Pohár o Velké Dářko

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192002
Datum 01.06.2019
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Fin-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0583 Teplý Ondřej 1995
1
1
1
3*
3
10493
2
2101-0466 Hýža Jiří 1975
5*
4
3
1
8
8385
3
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
3
20*
2
8
13
7153
4
1504-0010 Gebhart Zdeněk 1959
9
3
12*
2
14
6278
5
2103-0437 Lidařík Rudolf 1978
7
6
11*
4
17
5600
6
1703-0229 Rameš Ivan 1962
6
7
4
9*
17
5046
7
9901-0001 Mosný Peter 1966
4
5
10
DNF*
19
4577
8
1214-0017 Plecitý Martin 1957
2
13
16*
5
20
4171
9
2408-0002 Hyrš Ladislav 1970
17*
2
5
13
20
3813
10
1703-0160 Cintl Václav 1975
13*
8
6
7
21
3493
11
2103-0771 Čajčík Jan 1988
11
9
23*
6
26
3203
12
2203-0112 Červenka Matouš 1974
18*
11
7
11
29
2938
13
2405-0118 Ščerba Patrik 1993
8
12
9
14*
29
2695
14
2201-0024 Sedláček Petr 1988
15*
15
8
10
33
2470
15
1219-0006 Skalický Vladimír 1960
14
10
17*
12
36
2260
16
1901-0009 Kmoníček Jiří 1953
10
22*
14
16
40
2064
17
1702-0039 Vacula Martin 1968
12
14
19*
15
41
1879
18
2404-0426 Dybal Zdeněk 2000
16
17
15
20*
48
1706
19
2203-0134 Heneš David 1981
24*
21
13
19
53
1541
20
1130-1197 Kaloš Martin 1964
19
16
21*
21
56
1385
21
1902-0211 Nalezenec Vojtěch 1961
21*
18
20
18
56
1237
22
1901-0235 Čajčík Karel 1957
20
25*
18
22
60
1096
23
2001-0154 Kafka Richard 1996
25*
19
25
17
61
960
24
2203-0158 Valouch Libor 1988
22
24
22
DNC*
68
831
25
1702-0184 Zbořil Vladimír 1971
23
23
24*
23
69
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ