Pohár Hluboké

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191307
Datum 15.06.2019
Dní 2
Místo konání Bezdrev
Pořadatel Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-7P,Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
1
2*
1
1
5
8505
1301-0094 Sivý Dalibor
5
8505
2
1701-0135 Moucha Pavel
2
3
4*
1
3
2
11
6397
1702-0039 Vacula Martin
11
6397
3
1902-0186 Dymák Jiří
3
2
6*
3
2
3
13
5165
1902-0187 Dymáková Tereza
13
5165
4
1301-0212 Němec Jiří
7*
4
3
5
4
4
20
4290
1301-0303 Koubek Zdeněk
20
4290
5
1206-0094 Svoboda Petr 1969
4
5
5
4
5
6*
23
3612
1206-0346 Bulušek Jiří
23
3612
6
1302-0110 Beneš Pavel
6*
6
2
6
6
5
25
3058
1302-0017 Mádle Jiří
25
3058
7
1301-0067 Kuš Emil
5
7
9*
8
8
8
36
2589
1301-0112 Pour Václav
36
2589
8
1302-0005 Kleiner Otakar
DNF*
DNF
8
7
7
7
43
2183
1206-0321 Svoboda Pavel
43
2183
9
1701-0196 Richter Zdeněk
11
9
7
12
9
DNF*
48
1825
1701-0346 Popper Šimon
48
1825
10
1301-0210 Svoboda Stanislav
9
8
11*
10
11
10
48
1505
1301-0207 Snopek Martin
48
1505
11
1206-0316 Licek Jiří
10
11
12*
9
10
9
49
1215
1206-0370 Vinterlíková Karolína
49
1215
12
1206-0351 Čermák Josef
8
10
10
11
12*
11
50
950
1206-0359 Čeněk Jiří
50
950
13
1701-0359 Nevole Antonín
12
12
13
13
13
DNC*
63
707
1701-0358 Horáčková Tereza
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
1
2*
2
1
1
1
6
7387
1203-0586 Pfeifer Matyáš
6
7387
2
1101-0444 Motal Filip
2
3
5*
4
2
3
14
5279
1101-0539 Dressler Antonín
14
5279
3
1203-0595 Pfeiferová Veronika
4
5*
3
2
5
5
19
4047
1203-0604 Charvát Matyáš
19
4047
4
1101-0481 Ronovský Jonáš
6*
4
4
3
4
4
19
3172
1101-0538 Dressler Josef
19
3172
5
1203-0591 Dítětová Tereza
9*
7
6
6
3
2
24
2494
9999-0052 Dítětová Anna
24
2494
6
1203-0594 Dvořáková Nela
3
1
1
DNC*
DNC
DNC
25
1940
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
25
1940
7
1602-0131 Vlach Miroslav
7*
6
7
5
6
6
30
1471
1602-0329 Vlachová Eliška
30
1471
8
1101-0454 Žalud František
8
9*
9
7
7
7
38
1065
1101-0513 Beretová Adéla
38
1065
9
1203-0561 Hudec Adam
5
8
8
DNF*
DNC
DNC
41
707
9999-0053 Mroz Michal
41
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1*
1
1
1
1
1
5
3541
2
1203-0364 Soukal Miloslav
2
5*
4
2
2
3
13
2637
3
1301-0230 Matoušek Ondřej
4
3
2
3
4
BFD*
16
2109
4
2001-0172 Ondíková Petra
6
2
5
7*
3
2
18
1734
5
1301-0232 Sivý Filip
3
7*
3
4
6
5
21
1444
6
1301-0229 Matoušek Matěj
5
6
10*
6
8
8
33
1206
7
1213-0148 Wehrenberg Anna
11*
9
8
8
5
4
34
1005
8
1213-0193 Mojdlová Kateřina
7
10
7
DNF*
7
6
37
831
9
1302-0037 Novotný Michal
8
11*
11
5
9
7
40
678
10
1301-0233 Žíla Jiří
9
4
6
9
DNC*
DNC
41
541
11
1301-0501 Sivý Daniel
10
8
9
11*
10
9
46
416
12
1213-0191 Mojdl Martin
12*
12
12
10
11
10
55
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2205-0027 Ottová Hana
1
2*
1
2
1
5
6154
2205-0067 Indrák Jiří
5
6154
2
2104-0073 Kubík Michal
2*
1
2
1
2
6
4047
2104-0145 Kubíková Dana
6
4047
3
2106-0240 Vacula Karel
3*
3
3
3
3
12
2814
2106-0241 Vacula Jan
12
2814
4
2101-0462 Formánek Jindřich
4
4
5*
4
4
16
1940
7014-0091 Formánková Kateřina
16
1940
5
2103-0755 Prax Jakub
5
6*
4
5
6
20
1261
2103-0783 Borčická Lucie
20
1261
6
2106-0239 Vacula Karel
6*
5
6
6
5
22
707
2104-0210 Kubík Martin
22
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ