MČR - Vítr a slunce

 Zpět

CTl 121326
Datum 05.07.2012
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Houdek Roman
4
4 404
Hrubý Jiří
4 404
2
Pinďák Josef
9
3 200
Storch Petr
3 200
3
Zanker Zbyněk
11
2 496
Pinďáková Monika
2 496
4
Zajíček Petr
12
1 996
Šimek Karel
1 996
5
Štamberg Jan
20
1 608
Hirnšal Jan
1 608
6
Novotný David
21
1 291
Novotný Tomáš
1 291
7
Rada Filip
27
1 024
Palkovský Tomáš
1 024
8
Beneš Pavel
31
792
Drda Josef
792
9
Lehečka Zdeněk
37
587
Lehečka Zdeněk
587
10
Kopecký Josef
38
404
Štamberg Zdeněk
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrnčířová Vendula
9
7 663
Svoboda Lukáš
7 663
2
Hudec Adam
11
5 856
Komárek Jakub
5 856
3
Vychová Eliška
11
4 800
Hálová Kateřina
4 800
4
Hálová Lucie
11
4 050
Tkadlecová Sára
4 050
5
Hejnic Tadeáš
13
3 469
Jebavý Vít
3 469
6
Stejskal Max
19
2 994
Brabec Václav
2 994
7
Hrnčíř Matyáš
31
2 592
Jebavá Markéta
2 592
8
Tupý Petr
31
2 244
Maršálková Blanka
2 244
9
Holubová Tereza
34
1 937
Štursová Pavla
1 937
10
Štursová Lucie
36
1 663
Jarošová Natálie
1 663
11
Tkadlec Tadeáš
37
1 414
Vychová Zuzana
1 414
12
Nejezchleba Jakub
43
1 187
Šedivý Bořek
1 187
13
Wisinger Jan
51
979
Hlaváček Matouš
979
14
Fiala Šimon
54
786
Hakl David
786
15
Holubová Krystýna
60
606
Pourová Barbora
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
4
6 854
Kořanová Johana
6 854
2
Štrunc Jan
8
5 048
Kliment Michal
5 048
3
Chrapčiak Tomáš
11
3 992
Bilka Adam
3 992
4
Maňková Linda
15
3 242
Bilková Nina
3 242
5
Chudějová Hana
16
2 661
Kořanová Michaela
2 661
6
Havel Filip
24
2 185
Štruncová Michaela
2 185
7
Summerlingová Soňa
25
1 784
Seidl Šimon
1 784
8
Vlach Martin
26
1 436
Vlachová Veronika
1 436
9
Jaroměřská Tereza
33
1 129
Žáková Martina
1 129
10
Štursová Jana
40
854
Synková Anna
854
11
Fiala Michal
43
606
Fiala Eduard
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Pavlíček Zdeněk
9
6 254
Hájek Milan
6 254
2
Winkler Pavel
14
5 049
Verner Jaroslav
5 049
3
Will Jan
16
4 345
Čechura Jiří
4 345
4
Nápravník Jakub
19
3 845
Skořepová Eva
3 845
5
Procházka Filip
22
3 458
Čáp Milan
3 458
6
Šedivák Kryštof
22
3 141
Mudra Martin
3 141
7
Lambl Vojtěch
24
2 873
Jeništa Milan
2 873
8
Záruba Vladimír
25
2 641
Kacálek Zdeněk
2 641
9
Mika Radek
28
2 437
Stránská Lucie
2 437
10
Šára Michal
32
2 254
Svoboda Jiří
2 254
11
Pavlovská Alexandra
37
2 088
Mayerbergová Ilona
2 088
12
Huk Václav
40
1 937
Parůžek Jiří
1 937
13
Šnajdr Matěj
41
1 798
Šnajdr Milan
1 798
14
Gemperle Jiří
46
1 669
Vomáčko Ladislav
1 669
15
Spurný Kryštof
54
1 549
Jedlička Jan
1 549
16
Hostinský Petr
56
1 437
Šupolík Petr
1 437
17
Beneš Vlastimil
60
1 332
Průcha Alexandr
1 332
18
Smetana Matěj
61
1 233
Smetana Karel
1 233
19
Bidlová Jitka
61
1 139
Janderová Klára
1 139
20
Vít Ladislav
77
1 049
Vít Jaroslav
1 049
21
Burdová Michaela
79
965
Nápravníková Barbora
965
22
Skála Petr
81
884
Skála David
884
23
Otto Karel
86
807
Labuda Ondřej
807
24
Šindýlková Lenka
90
733
Šindýlek Jiří Ing.
733
25
Maršálek Daniel
91
662
Vašík Martin
662
26
Nemec Mitja
105
594
Njegovec Anja
594
27
Pešek Vítězslav
105
528
Kupská Martina
528
28
Trusíková Hana
108
465
Vašík Roman
465
29
Nový Marek
110
404
Chodora Miroslav
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ