
72
1316
29
2201-0053 Kováč Richard
37
37
74
1286
30
2101-0717 Chalupníková Klára
8
67
75
1256
31
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
29
46
75
1228
32
1305-0321 Lojková Karolína
22
54
76
1200
33
1705-0189 Šercl Ondřej
55
28
83
1174
34
1609-0301 Tlapák Vojtěch
27
57
84
1148
35
1705-0164 Verl Jan
40
47
87
1123
36
9901-0003 Štelaničiak Matej
42
48
90
1098
37
1130-0853 Valenta Jan
45
45
90
1074
38
1101-0211 Klíma Vojtěch
52
39
91
1051
39
9901-0007 Szitás Ondrej
41
50
91
1029
40
2419-0063 Bělunková Tatiana
24
69
93
1007
41
1701-0305 Hartig Bartoloměj
34
62
96
985
42
2001-0235 Ptáčková Tereza
38
58
96
964
43
1130-1129 Paigerová Nina
44
53
97
944
44
1206-0343 Mašková Eliška
53
51
104
924
45
1203-0589 Roček Matyáš
69
36
105
904
46
9901-0002 Holešová Lívia
BFD
4
106
885
47
1701-0331 Klíma Ondřej
50
56
106
866
48
2116-0006 Jaroš Adam
BFD
7
109
848
49
1901-0481 Mareš Michael
67
42
109
830
50
1302-0053 Szmaragowski Dominik
46
63
109
813
51
1702-0191 Povolný Adam
DNE
10
112
796
52
2101-0722 Blatecký Martin
48
64
112
779
53
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
61
52
113
762
54
9901-0008 Pribylka Jakub
47
68
115
746
55
1609-0303 Kříž Jan
BFD
15
117
730
56
2101-0705 Konopík Tomáš
17
DNF
119
714
57
2201-0054 Kováč Vladimír
54
65
119
699
58
1101-0352 Lokajíčková Lucie
19
DNF
121
684
59
2419-0079 Fanfrlová Markéta
BFD
20
122
669
60
1902-0197 Dymáková Liliana
BFD
22
124
654
61
1101-0511 Beringer Jan
51
73
124
640
62
1101-0363 Janota Jonáš
BFD
24
126
626
63
1703-0249 Tomeš Jiří
BFD
26
128
612
64
1902-0198 Dymák Matyáš
BFD
27
129
598
65
1101-0514 Klímová Johana
BFD
30
132
585
66
2101-0729 Beroun Daniel
30
DNF
132
572
67
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
BFD
34
136
558
68
2101-0741 Hýžová Helena
62
76
138
546
69
1701-0337 Novák Vojtěch
72
66
138
533
70
1101-0478 Štolbová Ela
BFD
38
140
520
71
1705-0188 Zima Daniel
68
72
140
508
72
1902-0202 Veselá Ema
43
DNF
145
496
73
2101-0757 Blatecká Veronika
75
71
146
484
74
1702-0193 Chlumský Tomáš
71
75
146
472
75
1609-0308 Tlapáková Zuzana
BFD
49
151
461
76
1909-0090 Semler Jan
49
DNF
151
449
77
2404-0450 Hejnová Karolína
BFD
55
157
438
78
1504-0094 Motlíková Pavlína
56
DNS
158
426
79
1701-0336 Novák Adam
57
DNF
159
415
80
1305-0328 Lojka Jakub
58
DNF
160
404
81
1101-0474 Škoda Jan
BFD
59
161
394
82
1703-0257 Štolba Marek
59
DNF
161
383
83
9901-0006 Brestovská Tamara
BFD
60
162
372
84
1206-0339 Procházková Tereza
60
DNF
162
362
85
1101-0500 Busta Anna
63
DNF
165
352
86
1606-0304 Snížek Jan
64
DNF
166
342
87
1101-0526 Zákoucký Václav
65
DNF
167
332
88
1705-0165 Verl Vojtěch
66
DNF
168
322
89
1504-0001 Rezek Richard
BFD
70
172
312
90
1702-0206 Povolný Jakub
70
DNF
172
302
91
1302-0059 Plch Jan
73
DNF
175
293
92
1909-0099 Bilerová Rozálie
BFD
74
176
283
93
1302-0057 Plch Zdeněk
74
DNF
176
274
94
1101-0039 Hanka Vojtěch
76
DNF
178
264
95
2101-0750 Nováček Vojtěch
77
DNF
179
255
96
1101-0475 Hanka Vilém
78
DNF
180
246
97
1702-0220 Bernt Bartoloměj
DNC
DNF
204
219
97
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
DNC
DNF
204
219
97
1101-0507 Skořepová Anna
BFD
DNF
204
219
97
1909-0035 Kučera Matěj
BFD
RET
204
219
97
9901-0001 Rolík Michal
BFD
DNF
204
219
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ