Mistrovství ČR, závod olympijských naděj

 Zpět

CTl 132136
Datum 22.08.2013
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr,L47-5mz

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
8
11 786
3
Keblová Lucie
23
8 923
5
Mareček Šimon
39
7 592
6
Doležal Tomáš
40
7 117
7
Ott Adam
49
6 715
8
Burska Zosia
50
6 367
9
Teubnerová Anna
53
6 060
10
Zita Tomáš
56
5 786
11
Pavlíková Barbora
59
5 538
12
Krsička Michal
71
5 311
13
Louda Martin Simon
74
5 102
15
Přikryl Benjamín
87
4 729
16
Kališová Lenka
99
4 561
17
Vaszi Mikuláš
105
4 403
18
Müller Ondřej
106
4 254
19
Švíková Kateřina
112
4 113
20
Altmannová Kateřina
112
3 980
21
Plodek Adam
117
3 853
22
Viták František
121
3 731
23
Dobrý Jakub
124
3 616
25
Marečková Lucie
125
3 398
27
Cvach Matěj
138
3 198
31
Mannelová Anežka
150
2 838
32
Krsička Lukáš
151
2 755
33
Jurečka Šimon
155
2 675
34
Kaiser Ondřej
159
2 597
35
Wehrenbergová Anna
160
2 522
36
Hudáková Tereza
162
2 448
37
Horáček Jonáš
162
2 377
38
Sovadina Petr
164
2 307
39
Nevelöš Adam
175
2 240
41
Klimešová Tereza
188
2 109
42
Samec Marek
190
2 046
43
Mojdl Ondřej
192
1 985
44
Dobrá Tereza
195
1 925
45
Bartoňová Tereza
196
1 867
47
Švíková Bára
200
1 753
48
Wehrenberg Lukáš
203
1 698
49
Himmel Jiří
207
1 645
51
Mann Štěpán
209
1 541
52
Mannel Dominik
213
1 490
53
Novohradský Filip
217
1 440
54
Krsička Martin
223
1 392
55
Lawson Andrew
236
1 344
56
Himmelová Klára
237
1 297
57
Kysilka Jindřich ml.
239
1 251
59
Bartoň David
243
1 161
60
Kališová Marketa
243
1 117
61
Bureš Martin
247
1 074
62
Nevelöš Tibor
254
1 032
63
Polášek Tomáš
264
990
64
Vítovec Matěj
266
949
65
Voženílek Adam
283
908
66
Zankerová Aneta
299
869
67
Komendová Kateřina
301
829
68
Kučera Matěj
304
791
69
Dvořák Rudolf
306
753
70
Sedláček Michal
314
715
71
Lukaščuk Ivan
314
678
72
Rosík Alex
342
642
73
Bauerová Markéta
348
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Štěpán
17
9 469
3
Blatecký David
33
6 606
4
Audy Dan
40
5 856
5
Pospíšil Martin
42
5 275
7
Huček Jakub
47
4 398
8
Janča Jean-Baptiste
49
4 050
9
Hájek Daniel
50
3 743
11
Vachel Ondřej
61
3 220
12
Chlup Zdeněk
63
2 994
14
Bachtík Lukáš
93
2 592
15
Bezděková Martina
96
2 412
16
Přikryl Petr
104
2 244
18
Dvořák Ota
109
1 937
19
Hlavsa Tomáš
114
1 796
21
Nuc Mario
125
1 535
22
Cvachová Adéla
127
1 414
24
Podzimek Antonín
139
1 187
25
Dostálová Vlasta
142
1 081
26
Nevelöš Jan
151
979
27
Hrubý Karel
169
881
28
Trejbalová Samanta
172
786
29
Bartůněk Jan
176
694
30
Štěpán David
204
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Sopoušek Radek
7
800
2
Kmenta Martin
13
499
3
Seykora Matěj
23
323
4
Košťálová Bára
25
198
5
Rozlivková Johana
29
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Ptáčníková Marie
13
4 396
2
Skála Filip
13
2 891
3
Pokorný Jan
17
2 010
4
Pokorný Vojtěch
24
1 385
5
Mojdl Martin
31
901
6
Skála Petr
40
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ